Şimdi Ara

NZXT'den full tower formunda yeni kasa modeli: Phantom (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
11.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tasarımı süper olmuş insana ihtiyacı olmasa bile göz zevki uğruna acaba alsammı dedirtiyor
  • 20cm lik fanların takıldıı üst kısım tamamen mesh yapıda değil. fanlar üflediği havaya engel teşkil eder bir miktar.Benim gözüme çarpan tek kusuru bu.
    HDD yuvalarının konumu çok iyi olmuş. Beyaz renkli güç uzatma kablolarıile kabloları arka tarafa toplamışlar. Uzun ekran kartlarının kasa içinde kablo kaosu oluşturması engellenmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

beyaz olan mirror's edge'den fırlamış gibi

napcan alcanmı sen bu kasadan
  • Eski kasam Nzxt idi. Hem çok şık hem çok kullanışlı kasaları var bu firmanın.
  • 10 numara kasa olmuş gerçekten. çzellikle kablo toplama dizaynına bayıldım.
  • Harika bir kasa olmuş bence, bayıldım.
  • bence yılın kasası
  • Çok hoş bir tasarıma sahip. Güzel bir kasa ortaya çıkarmış NZXT. Yalnız paket içeriğinde 3,5" ön panel (kart okuyucu için) dönüştürücü çıkmıyor. TT Element serisinde olduğu gibi. Eksi olarak bu görülebilir. Onun dışında fena değil. Yükseklik olarakta bi 5-10 cm daha olsaymış daha iyi olurmuş. Radyatör emanet gibi durmuş. HAF-X'den sonra beğendiğim 2.ci kasa.

• uzun zamandır bu kadar şık kasa görmemiştim. Thermaltake Eureka'nın 2. el forumlarına düşme zamanı yaklaşıyor gibi
  • rc-690'ı emekli etme vakti geldi anlaşılan
  • Benim daha 2 3 aylık olan HAF932de emekli olucak gibi bu kasayı gordukten sonra yanlız merak ettigim nokta o beyaz uzatma kabloları kasayla beraber gleiyormu yoksa ayrıca temin etmemiz gerkeirmi
  • Biraz abartı gibi olabilir ancak son zamanların en mükemmel tasarımı. En azından farklı görünüyor. 932 alıcaktım iyiki almamışım 922 bu gelene kadar götürür beni..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DcD-Semih -- 7 Ağustos 2010; 2:30:52 >
  • Tek kelime ile MUKEMMEL bir kasa !!!

Bu kasaya bittim .......
  • Kasanın üst tarafındaki fanların çıkışı kısıtlı, hele ki sonrada takılmış olan resmen süs niyetine takılmışÖn tarafta en azından sirkülasyona yardımcı olacak bir fan bile yokTamam tasarım güzel ama bu kasa soğutma konusunda sınıfta kalır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapscallioN

Kasanın üst tarafındaki fanların çıkışı kısıtlı, hele ki sonrada takılmış olan resmen süs niyetine takılmışÖn tarafta en azından sirkülasyona yardımcı olacak bir fan bile yokTamam tasarım güzel ama bu kasa soğutma konusunda sınıfta kalır...

tamam belki en iyi soğutmayı sunmuyor olabilir ama soğutma olarak sınıfta kalmasına katılmıyorum.
    eğer bu kasa soğutma olarak sınıfta kalacaksa sınıfı geçebilecek kasalar bir elin parmaklarını geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Benim daha 2 3 aylık olan HAF932de emekli olucak gibi bu kasayı gordukten sonra yanlız merak ettigim nokta o beyaz uzatma kabloları kasayla beraber gleiyormu yoksa ayrıca temin etmemiz gerkeirmi

Uzatma kabloları power ile birlikte geliyor. Kasanın kutusundan çıkmıyor.
  • konuyu hortlatmış gibi olmayayımda 13 ağustosta satışa sunulacak yazıyor 2 hafta geçti gelen giden yok
    Türkiye'ye geliş tarihi yada tahmini satış fiyatıyla ilgili bilgisi olan varsa çok makbule geçecek. Malum ötv kdv falan derken 130 avro 200 avroya çıkacaksa beklemeyelim boşuna...
  • gerçekten mükemmel bir kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: =lachesis=

gerçekten mükemmel bir kasa

bnde abartayım biraz, benim hayatımda gördüğüm en şık kasa
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.