Şimdi Ara

Nussknacker Alman Çikolatası - 100g

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
43.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilenler bilir,Alman malı Nussknacker bütün fındıklı çikolata.

Domuz yağı ve ürünleri içermemektedir.

4 Adet mevcuttur.

4 adet için istediğim fiyat 20 lira.

Eskişehir içi elden teslim,diğer illere kargo ücreti alıcıdan olmak üzere gönderilir.

Nussknacker Alman Çikolatası - 100g

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 25 Mart 2013; 22:04:20 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• PTT kargo ile gönderebilirim.
    9 tane mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 17 Mart 2013; 23:02:29 >

• Bu çikolatayı bilmediğimden soruyorum ; domuz yağı veya ürünleri içeriyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technician77 -- 15 Mart 2013; 17:46:58 >
  • Domuz yağı ve ürünleri içermemektedir.

• bendede 40 tane vardı şimdi 14 tane falan kaldı heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jan.Valjan.

4 Tane almak istesem ?

4 tane de alabilirsiniz,elimde 9 tane olduğunu belirtmiştim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EPICA -- 17 Mart 2013; 23:02:40 >

• Eskişehirde oturuyorum, son tüketim tarihi nedir , orijinilliğinden nasıl emin olabiliriz , karar verirsem sizle nasıl irtibata geçebilirim ?
  • 5 tanesi "LordMayros" kullanıcı adlı üyeye satılmıştır.

Kalan 4 tane için satışa devam.

• Tebrik ederim dostum, almanyanın en dandik çikolatasını bu fiyata satıyorsun, hakaten büyük adamsın diyecek bir şey yok gerçekten ayakta alkışlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

Tebrik ederim dostum, almanyanın en dandik çikolatasını bu fiyata satıyorsun, hakaten büyük adamsın diyecek bir şey yok gerçekten ayakta alkışlıyorum

Teşekkür ederim.
    Ülkemizde adam gibi çikolata olmadığı için insanlar gidip bu dandik(!) çikolatayı alıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

quote:

Tebrik ederim dostum, almanyanın en dandik çikolatasını bu fiyata satıyorsun, hakaten büyük adamsın diyecek bir şey yok gerçekten ayakta alkışlıyorum

Teşekkür ederim.
    Ülkemizde adam gibi çikolata olmadığı için insanlar gidip bu dandik(!) çikolatayı alıyorlar.

Umarım yanlış anlamamışsındır ama gerçekten tebrik ediyorum seni, on numara ilan ve satış. Marka konumlandırma budur. Başarılarının devamını dilerim

• bence en dandik değil fiyat olarak uygun olabilir ama bence tadı falan tam yerinde çok güzel bir çikolata dün yine yeğen geldi frey getirdi hiçte bir farkı yok yani
  • 2 ay önce kardeşim almanyadan 20-25 kutu getirdi. Dedim getire getire bunu mu getirdin oturdum 1 günde 3 paketi yedim yetmedi arkadaşlarıma dağıttım konu komşu derken 5 günde bitti. Bileydim bu kadar pahalı olduğunu tane tane yemezmiydim ya :D ekmeğin arasına koyup yediğimi hatırlayınca zaten iyice moralim bozuldu şimdi :D
  • quote:

pardon en iyi çikolatayı sölermisin sana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

quote:

Almanya'da 0.75 cent'e satılan, muadili bim ve a101 mağazalarında bulunabilen bir çikolata değil kardeşim. Bu dandik, ucuz ve tadı fındık sayesine güzel gelen Almanya'nın "BİM" ayarındaki ucuz mağazalarında satılan bir üründür. Çocukken yerdik güzeldi şimdi bir halta benzemiyor.

• quote:

quote:

quote:

Almanya'da 0.75 cent'e satılan, muadili bim ve a101 mağazalarında bulunabilen bir çikolata değil kardeşim. Bu dandik, ucuz ve tadı fındık sayesine güzel gelen Almanya'nın "BİM" ayarındaki ucuz mağazalarında satılan bir üründür. Çocukken yerdik güzeldi şimdi bir halta benzemiyor.

bimdeki çikolata ile dünyanın en iyi çikolatası karşılaştırmasına girmicem bile.senin yaş 12 sanırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

bimdeki çikolata ile dünyanın en iyi çikolatası karşılaştırmasına girmicem bile.senin yaş 12 sanırım

öncelikle çikolata uzmanı değilim, bana göre hangisi en iyisi o da seni ilgilendirmez. nussknacker almanyanın en dandik çikolatasıdır, konu bunun üzerinden gidiyor dolayısı ile gevrek espirilerini kendine sakla koçum. yaşımı merak ediyorsan profilimde yazıyor, çikolata hakkında konuşmak istersen buyur başka bir konu açarak geniş geniş konuşuruz hangisi güzel hangisi değil, ama konuyu anlamadığın için ve aklınca saptırmak için başka çabalara gerek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.