Şimdi Ara

nVidia Shadowplay Oto kaydetme yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Kullandığım pc de shadowplay le oyunlarımı kaydetmekteyim çok da memnunum. Fakat bir unutkanlığım var oyun başlarken kaydı başlatmayı unutabiliyorum :D acaba program içinde otomatik kayıt başlatma seçeneği mevcut mudur? ya da bu özellik bulunan başka bir program tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Edit: Bu arada kaydettiğim oyun League of Legends bu yüzden sürekli her oyun başlangıcında kaydı başlatmayı unutabiliyorum ve önemli anlar olduktan sonra bi bakıyorum kaydetmemişim :D yardım edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurbozbyk -- 2 Kasım 2014; 21:58:11 >

• Onurbozbyk kullanıcısına yanıt
    bir çok video kayıt programını denemiş biri oalrak, oyun başlarken otomatik kayıta başlama ayarı olan bir program olduğunu hatırlamıyorum.
    sistemi kasmadan minumum dosya boyutunda video kaydı yapan program var mı diye sorarsan, dxtory yi tavsiye ederim. Fraps, bandicam, screenrecoder gibi programlarla yapamadığımı DXtory ile yapabliyorum. Ama çok gelişmş ve karmaşık bi program diyelbirim. video codecleri hakkında epey bilgi sahibi olman lazım, her şeyi manuel ayarlıyorsun
  • Cevabınız için çok teşekkür ederim en kısa zamanda bahsettiğiniz programları deneyip sonuçlarını yine buradan bildiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm_999_

bir çok video kayıt programını denemiş biri oalrak, oyun başlarken otomatik kayıta başlama ayarı olan bir program olduğunu hatırlamıyorum.
    sistemi kasmadan minumum dosya boyutunda video kaydı yapan program var mı diye sorarsan, dxtory yi tavsiye ederim. Fraps, bandicam, screenrecoder gibi programlarla yapamadığımı DXtory ile yapabliyorum. Ama çok gelişmş ve karmaşık bi program diyelbirim. video codecleri hakkında epey bilgi sahibi olman lazım, her şeyi manuel ayarlıyorsun

Dxtory de aynı zamanda webcam kayıt özelliği de var mı?
  • orontez kullanıcısına yanıt
    yok
    o dediğin, split cam isimli programda var ama onunda video çekme ayarları basit. ve dosya boyutu, codeci hakkında bir bilgim yok, video kaydetme amacıylka hiç kullanmadım onu ama hem ekranı hem camerayı aynı anda çekiyor hatta twichde gönderiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.