Şimdi Ara

## Nvidia Forceware 162.18 Beta Sürücülerini Yayınladı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün bu sürücüyü yükledim ve sorun yaşadım. bilgisayarım internette gezinirken bile donmaya başladı 2-3 kere olduktan sonra sürücüyü kaldırıp eski sürücüye döndüm, galiba çözüldü sorun. Benimle benzer sorunları yaşayan varmı arkadaşlar?
  • Lost Planet'de olan donma,kitlenme sorunum bu driver ile düzeldi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zzakall

Yaa bu firmalarin adlandirma sekillerinede gicik kapiyorum.

162 yi anladim da o 18 ne oluyor ya

162.18, 162.19, 162.20 böyle sira ilede gitmezler. Bundan sonraki sürücünün adi 163 küsür olacak kesin.

Su mantigi bir cözebilsem

BÖYLE BİR GÜNCELLEŞTİRMEYE İHTİYACIM VAR. CALL OF DUTY 2 (KARTIM 8600GTS Version: 158.22 yüklü) oyun açılıyo tam oyuna başlıyo ama görüntü yok oyunda sesler var görüntü yok. büyük bir ihtimalle drier sorunu çünkü diğer oyunlarda sorun yok

• Lost planet ve colin mcrae de oyuna girdikten tam 3 dakika sonra kilitleniyordu bilgisayar, sürücülerden sonra düzeldi. Ve ilgnçtir ikisinde de olan bir cızırtı sorunu vardı, bu ses sorunu da düzeldi. Ekran kartı driverı ile ses sorunun gitmesi de pek garipmiş, baya şaşırdım Ama film izleyemiyorum hepsi siyah ekran çıkıyor. Akşam eve gidince codecleri güncelleyeceğim bakalım belki düzelir.
  • hiç yüklemesemmi %50 iyi %50 kötü driver yorumları
  • arkadaşlar driverı uninstall ettikten sonra pc yi restrart edip güvenli kipe girin
    ekran kartını bulmaya çalışırsa iptalle geçip driver cleaner programıyla eski nvidia vga driverlarının kalıntılarını pc den temizleyin
    sonra yeniden başlatın yeni driverı kurun
    eski driverların dosya ve registry kalıntıları temizlenmeden yeni driverları kurarsanız bu tip problemlerle karşılaşırsınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: benign2004

arkadaşlar driverı uninstall ettikten sonra pc yi restrart edip güvenli kipe girin
    ekran kartını bulmaya çalışırsa iptalle geçip driver cleaner programıyla eski nvidia vga driverlarının kalıntılarını pc den temizleyin
    sonra yeniden başlatın yeni driverı kurun
    eski driverların dosya ve registry kalıntıları temizlenmeden yeni driverları kurarsanız bu tip problemlerle karşılaşırsınız

drivercleaner de bu işi yapacaktır ama onunla alakası yok problemler driver ın kendisiyle alakalı burada

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root 1987 -- 9 Temmuz 2007; 16:10:06 >
  • lost planettaki kitlenmeyi tamemen ortadan kaldırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 9 Temmuz 2007; 14:54:30 >
  • yavas yavas 8600 gucleri ortya cikiyor...beta olmasina cok iyi
  • iyi mi kötü mü bir türlü yorumlardan anlayamadım.. Herhalde herkes kendi sisteminde test edip görmeli yorumla olmicak gibi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.