Şimdi Ara

Nvidia, GeForce 185.85 WHQL sürücüsünü yayımladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
6.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaldırıp yeniden kurmak herzaman daha iyi en azından eski sürücü ile çakışmalar olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Stolas** -- 8 Mayıs 2009; 15:24:24 >
  • Nvidia driverları direk üstüne kurupta yükleyebilirsiniz.Windows'la sorunu yok.Bu yüzden de Nvidia driverlar sorun çıkartmıyor.Ufak tefek de hatalar olmuyor değil.Ben daha hiç sorunla karşılaşmadım.

Bu yüzden Nvidia'yı tebrik etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penryn -- 8 Mayıs 2009; 15:49:05 >
  • Pes2009 oyununda yeni driverı yüklendikten sonra ekranda karelenmeler olmaya başladı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Big.Daddy

kaldırıp yeniden kurmak herzaman daha iyi en azından eski sürücü ile çakışmalar olmaz

Zaten öyle birşey olmuyor ne çakışması... Şehir efsanesi bunlar kurun üstüne kullanın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

quote:

kaldırıp yeniden kurmak herzaman daha iyi en azından eski sürücü ile çakışmalar olmaz

Zaten öyle birşey olmuyor ne çakışması... Şehir efsanesi bunlar kurun üstüne kullanın.

aynen öyle...zaten üstüne kurunca göreceksiniz iki tane ayrı klasör oluşuyor nvidia klasöründe biri eski biri yeni olarak driver numaraları ile...
  • quote:

quote:

nvidia kontrol panel özelliklerinden dll dosyalarının bi kısmı eski sürücüye ait numaralı bir kısmı yeni sürücüye ait olunca ben tamamen temizleyip kurmaktan yanayım isteyen keyfine göre kurup kullanır

• Öyle olması çakıştığı anlamına gelmiyor sonuçta sorunsuz olarak kullanılabiliyor...
  • yeter yaff yukle yukle canım cıktı artık 1 ay daha driver felan indirmem
  • 2 driver arasında 1 aydan fazla zaman var, aradaki bütün çıkan betaları yüklüyorsanda senin sorunun WHQL yükle sadece kafan rahat olsun...
  • quote:

Öyle olması çakıştığı anlamına gelmiyor sonuçta sorunsuz olarak kullanılabiliyor...

beta driver varken üzerine silmeden whql yüklersen kesinlikle sorunsuz çalışıyo diymezsin ama whql den whql ye değiştirirsen olmayabilir..
    dediğim gibi isteyen siler yükler isteyen üzerine
  • driverı deneyen varmı sonuçlar ne alemde şuan anakartı modladığım için sistem yatıyo merak ediyorum beklediğin bir sürücüydü...
    imkanı olup eski whql driver ile karşılaştırmayı paylaşırsanız memnun olurum
  • evet kullananlardan yorumlar alsak?

özellikle laptop kullanıcıları...
  • ben denedim performansa hafiften yansimis grafik kalitesi gayet guzel AF de bir eksiklik gormedim aksine gelismislik gordum. gereksiz parlaklik giderilmis eski drivera gore. ufak tefek goruntu buglari oluyor beyaz cizgiler cikiveriyor saniyelik cs:source'da ama sebebini anlayamadim.
  • yokmu arkadaşlar deneyip farklı görenler ne derece bir artış var düzeltmeler var
  • quote:

Orjinalden alıntı: g.adr

ben denedim performansa hafiften yansimis grafik kalitesi gayet guzel AF de bir eksiklik gormedim aksine gelismislik gordum. gereksiz parlaklik giderilmis eski drivera gore. ufak tefek goruntu buglari oluyor beyaz cizgiler cikiveriyor saniyelik cs:source'da ama sebebini anlayamadim.

Güncel oyunlarda test etmek daha mantıklı. Source bence test edilmesi gereken oyun değil. Ayrıca da "grafik kalitesi gayet güzel" derken neyi kasdettin anlayamadım.
  • anti aliasing ve anisotropic filtering daha belirgin , gereksiz parlaklik yok. ben yuksek cozunurluk oynuyorum hep ve 16xQAA aciyordum source'u su an 8x tutuyorum yeterli geliyor. gta 4 te denedim onda pek bir farklilik goremedim acikcasi
  • Beyler Rivatuner No supported drivers detected for this displey adapter sorununu Çözdüm Beyler Şİmdi yeni konu Açacam Bekleyin
  • bende 2-3 driver arayla çözünürlük sorunu oluyor bunda da yaşadım 19 wide var 1440/900 açamıyorum ekranı ya 1360/768 yada 1600/900 sinir oluyorum bu duruma venomtrk arkadaş modları görüntüle gibi bir çözüm önerdi ama oda olmadı varmıdır bunun çözümünü bilen ?
  • yeni yükledim ilk göze çarpan sıcaklık 49 dereceden rivatunerda 39 dereceye düştü ..
    bu ne şimdi hangisi doğru acaba
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.