Şimdi Ara

## Nvidia'nın GeForce 9 Serisi ile İlgili Yol Haritası (9800GTX, 9800GT, 9600GT) ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BARKU al canım sana haber kaynağı o kadar istiyorsanız. sorgularmısını, düşünürmüsün, görürmüsün, konuşurmusun, türkçeleştirirmisin.....vs biraz araştırmacı olsanız zaten haberin birçok sitede çıktığını görürsün. Tabi yabancı sitlerden bahsediyorum.www.f*u*d*z*i*l*l*a*.com gibi.... fazlasını vermiyorum biraz araştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 4 Ocak 2008; 20:18:53 >
  • Arkadaşlar atıp tutmuşsunuz, "dünyada kabul edilmemizi" bile kaynak istemeye bağlamış bazıları, bravo.
    Bilginiz olsun diye söylüyorum, daha yeni bilgi hırsızlığı (plagiarism) yaptığı için -yanlış hatırlamıyorsam ODTÜ'de- bir öğretim görevlisinin akademik hayatına son verildi.
    Üniversitelerde bilgi hırsızlığı yapmak, dersten kalmanızı garantilemekle birlikte eğitim hayatınızı büyük risklere atmaktadır. Ciddi bir üniversiteye girip bu riski göze alın isterseniz, bakalım "dünyada kabul" edecekler mi?
    Fakat yine de bazı "konu hakkında bilgili" arkadaşlar burada kaynak göstermemenin dünya standartlarında bir davranış olduğunu ve/veya kaynak göstermeyen kişinin (ki bu herhangi bir forum kullanıcısı olsa mühim değil, editörden bahsediyoruz) uyarılmasının "nankör", "hasedkar" bir davranış olduğunu savunmaktalar.
    Burada ozturert değindiği konuda son derece haklı.
    FAKAT, üslubunu istediğiniz kadar tartışın. Serttir, sarkastiktir, doğrudur, yanlıştır, orası size kalmış. Şahsen ben daha düzgün ve kırıcı olmayan bir üslupla söylenmesini, ve altına iyi niyeti belirtmek için "teşekkürler" eklenmesini tercih ederdim.
    DH'yi okuyan ve foruma yazan nerdeyse herkesin (özellikle an itibariyle 1653 mesaj yazmış birisinin) editörlere minnettar olduğundan şüphem yok. O yüzden buraya gelip de "ya sev ya terket" üslubunda yazılar yazarak birbirimizi kırmayalım, manası yok.

Evet... haber için teşekkürler. Fiyat/performans olarak tatminkar çıkmalarını umut ediyorum 9 serisinin. Absürd fiyatlarda veya vasat performanslarda çıkarsa boşuna beklemiş olacağım 1-1.5 ay kadar.

• quote:

Orjinalden alıntı: max975

GeForce 9800 GTX beklediğim kart gel bakalım mart başı bizde herhalde nisanda olur!!!

en az 1000 ytl olacağı kesin valla ben 8800 gt sonic siparişi verdim az önce seneye Allah kerim
  • 9600GTS hakkında bir bilgi yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow2345456

quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orjinalden alıntı: ozturert

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

- Detaylarını sizlerle paylaştığımız GeForce 8800GS ise Nvidia'nın GeForce 9 öncesi son sürprizi olacak ve az sayıda üretilecek. The recently �released� GeForce 8800 GS will be a limited GPU in terms of production. Dünya genelinde yaklaşık 100.000 adet GeForce 8800GS satılması hedeflenirken ASUS Asya pazarına, Palit Çin pazarına, EVGA Kuzey Amerika pazarına ve XFX ise Avrupa pazarına GeForce 8800GS sağlayacak.

ceviri icin kullandigin yerden bir Ingilizce cumle kalmis galiba (hani guzel guzel cevirip kaynagini vermedigin)

bu kadar emeğe teşekkür yerine böylesine negatif yaklaşma da ayrı bir hüner olsa gerek.
    hazır önünüze servis edilmiş haberi beğenmiyorsanız kaynağını araştırın bulun ve oradan bilgilenin.

Katılıyorum.Havadan vahiy yoluylamı gelcek haberler.Herkes bir yerden öğrenicek.
    Hem acaba kaynak verilmemesi ne gibi sorunlar yaratıyor sizin için?Kaynak verilmezse o haberi idrak edemiyor musunuz?

Ülkem insanı böyle nankör olmaya devam ettikçe biz daha çooook bekleriz bizi dünyada kabul edicekler diye.

bilgi hirsizligi diye birsey duydun mu? DH daha iyi olsun diye elestiriyorum guzelim, bir link yapistirinca editorun eline mi yapisacak?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.