Şimdi Ara

Nvidia Chipsetli Ethernet Sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim Sorunum Asus K8N Anakartın üzerinde entegre olan Ethernet Kartıyla ilgili, İnternete bağlandıktan sonra MSN actığım zaman Webde gezinmek istediğimde bağlantı kopuyor, İnternetten bişey download ederken eğer Web sayfası açsam Download donuyor,yani sadece 1 işleme izin veriyor. Bunun nedeni ne olabilir? Başına gelen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Şimdiden Teşekkürler

• Bahsettiğin konunun Ethernet kartı ile alakası yok. Bence güvenlik duvarı açık bir yer var ya modem den ya da bağlı oldupun merkez tarafından engelleniyorsun. Evde kullandığın İnternet se bence Modemin software ini tekrar yenile...
  • Yalnız formatlamadan önce bir problem yoktu. Bilgisayari formatladım. Ethernet kartının kendine ait bir software i var onu kurduktan sonra oldu...
  • abi eternetin kendi yazılımında firewire falan yüklüyor onu kaldırmanı tavsiye ederim. Sadece driver olarak tanıt yeter.
  • Vallaha kardeş dediğini yaptim ama fayda yok son care format atacam sanirim ...
  • imzamdaki anakartın ethernet kartı da böyle problemler çıkarmaya başlamıştı...gidip harici bir ethernet aldım, onunla mı uğraşıcam be...git sende al bir tane...en fazla 10ytl dir...
  • Ya problem cikarmadi bu formattan önce bişeyi yoktu :) hem benim değil makine yahu :p
  • quote:

Orjinalden alıntı: aNtifuNky

Ya problem cikarmadi bu formattan önce bişeyi yoktu :) hem benim değil makine yahu :p

o zaman anakartın bütün sürücülerini kaldır...sonra sadece ethernet sürücüsünü kur...bakalım bir değişiklik olucak mı?
  • abi bendede asus M2N var.bunun firewire olayını nasıl kaldıracaz ya.aynı olay bendede oluyor.
  • arkadaşlar aynı sorun bende de vardı.benim anakart m2npv.benim sorun modemin yazılımını güncelleyince geçti.şimdi hiç bi sorun yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.