Şimdi Ara

***NURBURGRİNG ÖZEL*** - YARIŞ - 500pp aracınızı hazırlayın - Cumartesi 21:00'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
8.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay bulunabilmesi için oda ismi Donanım Haber-500pp olarak ayarlanacaktır bilginize..

Herkes bu etkinliğe katılabilir.

Stok araç kullanılacak,herhangi bir modifiye yapılmayacak..

Tur derecelerimizi Hızlı oyun modunun zamana karşı yarış bölümünden fotosu çekerek buraya eklersek düzenli olur.

Tur zamanları güncellenecek ve tur zamanını geliştiren arkadaşın ismi ve derecesi bu sayfadaki listeye eklenecektir.

***NURBURGRİNG ÖZEL*** - YARIŞ - 500pp aracınızı hazırlayın - Cumartesi 21:00'de

!!!EN İYİ TUR ZAMANI LİSTESİ!!!

*NSX type R'02 - 7.46.477 - ImOguz_

*Nissan SILVIA spec-R AERO (S15) '02 - 8:14,272 - eMRePasHa

*Mazda RX-7 GT-X (FC) '90 - 8:48,589 - TarkanBassoy

*Nissan Fairlady Z Version S (Z33) '07 - 8:07,000 - arda_tirmas

*Renault Clio V6 Sport - 8:16,204 - TarkanBassoy

*BMW M3 COUPE '07 - 7:43,389 - eMRePasHa

*TVR Tamora'02 - 7:50,029 - eMRePasHa

*Golf V GTI - 8.29.324 - gt35

*Audi R8 4.2 FSI R Tronic '07 - 7.33.339 - arda_tirmas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefluc -- 16 Haziran 2012; 8:52:26 >

• Güzel bir başlık bence.Galiba modifiyeli bu araç ? Stock araçlarla yapılıp kaydedilirse daha güzel olur.
  • Evet modifiyeli, yarış yumuşak lastiklerle sürdüm,

yalnızca stockları eklemek karşılaştırma açısından güzel olur fakat bu pistte kaydedilen her tur videosunu keyifle izleriz,o halde isteyen stokları eklesin isteyen modifiyeli eklesin fakat Nurburgring pistinden tur dereceleri olsun.

Lütfen siz de videolarınızı paylaşın Nurburgring'de kaydettiğiniz.

En kısa zamanda spor sert lastiklerle sürdüğüm bir stok araba videosu da ekleyeceğim.
  • Araç çeşitliliği ne kadar artarsa o kadar iyi olur bende akşam vakit olursa deneyim, güzel başlık.
  • süper konu :) tebrik ederim arkadaşım... NURBURGRİNG pisti durmadan oynadığım tek pist, online olsun arkadaşlarla olsun tek geçiyorum... bu pisti bence tüm çıkan yarış oyunlarına koymaları gerek.. :)

bende M5 ile deneyip videoyu en kısa sürede yükleyemeyi planlıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnetique_TR

süper konu :) tebrik ederim arkadaşım... NURBURGRİNG pisti durmadan oynadığım tek pist, online olsun arkadaşlarla olsun tek geçiyorum... bu pisti bence tüm çıkan yarış oyunlarına koymaları gerek.. :)

bende M5 ile deneyip videoyu en kısa sürede yükleyemeyi planlıyorum...

sağol kardeş en kısa zamanda senin de videolarını bekliyorum.

Hastayım bu piste..
  • bu piste kim hasta değilki ;)
  • quote:

bu piste kim hasta değilki ;)

O halde devam edelim...

İlk mesaja Red Bull X2010 replayı eklenmiştir..
  • Pagani Zonda Stok ile Zamana karşı yarış videosu ilk mesaja eklenmiştir.

patinaj önleme Açık
    diğer yardımlar kapalı
    abs 1
    düz vites

Sizin videolarınızı da görmek isterim, böyle tek başıma kendin çal kendin oyna olmuyor, deli derler adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mefluc -- 6 Şubat 2011; 11:42:54 >
  • LAND ROVER videosu ilk mesaja eklenmiştir..
    Ring'in ilk sektörü..
  • Video yayınlamak güzel ama çok zahmetli, bence her hafta bir araba belirleyelim herkes en iyi zamanı yapmaya çalışsın, resmini çekip koyarız sıralama yaparız eğlenceli olur
  • quote:

bu piste kim hasta değilki ;)

ben bu pistten nefret ediyorum. git git bitmiyor..
  • Arkadaşlar bu haftanın arabası Pagani Zonda R'9 Stock Car.

Ayarlar ise şöyle:

Lastikler YARIŞ SERT
    Sürüş Hattı KAPALI
    Çekiş Kontrolü KAPALI
    Patinaj Önleme Kuvveti KAPALI
    Etkin Dümenleme Kontrolü KAPALI
    Aktif Denge Yönetimi KAPALI
    ABS 1
    Islak pistte/pist kenarında kavramanın azalması GERÇEKÇİ
    Mekanik Hasar AĞIR

Zor gelebilir fakat en gerçekçi sürüş tahminimce budur Zonda için..
    İlk mesajda Zonda replayinde patinaj önleme açıktı, onu kapatıp süreceğim,hatta gameplay videosu hazırlayıp eklerim en kısa zamanda.

Başlangıç tarihi: 06.02.2011 Bitiş: 13.02.2011

• Ben turu yapıp resmini koyucam en kısa zamanda,herkese iyi nur'lar
  • Normal sürüşle 6.30 yaptım biraz zorlayınca 6.24 oldu, 6.20 altına inen olur ama zorlamaya gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Normal sürüşle 6.30 yaptım biraz zorlayınca 6.24 oldu, 6.20 altına inen olur ama zorlamaya gelmiyor

Çok güzel bir derece, peki ayarlar ??
  • Sürüş hattı açık olsa olmaz mı
  • iyi derece yapmışsın arda, ben yukarıda verdiğim ayarlarla 6:44,606 yapabildim - yarın öğleden sonra gameplayini yayınlarım burada, kaydettim.

sk8ata - sürüş hattı açık olabilir.

Kural koyma olayı daha gerçekçi olsun ve karşılaştırmamıza imkan tanısın diye idi fakat - o kuralları an itibariyle kaldırmış bulunuyoruz , istediğin gibi sürüp dereceni gönderebilirsin.

Stock Car olmasına dikkat edelim ha bir de arda nın çektiği gibi hızlı oyun modunda dereceleri gösteren ekranı fotoğraflarsak iyi olur.

selamlar.
  • Yumuşak lastikle 6.10 yapanlar var, deneyip görelim

@ssari
    Yarış sert lastik ve yardımlar kapalıydı, şimdi sınırlama kalktı tekrar deneyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda_tirmas -- 7 Şubat 2011; 15:42:25 >
  • Lastik seçiminde serbest miyiz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.