Şimdi Ara

## Nvidia'dan HD 3850'ye Yanıt: G96 Geliyor ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 128 bit ekran kartlarının ölüm fermanı imzalanmış oldu.
  • 128 bitlik rezil kartları millete orta segment diye nasıl tutturdular ama ;)
  • azmı x1950yi yerdiler canım.iyi olmuş.bu arada crysiste xpde dx10 efekti açma diye bir konu vardı.bende denedimgrafikler uçtu tabi 25fps aldığı yerde kart 18 e düştü ama gende helal olsun iyi kartmış
  • ohannes tam de 3850 yi gelince alsam mı diyorken dumur olma durumları
  • Bu kart çıkana kadar ATI yeterince 3850 satmış olur zaten.
    Bence hiç gereksiz bir hamle olmuş.
  • ATI alan üsküdarı geçti kardeşim. Gördük 8600GTS lerin fiyatlarını.Mart ayına kadar piyasada bir tane orta seviye kart alacak adam kalmaz bunun yanında Çıkacak X2 3870 le beraber zaten 3850 nin fiyatı daha da ucuzlar.
  • Piyasa allak bullak oldu
  • ayv arkadaşalar adamlar hergün çalışıp çabalayıp yeni birşeyler üretiyor bizde oturduğumuz yerden niye bu kartlar çıkıyor diye dert yanıyoruz, napsınklar öyle bakınsınlar mı
  • walla ne iştir anlamadım her karta bi kart cıkartıyorlar aynı gpu modlayıp modlayıp yeni bişi gibi sunuyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan84

teknoloji falan yok ya eldekini makyajlayıp yeni diye piyasanın psikolojisini bozuyorlar millet bi zarar ediyor elimdeki eskidi diye yada işte rekabet adına diğeriyle yarışmak için bişeyler türetiyorlar devrim niteliğinde bi gelişim cok süratli değil o 1-2 senede 1

Bir kere de muhalefet etme be kardeşim....
  • beyler tamam 3850ler süper bir kartta fiatı çok pahalı geldi baya ya 300ytl.. Ben o paraya 2 tane 8600gt alırım Fiatları düşer mi ki ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeLLgaTe

beyler tamam 3850ler süper bir kartta fiatı çok pahalı geldi baya ya 300ytl.. Ben o paraya 2 tane 8600gt alırım Fiatları düşer mi ki ?

2 8600GT karlı olmaz da 256MB 8800GT nin yanında ne işi var o kartın....
  • Nvidia Mart'a kadar kendine güveniyor demek. Ati %20 indirim yaparsa bu dönemde çok iyi iş çıkarır ama.

Bu arada Amiga(commodore)'ya laf yok. Amiganin grafik devrimlerini daha yapabilen bir firma mevcut değil.
    Son haberlerde bir alman okulunun Crysis oyun motorunu aldığı söylenmişti, o okulda bile hala Amiga kullanılıyormuş, tabi değişir artık.
  • nivida orta üst ve üst seviye kartlarla uğraşmaya devam ederse ati orta ve alt seviyeyi ele geçirecek (geçirdi bile)
  • quote:

Orjinalden alıntı: apemen

Amiga'ya laf yok,
    tetris yanlış olmuş biz Amiga'da Civilization oynardık

Genesia, civilization ah ne günlerdi
  • reason666 muhaliflikten değilde gercekten pe donanımına baktığında cpuda evet core duo devrimdi sonra 8800ler devrimdi hala daha bugün itibariyle en güclü kart onun dışında diğer pazar paylarında diikatimi cekmedi büyük gelişim sıcrama yapcak bişi
  • orta segment 256 bitten aşşa olmamalı ... nvidia çıkarıyo bu kartıda bize mi çıkarıyo onu anlamıyorum ... nedense 3850 yurt dışında 180-170 dolar arası bizde ise 210 dolardan başlıyo yakında yurt dışında bi indirim daha olabilir ama şu haliyle bizim ülkede zaten 8800gt nin rakibi falan değil
  • ya bi mx440 gibi kart çıkaramadılar 2001 de mi ne almıştım most wanted ı açıyodu

mx440 forever
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

...

Bu arada Amiga(commodore)'ya laf yok. Amiganin grafik devrimlerini daha yapabilen bir firma mevcut değil.
    Son haberlerde bir alman okulunun Crysis oyun motorunu aldığı söylenmişti, o okulda bile hala Amiga kullanılıyormuş, tabi değişir artık.

Amiga varken PC lere bilgisayar demezdik, iş makinesi sayılırdı Bi Prens of Persia' ları vardı, bip bip onu oynarlardı :)
    Amiga'nın 1992 yılında çıkardığı AGA grafik çipsetinin performansına PC ler ancak 7 yıl sonra TNT2 ile yetişebilecekti...
    PC ler Windows 95(DirectX) ten sonra herkesin kullanabileceği ve iyi oyun oynayabileceği bir platform oldular.

Amiga kötü yönetim ve yanlış pazar stratejileri yüzünden battı(?). Saygıyla anıyoruz

• quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

Mart ayı diyorlar ki hiç yapmasınlar daha iyi, onun yerine fiyatları 3850 ile rekabet edecek bir seviyeye çeksinler yeterli.

geçen gece 256 lık 8800gt nin 150$ dan satıldığını gördüm. ama ben alana kadar yağmalamışlardı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.