Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.332
Cevap
205
Favori
413.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
Giriş

bıktım usandım bu sıkıntılarından sadece netflix amazon ve disney için kullanıyorum artık harici film için z9x pro aldım tak çatır çutur oynatsın

• Sesli komut ve Google aramalarında Shield TV kumanda mikrofonu oldukça geç devreye giriyor, bazen de çalışmıyor adamı deli ediyordu. Android TV Google Uygulaması'nın güncelleme alması ile kendine geldi. Güncelleme 2 Mayıs tarihli olmasına rağmen bana yeni geldi; Play Store'a geç düşüyor sanırım. Kontrol edip güncellemenizi şiddetle tavsiye ederim:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.katniss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 10 Mayıs 2024; 0:33:50 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Macintosh kullanıcısına yanıt
    Ben format bile atmadım. Yalnız dediğiniz gibi kasmalar bu ara durdu. Ne oldu anlamadım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kasmalar güncellemeden kaynaklanıyor. Mesala ben kodinin 20.5 kullanıyorum alt yazı sorunu yüzünden kodi kasıyor kodiyi kapatınca hiç biri kasmıyor takılmıyor. 21.0 güncelleyincede alt yazı ekleyince kapanıyor. o zamanda kasma gidiyor. birde kodide devamlı local diskin şifresini girmem gerekiyor 20.5 eziyete döndüğü doğru ama güncelleme bekleyeceğiz bende sinirliğim bu konuda

• sadays S kullanıcısına yanıt

iki cihaz olmasını istemiyorum. Hepsini yapan amazon ürünü var sanırım ona gececez gibi görünüyor.

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt

net.kodinerds.maven.kodi.armeabi-v7a-202204280027-68473f18-Matrix.apk

bende sorunsuz çalışıyor

• cce kullanıcısına yanıt

sürümü kaç bende 20.5 takılma dışında düzgün çalışıyor arada takılma yapıyor 21.0 en son alt yazı sorunu oluyor.

• MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    19.5 sürüm.normal kodi değil bu.kodinerds. hdr dolby vision sürümlerinde ,dv göstermede sorunlar yaşanıyordu.bu sürüm sorunsuz olduğu için buna geçtim. Aylardır kullanıyorum.memnunum, güzel çalışıyor.altyazı için subtitle.com eklentisini kurun, o çalışıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tşk ederim.

• Hocalarım 1 hafta öncesine kadar sorunsuz çalışan adguard dns artık çalışmıyor bir çözümü var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,

kendi cihazımda sıkça kullandığım SmartTube uygulamasını Türkçe çevirisi yetersiz ve anlamsız olduğu için modladım.

- Türkçe Çeviri baştan sona kendi çevirim ve anlaşılır şekildedir!

- Türkçe ve İngilizce haricindeki diğer tüm dil paketleri kaldırıldı!

- Uygulama simgeleri biraz daha estetik olması açısından değiştirildi!

işlemler son sürüm 21.92 'de yapıldı, aşağıdaki görüntülerden fikir edinebilirsiniz

aşağıdaki linke tıklayıp indirin (sadece nvidia shield veya armeabi-v7a tabanlı cihazlar içindir - nvidia shied tv de test edildi)

arm64-v8a ve x86 için olan apk'yıda modladım isteyen olursa konuya eklerim

https://rb.gy/5fpgi2 nvidia shield tv ve armeabi-v7a tabanlı cihazlar için

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

• eline sağlık

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.