Şimdi Ara

Nvidia kernel mode driver çalışmayı durdurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nvidia kernel mode driver çalışmayı durdurdu hatası alıyorum arkadaşlar. monster abra v2.1 windows 10 x64 gtx860m kullanıyorum daha öncede bu hatayı almıştım eski bir Nvidia grafik sürücüsüne dönerek sorunu çözmüştüm fakat tekrardan aynı sorunu yaşıyorum...
    İlk olarak DDU( Display Driver Uninstaller) kullanarak temiz bir silme yaptım ve nvdia sürücüsünü sildim sonrasında 22 eylülde cıkan eski sürümü yükledim sorun yine çözülmedi bnde tekrardan DDU ile silerek son sürümü 358.87 - WHQL yükledim sanırım içinden bir güncelleme daha cıktı onuda kurarak ve kurmadan olmak üzere denedim ama yine hiç bir işe yaramadı ...
    Oyunlara girdiğimde (cs go ve dota2 de denedim) hata veriyor ve oyuna girmiyor girdiğinde ise intel sürücüsüne geçiyor.
    Çözümü bilen arkadaşlar LÜTFEN YARIDM EDİN pls ! :)

• ts3 adresi gel sana yardımcı olayım
    5.62.126.132:14100
  • NVIDIA Denetim masası > Physx yapılandırması > Physx İşkemcisini seçin > "Ekran kartınızı işaretleyin" > Bilgisayarı yeniden başlatın.

Her yeni driver/sürücü kurulumunda bunu yapmanız gerek.
  • nvidia nın en güncel sürümlerini yayınlaması ve bizim bilgisayarlarımıza çekmemizin ardından şu kernel hatasını almayan vatandaş yok gibi çözüm ise old-beta larda kalmak maalesef şuan için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.