Şimdi Ara

## Nvidia AGP Defterini Resmen Kapıyor ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: fx57

...yazdıracak gibi görüküyor.

görüküyor mu?
  • o defter o kadar kolay kapanmaz agp sitemler halen kullanıyor sistemi değiştirmek yerine gücelleştirmek isteyen kullanıcılar olacak nvidia onlara gidin ati alın diyecek ha hiçte inanılır gibi değil
  • Pci-express çıktı da n'oldu ki, iyi bi ekran kartı almazsan gene yavaş gene yavaş . x16 ymış.... peh
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros83

Zaten AGP cephesinde ATI bariz öndeydi, ATI nin tek tabanca kalması sebesiyle yeni serilerin agp leri daha da pahalı olacaktır ki zaten mevcut pcı-e kartlara göre agpler zaten pahalıydı.

hem pahalı hemde bi işe yaramıyor
  • quote:

Pci-express çıktı da n'oldu ki, iyi bi ekran kartı almazsan gene yavaş gene yavaş . x16 ymış.... peh
    aynen sana katılıyorum gidip x16 ile çalişan nvida 8400 alsan nolur atinin 550 serisinin expresini alsan nolur işte agpnin kendini gösterdiği an
  • Nvidia çok büyük bir hata yapmış, anlaşılan AGP ile ilgili geriye dönüşe yatırım yapmasında teknik zorluklar çok ağır basmış, az da olsa AGP müşterisi kalmıştı sistemini güncelleyen, onlara yetişip yetişememe gibi bir zamanlama riskine giremedi.
  • bende de agp PC'ler var ama hiçbir zaman bu PC'lere yüksek para veripte AGP ekran kartı almam.. sistemi satsam zaten ekran kartı kadar anca para eder...
  • AGP nin ömrü doldu artık. AGP slotu olan bir sistem kimse toplamıyor. İyi bir karar vermiş.
  • agp bitti artık insanlar nvidia alıyım diye anakartını zor buluyordu iyi oldu ...
  • AMD-ATI Spider paltformunda yaşanan gecikmelerdenden dolayı (özellikle işlemci ayağında) donanım değiştirmek isteyecek olan potansiyel müşterileri kaybetmemek için AGP yi uzunca bir süre destekledi diye düşünüyorum. Birde HD görüntü için GPU performansı çok iyi olan kartları vardı. Bu kartlar çokta güçlü işlemci istemediği için AGP sistemlerdede kullanılarak çöpe gidecek olan bilgisayarlara evlerde yeni bir kullanım alanı yararttı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hacker683

Yaw zaten işin başından beri Agp sevdasının sürmesi saçmalıktı. Çok iyi oldu afferin Nvidia'ya.

AMD-Ati'de umarız akıllanır.

Özellikle vasat bir işlemci ile Ati X1950 Pro kulalnlara çok gülesim geliyordu. Sonrada ne vasat bir performans diyorlardı.

güzel bir intel xeon sisteme "agp" hd3850 takılırsa güzel olmaz mı
  • Şahsen benim eski sistem tamamen çöptü ve ekran kartını değiştirmek işe yaramayacaktı... Ben de agp nin cenazesini 18 ekimde kaldırdım...
    Artık pci-e var benim için ve istediğim performansı veriyor...
  • AGPler, Floppyler, win 98ler, CRT monitorler, CD çalarlar, Pentiumlar ve N-gageler ölmez beyler. Onlar kalbimizde yaşar
  • Artık agp nin sonu gelmeye başlamıştı doğru karar vermiş nvidia
  • Agp yapısını nvidia gibi bir firma üretimini rakibi olan firma devam ederken durduruyorsa önemli birşey aslında agp öldü,agp bilmem ne... her kralın bir ömrü vardır agp nin de zamanı geldi bu bir gerçek firmaya göre pcı karşısında talebi az olması üretim planlarını bi adım geriye attı.Agp unutulmaz bu bir gerçek arkadaşlar bundan 3-4 yıl öncesi bu kadar sık donanım ürünlerinin üretilmediğini biliyoruz o zamanlar neydi mx 440'lar tnt64'lar v.s.

Agp veliahtı olan Pcı xe16 ya devretti tahtını
  • Bir sayfa daha kapandı..Birkaç seneye kadar da pci devri kapnıyor haberlerini de okuruz heralde
  • iyi olmuş zaten artık kimse yeni sistem toplarken agp almıyo
  • Agp 8800 Gt düşünemiyorum bile
  • sırf çıkarmış olmak için sorunlu olarak çıkarmaktansa hiç çıkarmamaları daha iyi. Ati 2600leri çıkardı da noldu, doğru dürüst driverı yok, bir sürü sorun çıkarıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: command_4

quote:

Orjinalden alıntı: Hacker683

Yaw zaten işin başından beri Agp sevdasının sürmesi saçmalıktı. Çok iyi oldu afferin Nvidia'ya.

AMD-Ati'de umarız akıllanır.

Özellikle vasat bir işlemci ile Ati X1950 Pro kulalnlara çok gülesim geliyordu. Sonrada ne vasat bir performans diyorlardı.

güzel bir intel xeon sisteme "agp" hd3850 takılırsa güzel olmaz mı

xeon? ilginç...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.