Şimdi Ara

NVİDİA GeForce Game Ready Driver 347.52 Sürüm Yayınlandı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar her ne kadar kendim henüz denememiş olsam da, 347.52 Sürümü sizin de deneyip düşüncelerinizi/ performans farkını sizden de duymak istedim.

Sürüm Özellikleri:

Desteklenen Kartlar:

İndirme BAĞLANTISI:http://www.nvidia.com.tr/drivers/results/81914#driverInfo-81914=0

Dahili bölümüne açtığım konu "Overclock ve Soğutma" bölümüne gitmiş iyi mi. neyse ki yeniden açtım.

• expre de güncelleme yapınca hata veriyor acaba inidrsen mşi burdan
  • Paradaisu. kullanıcısına yanıt
    Evet, o şekil ben de hata aldım. Elle indirip temiz kurulum yapın, sorun çözülüyor.
  • Arkadaşlar şimdi ben gtx765m kullanıyorum ve her ay gelen bu güncellemeler acaba benim ekran kartımın performansına etki ediyor mudur? Çünkü güncel kartlara göre geride kaldı gibi.
  • er36po kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an GFE de sürücüler kısmına tıkladığınızda bir sorun gözükmüyor mu ?

NVİDİA şu an bu sorun için çalışıyor :)

Nvidia forumunda bir yetkiliden aynen alıntılıyorum ;

"Hi everyone. We've found the source of the crash on the GeForce Experience driver tab that is currently affecting users. We expect to have a fix deployed shortly, and apologize for the inconvenience."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 10 Şubat 2015; 23:37:19 >
  • GFE'de hata penceresi ekrana gelince tamam'a basmayıp bekleyin, GFE penceresindeki yeni sürücünün "indir" linki tıklanabilir hale geliyor, oradan tıklayıp kurun.
  • Son cikan amd surumune gore iyi ozellikleri varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, GeForce Experience üzerinden indirip kurduğumda hata ile karşılaştım fakat elle indirip temiz kurulum yaptığımda herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

• Experience ile yani sürücü arasında bir çakışma mevcut onun üzerinden kurulumunda hata veriyor, sıfırdan kuranlar Experience düzgün çalışıyor mu ?
    Bende elle indirip temiz kurulumla kurmuştum ama pek çok yazılan yorumlara bakınca yine temiz kurulumla yapılan kurulumlarda dahi program hata verip kapandığını okudum sadece sürücü sekmesine girmezseniz diğer işlevler çalışıyor gerçi sizde sorun yaşanmamış ama Nvidia forumunda bu durum şu an çok popüler :)

Bu arada bendeki sorun çözüldü hocam GFE üzerinde dili Türkçe yerine Unıted States-English olarak değiştirince artık program kapatma hatası yaşanmıyor :) ne gariptir ki United Kingdom -English yapsanız program hata veriyor ama diğer İngilizcede sorun yaşanmıyor
  • F.@.T.İ.H kullanıcısına yanıt
    Bende düzgün çalışmadı taki dili United State-English yapana kadar

Dili değiştirince artık program hata vermiyor emin olmak için Türkçe ve başka bir daha denedim yine çakılıyor sadece USA-English de hata vermiyor

USA-English

Türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 11 Şubat 2015; 1:30:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Detonator-58

Bende düzgün çalışmadı taki dili United State-English yapana kadar

Dili değiştirince artık program hata vermiyor emin olmak için Türkçe ve başka bir daha denedim yine çakılıyor sadece USA-English de hata vermiyor

USA-English

Türkçe

Hocam, @F.@.T.İ.H dediği gibi, çakışma söz konusu olabilir. Siz bence önceki sürücü/sürücüleri tamamen PC'den temizlendiğinde emin olup tekrardan kurup deneyin.

Bende herhangi bir surun kesinlikle söz konusu değil, performans testi yapmadım ancak oyun oynadığımda da sorun yaşamadım.

Hocam en temiz şekilde kurdum geride artık kalması söz konusu değil her sürücü kurulumunda yaptığım gibi kalıntı dosyalardan tutunda regedite kadar artık bırakmayacak şekilde temizledim başka yapabileceğim bir şey yok bu durumda :)

Çakışma olabilir yada başka bir şeyden kaynaklanabilir fakat Nvidia forumunda yetkili ağızdan açıklama geldi sorunun olduğunu kabul etmişler ve düzeltmeye çalışıyorlar son sürücüyü kurupta sorun yaşamayan daha doğrusu GFE de sorun yaşamayan olarak sanırım tek kişisiniz :)

Ekleme ManuelG den alıntı ;

"The GeForce Experience error message users were seeing earlier today should now be fixed. If users are still seeing this issue, please try closing and reopening GeForce Experience. If all else fails, PM me and let me know what language your GeForce Experience is set to. Thanks."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 11 Şubat 2015; 1:49:36 >
  • Evet doğrudur hocam, ben de baktım...

Yarın bir de testlere bakayım, umarım testlerde az da olsa farklılık gösterir.

Bu arada, sorun yaşamadığımda dolayı kendimi ilk defa şanslı hissettim.
    Acaba forumda başka sorun yaşamayan yok mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.