Şimdi Ara

NVİDİA Windows kernel mode driver Hatasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
38.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi gunler arkadaşlar.Packerd bell bilgisayar kullaniyorum.İşletim sistemi

Ekran karti Nvidia Geforce GT 320M

Ve almş oldugum hata;

NVİDİA Windows kernel mode driver, version 320.49 görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu. Diye hata veriyor ve sonra mavi ekrana geçiyor.

Ekran karti driverini bir çok kez Driver Sweeper ile kaldirip tekrar kurdum.Ancak sorunu çözemedim

Bu hatanın neden kaynaklandiği ve nasil çözebileceğimi bilmiyorum.Bilgisi olup yardim edeceklere şimdiden çok ederim.

• _SheLD kullanıcısına yanıt
    Bilgisi olan yokmu arkadaşlar ?
  • http://forum.donanimhaber.com/m_61617021/tm.htm hocam burada bir çözüm var onu deneyebilirsiniz bende PB-tj65 var sizinkinden farklı ama işinize yarayabilir. Benim de başıma geliyordu bu problem sayfada belirtilen çözümde sadece ekran kartı modelini değiştirerek sorunu çözdüm
  • aqua07 A kullanıcısına yanıt
    hemen deniyorum hocam inş bir cozum olur.
  • hocam çözüm işe yaradı mı?
  • _SheLD kullanıcısına yanıt
    Eğer olmadıysa yeni sürücü size yaramadı bir öncekine dönün bir sonrakini bekleyin
    Denedim suan için bir sorun yok hatayi 12 saattir tekrarlamadi teşekkürler yardim için.Çözüldü gibi duruyor inş tekrarlamaz :=)
  • inş hocam :) umarim artık sorunsuz devam edersiniz siz de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet kesinlikle işe yaradi.Şuan için bunu rahatlikla soyleyebilirim.Ekran kartimin yanmasından dolayi açıkcçasi bir korku vardi.Code kullanarak çozumu cok makbule geçti.Teşekkürler tekrardan.
  • Merhaba arkadaşlar, bu kernel mode driver hatasını alıyorum mouse kıpırdatmaz veya herhangi bir düğmeye bir dakika içinde basmazsam bir saniyeliğine ekran kararıyor yada mouse u haraket ettirene kadar donuyor, sonrada görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu diye mesaj alıyorum. Bütün işlerim aksadı lütfen yardım edin. Sistemim acer aspire 6930 - intel p8600 2.40 ghz - GeForce 9600m GS - 4 gb ram  NVİDİA Windows kernel mode driver Hatasi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cavalleresco

Merhaba arkadaşlar, bu kernel mode driver hatasını alıyorum mouse kıpırdatmaz veya herhangi bir düğmeye bir dakika içinde basmazsam bir saniyeliğine ekran kararıyor yada mouse u haraket ettirene kadar donuyor, sonrada görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu diye mesaj alıyorum. Bütün işlerim aksadı lütfen yardım edin. Sistemim acer aspire 6930 - intel p8600 2.40 ghz - GeForce 9600m GS - 4 gb ram  NVİDİA Windows kernel mode driver Hatasi

Aynı sorun bende de var.

• Benim sahip olduğum pc packard bell tj65. Aynı sorunları bende alıyordum fakat şöyle bi şey kesfettik arkadaşımla. Şu an 2 günden beri bu yöntemi uyguluyorum hiç bir sıkıntım yok ne kernel mode hatası ne mavi ekran artı performans ı arttı pc nin. Şöyleki AC 4 Black Flag ı çok kasmadan dolayı oynayamıyordum ama şu an gayet iyi bir şekilde oynuyorum. PC çok fark edecek derecede rahatlıyor. NEYSE BEN SORUNUN ÇÖZÜMÜNE GELİYİM.. PC NE OLURSA OLSUN MASAÜSTÜ LAPTOP FARKETMEZ. KULLANICI HESAPLARINDAN YENİ BİR KULLANICI ACARAK SORUN KALKIYOR. BU KADAR BASİT 2 YILIMI ALDI BENİM BU SORUNU ÇÖZÜMÜNÜ HİÇ BULAMADIM. KULLANDIĞIM NVİDİA EKRAN KARTI GT240M SÜRÜMÜ 332.21 DİR.. UMARIM İŞİNİZE YARAR ;) WİN 7 HOME PREMİUM 64BİT İŞLETİM SİSTEMİMDE...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adriano89

Benim sahip olduğum pc packard bell tj65. Aynı sorunları bende alıyordum fakat şöyle bi şey kesfettik arkadaşımla. Şu an 2 günden beri bu yöntemi uyguluyorum hiç bir sıkıntım yok ne kernel mode hatası ne mavi ekran artı performans ı arttı pc nin. Şöyleki AC 4 Black Flag ı çok kasmadan dolayı oynayamıyordum ama şu an gayet iyi bir şekilde oynuyorum. PC çok fark edecek derecede rahatlıyor. NEYSE BEN SORUNUN ÇÖZÜMÜNE GELİYİM.. PC NE OLURSA OLSUN MASAÜSTÜ LAPTOP FARKETMEZ. KULLANICI HESAPLARINDAN YENİ BİR KULLANICI ACARAK SORUN KALKIYOR. BU KADAR BASİT 2 YILIMI ALDI BENİM BU SORUNU ÇÖZÜMÜNÜ HİÇ BULAMADIM. KULLANDIĞIM NVİDİA EKRAN KARTI GT240M SÜRÜMÜ 332.21 DİR.. UMARIM İŞİNİZE YARAR ;) WİN 7 HOME PREMİUM 64BİT İŞLETİM SİSTEMİMDE...

yöntem gayet basite benziyor bu yeni açtığınız kullanıcı hesabını mı kullanıyorsunuz yoksa sadece yeni açmak yeterli mi?

• qansy Q kullanıcısına yanıt
    yeni açtığımı kullanıyorum gerisini sildim yalnız şu nu eklemeyi unuttum ben güncelleme yapmamak lazım yoksa yine hata alınıyor
  • Bu kernel başa bela.
  • Yıl olmuş 2015 Ağustos, hala kernelle uğraşıyoruz...
  • Arkadaşlar casper notebook kullanıyorum ve nvidia windows kernel mode driver version 361.43 görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.yazıyor sonra ekran donuyor. Neden böyle oluyo ne yapmam gerek yardımcı olabilcek var mı

• Nvidia optimus GT745M var laptopda

• arkadaşlar dediklerinizin hepsini bir bir yaptım yılların sorunu bende de veriyor. windows 8.1 deyken az çok oynayabiliyordum. windows 10 yaptım (temiz kurulum ile. yükseltme değil) bu sefer hiç girmiyor nerdeyse oyuna. çözüm için cevaplarınızı bekliyor olacağım. PC özelliklerini yazayım.

asus n56vz notebook
    windows 10 pro 64 bit işlemci (etkinleştirildi).
    16 gb ram
    i7 işlemci
    intel graphic 4000 ve nvidia gt650m (372.90 sürüm)(güncel hepsi)
    yalnız psu watt değerlerinden anlamıyorum. ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum açıkçası. sizlere fotoğraf atıyorum. inşallah masrafa girmeden çözeriz şu sorunu :)
    şimdiden çok teşekkür ederim. saygılar.

NVİDİA Windows kernel mode driver Hatasi NVİDİA Windows kernel mode driver Hatasi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.