Şimdi Ara

## Nvidia'dan G92 Tabanlı Quadro FX 3700 ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bugun 8800gtx sli çıkartıp
    şükür quadro 4600 taktım
    İlk izlenimler şoyle

1.renklerde ciddi bir fark var.Eskiden gözüme hoş gelen grafik ve fotoları begenmemeye başladım. Derinlik ve doku quadroda farklı. Siyah tam bir siyah.Masa üstüne bile sinirlendim renkler bu renkmiydi diye gerçekten.Derinlik duygusu çok güçlü
    2.sıcaklık 8800gts sıcaklığı gibi 50 civarı
    3.Ben bir görsel yönetmenim. 8800 gts*gtxlerle bir kanalın yeni yayın dönemini yapmıştım. AE8 ile . Bu yeterli gelmişti. Ancak o işleri hemen açıp hemen baktım. Gene sinirim bozuldu .qudro neyse onu gösteriyor.
    4.benchmrkları çalıştırdım.
    rthdribl_1_2 de iki konfig de aynı sonucu veriyor 1000fps yaklaşık
    3dmrk 2006 demosunda uzy gemisinin çıktıığında kasılma var sli da tıklmıyordu bile

daha sonra gene yazarım

kolay gelsin
  • arkadaşlar merhaba,kişisel tartışmalara girmeden kendi tecrubemi aktarayım ;

90-94 endüstri ürünleri tasarımı mezunuyun ,1992 den beri autocad ve 3d studio ( 3ds3 - 3ds4 ) kullanıyorum,windows 3.1 ve dos6.22 zamanında 3dstudio kullanırken ati mach 64 kartlarla rcpadi sürücüleri geliyor ve 3ds nin renderi dahi hızlanıyordu,daha sonra matrox millenium kullandım onda da 3d hızlandırıcı sürücü vardı,daha sonra fiyatlar ve modeller koptu gitti neyse,gf2 dahil olmak üzere softmod işlemi ile kartlarımı quadro olarak kullandım ,şu anda da makimende nvidia 6800 ( nv40 ) takılı softmod yöntemi ile quadro fx 4000 ( nv 40gl ) ye çevirdim kullanıyorum,3dsmaxda arayüz olarak dx ya da opengl seçerseniz bir fark yok,ancak kartın standart hali ile yüklenmesine izin vermeyen,maxtreme sürücüsünü softmod sonrası yüklediğinizde işin rengi değişiyor.
    1,5-2 Milyon polygondan oluşan sahneyi fırfır döndürüyor,umarım g92 li 8800gt leri de çevirmenin bir yolu vardır,o nun dışında renkte vs bir değişiklik yok,quadro olarak satılan orjinal fx1400 de gördüm, kartın ekstra bir durumu yok,renk kalitesi olarak kişisel görüşüm ati dir,gerek canlılık gerek renk kalitesi nvidia dan daha iyidir,hoşçakalın.

• fiyata bak
  • nedir cnm 1600 dolar elinin kiri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dota -- 27 Ocak 2008; 18:50:38 >
  • [Deleted by Admins]
  • çok pahalı yavvvvvvvvv
  • hortlamıs yıne
  • asla asla asla almam 1600usd bi gidin yaw.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.