Şimdi Ara

Nvidia RTX 3060 satışa sunuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ikarus_tr

Alabilen yok çünkü karaborsa yapıyorlar. Kartı satın alabilen yok ama stok bitti yazıyor? 1 Hafta sonra 3500 liralık kartı 10 liradan satmaya başlayacaklar. Size önerim telefonlarda Ticaret Bakanlığı'nın Haksız Fiyat Artışı Şikayet Bildirimi diye bir uygulaması var. Bu uygulama üzerinden ekran kartlarının bedelinin çok üstünde satanları şikayet edin. Ben itopya, vatan, hepsiburada, sinerji, gamegaraj gibi birçok ekran kartı satan siteyi şikayet ettim. Hepsi ekran kartlarının önerilen satış fiyatının 3-4 katına ekran kartı satıyor. Ekran kartı yoksa yoktur ama olanı 3-4 katı fiyata satmak stokçuluktan başka birşey değil. Büyük siteler ve youtube kanalları bunu söyleyemiyor çünkü hepsinin sponsorları bu markalar. Sizde şikayet edin. Ne kadar çok kişi şikayet ederse bu fiyatlar o kadar kısa sürede normale döner.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    hikaye anlatıyorlar millet amazon avrupada 450 eurodan vergisiyle kar ıyla sattı bu kartları dün itopya komple 3060 lı kasayı 8000 e sattı

• Vatanda 8.543 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş, bende bekliyordum, koşup 3-5 tane alayım bari

• Yakında düşer ekran kartları

• Nvidia RTX 3060 satışa sunuldu

.

• wolwes kullanıcısına yanıt
    Zamanında alamadık..

Efsane kart hala üst seviye
  • ikarus_tr İ kullanıcısına yanıt
    Serbest piyasa koşulları nedeniyle devlet satış yapılan ürün başına vergi almakta. Bu konuda sizleri, bizleri muhatap bile almaz. En iyi ihtimalle satın almayın diyecek. Yani hırsızı hırsıza şikayet ediyosunuz.

• 2021 boyunca ekran kartı almak zor olacak. Üretim sıkıntısı ve bitcoin piyasayı mahvetti. Birde üstüne ikinci el piyasasındaki karaborsacıların 3-4 katı fiyat çekmesi ekran kartı almayı iyice zorlaştırdı. 2022de bakıcaz artık. Vega 64le yola devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orodruin -- 28 Şubat 2021; 1:2:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikarus_tr

Alabilen yok çünkü karaborsa yapıyorlar. Kartı satın alabilen yok ama stok bitti yazıyor? 1 Hafta sonra 3500 liralık kartı 10 liradan satmaya başlayacaklar. Size önerim telefonlarda Ticaret Bakanlığı'nın Haksız Fiyat Artışı Şikayet Bildirimi diye bir uygulaması var. Bu uygulama üzerinden ekran kartlarının bedelinin çok üstünde satanları şikayet edin. Ben itopya, vatan, hepsiburada, sinerji, gamegaraj gibi birçok ekran kartı satan siteyi şikayet ettim. Hepsi ekran kartlarının önerilen satış fiyatının 3-4 katına ekran kartı satıyor. Ekran kartı yoksa yoktur ama olanı 3-4 katı fiyata satmak stokçuluktan başka birşey değil. Büyük siteler ve youtube kanalları bunu söyleyemiyor çünkü hepsinin sponsorları bu markalar. Sizde şikayet edin. Ne kadar çok kişi şikayet ederse bu fiyatlar o kadar kısa sürede normale döner.

devlete şikayet etmeyin sakın. arabada yaptığı gibi bi vergi koyar ötv artırır. devleti hiç karıştırmayın.

uber yasaklandı

paypal yasaklandı

vatandaşın araba satışını yasakladı belge zorunluluğu getirdi galerici şimdi daha pahalı satıyor.

dolar yuro alma satma vergisi çıkardı

ötv artırdı

birde ekran kartı ötv si ödemeyelim.

etheryum kazma hızı 2 kat zorlaştımı madencilik zarar etmeye başlar o zaman madenciler duracak zaten.

• ekim kasım gibi madenciler 1 yıl kazdıkları kartları garantisi cazip şekilde devam ediyorken elden çıkarmaya başlayacaklar, sonra dönüp yeni kart alacaklar. o sırada piyasada ucuza kart bolluğu olacak. kart bozulsa bile servis ya yenisini verecek ya para iadesi. hemde şişik fatura bedelini ödeyecek. tabi ben ağustosta belkide ağustosa kalmaz etheryum kazma zorluğunun 2 kat artacağı döneme gireceğini tahmin ediyorum. tr de dolar fazla artmaz ise madenciler zarar etmeye başlarlar o sırada zaten yeni kart alımı durur.

şimdi sızlanmanın faydası yok. alan madenci memnun, satan mağazalar memnun, devlet ekran kartının vergisini alıyor ayrıca etheryum demek döviz geliyor demek devlet memnun. halk millet kimsenin umrunda olmaz bu konuda şu an için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 28 Şubat 2021; 11:5:6 >
  • aslında şikayet edilmesi gereken madencilik yapanlar. madencilik yapanlar hem küresel ısınmaya sebep oluyorlar hem de haksız kazanç elde ediyorlar. madem dürüst vatandaşlarsınız o zaman madencileri şikayet edin. keran kartlarını alıp gereksiz talep patlamasına sebep oluyorlar. vergi vermiyorlar. oyuncuların donanımlara ulaşımına engel oluyorlar. hem de devletin enerjide dışa bağımlılığını daha da artırıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.