Şimdi Ara

Nvidia, GeForce GTX 560 ve GeForce GTX 570 modellerini de hazırlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: setek01

En azından ürün gamında yine 3-2 lik bir durum var. 4850-4870 vs 260 275 285
    5850-5870 vs 460 470 480 arada 465 hariç. 6850-6870 vs 560 570 580 ve 6970
    karşısına bence eğer özellikle 570 Gpu'su ile bir çift Gpu kart çıkabilir. Ya da
    GTX 295 de olduğu gibi hiç satmadığı bir GPU üzerinden çift GPU performans kartı
    üretimi olacaktır. Bu arada bir satırbaşı yapayım 4890'ı yazmayın çünkü daha sonra açıklanmış bir karttı sanırım.

4890 la gtx 275 sonradan çıkan kartlardı fakat ne yazık ki havaları hemen söndü hd 5850 sayesinde eylül-ekim 2009 zamanlarında

@GUERRA almaya niyetin varsa şimdi al teknolojide beklemek diye bir şey olmaz sadece adını duyuyoruz kartların daha hiç bişey yok ve nvidia gtx 460 la işin kaymağını götürürken ve hemen herkes gtx 460 alıyorken senin de almanı tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvaZaa xD -- 3 Kasım 2010; 17:05:50 >

• Şimdi bu kartlar Nvidia'nın sıkça yaptığı gibi isimlendirme mucizesi mi olacak yoksa gerçekten yeni kartlar mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temren -- 3 Kasım 2010; 17:04:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerpense

quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

physx aç %50performans kaybı
    3d vision aç %60 performans kaybı
    cuda aç %50performans kaybı

ben almiim bu teknolojileri götürüsü getirisinden epey fazla...

AMD'de hiç biri açılamıyor zaten, sorun yok yani.

Az , hiç yoktan iyidir her zaman
  • Heyecan yapmayın boşuna emicem GTX470 ve GTX460 GPU larının üzerindeki isimlerin baskısını değiştirip gönderecek üretici firmalara, olup olacağı odur.
  • quote:

quote:

adam doğru söylüyor 900 mhze oclu gtx 460 la 30 fpsyi bile tuturamıyorum neyime lazım teknoloji eğer oyunu akıcı oynayamayacaksam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektroterm

Heyecan yapmayın boşuna emicem GTX470 ve GTX460 GPU larının üzerindeki isimlerin baskısını değiştirip gönderecek üretici firmalara, olup olacağı odur.

saat hızınıda yükselttimmi biraz tamamdır
  • GT420 piyasaya çıkmadan GT520 nin adını zikrediyorlar yaw. GT420 den çok ümitliydim, ama gt240 512Mb gddr5 dedicated physx kartı olarak rakipsiz görünüyor. GT420 nin fiyatı TR de 100TL altında olu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: showstopper41

GT420 piyasaya çıkmadan GT520 nin adını zikrediyorlar yaw. GT420 den çok ümitliydim, ama gt240 512Mb gddr5 dedicated physx kartı olarak rakipsiz görünüyor. GT420 nin fiyatı TR de 100TL altında olu mu acaba?

GT430 150TL ile satılıyor şu an hiç zannetmiyorumki 100TL altı giriş yapsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric13

quote:

quote:

adam doğru söylüyor 900 mhze oclu gtx 460 la 30 fpsyi bile tuturamıyorum neyime lazım teknoloji eğer oyunu akıcı oynayamayacaksam

okadar akıcı oynama meraklısıysan kapat bütün ayarları çizgi filim gibi oyun oyna,nasıl??????

• quote:

amd'de hiç biri yok detay detaydır
    physx güzel etki yapıyor ama daha gelişmesi lağzım hemde iddalı oyunlarda çokça kullanılması lağzım mesela crysis 2
    3d için daha vakit var

• ne kadar guclendırılmış olabiliri güncellenmiş gpu ?
  • var be bayağı çeşitli modeller geliyor fiatlar el yakmasa o kadar güzel olackaihtiyacı olan daha rahat alır
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.