Şimdi Ara

Ntv, Ntvspor, Cnbc-e, e2 Sorunu Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim sorunum yukarida yadıgım kanallarla ilgili. Maç esnasında değilde günün büyük bölümünde bu kanallar çıkmıyor. bazen 1-2 saat düzelip tekrar gidiyor kanallar. görüntü tam olarakta gitmiyor yani sinyal yok uyarısı almıyorum. kesik kesik görüntü.bazende hiç görüntü yok. uydu alıcım goldmaster (sat 9400). acaba bu kanalların frekansları mı değişti? yoksa sadece ben de mi yaşanıyor bu sorun. yardım ederseniz çok sevinirim. teşekkürler..

• Frekanslar aynı uzun bi süredir. Fakat yeniden bi tarama yaparak eklemeni öneririm. 3-5 frekans aşağı yukarısınıda manuel olarak deneyebilirsin.

Ama sorunun büyük bi ihtimalle çanak-lnb pozisyonundan kaynaklanıyodur. Tam olarak ayarlatman gerekebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rádèøή

Frekanslar aynı uzun bi süredir. Fakat yeniden bi tarama yaparak eklemeni öneririm. 3-5 frekans aşağı yukarısınıda manuel olarak deneyebilirsin.

Ama sorunun büyük bi ihtimalle çanak-lnb pozisyonundan kaynaklanıyodur. Tam olarak ayarlatman gerekebilir.

EVET BENCEDE
  • Ben de CNBC-E ile ilgili birsey sormak istiyorum,
    Bosnada yasiyorum ve canak anten ile Turkiye kanallarini izliyorum ancak tum kanallari izlememe ragmen cnbce cikmiyor.
    Internetteki kanal listesinde de bu kanal Dogu grubunda gorunuyor.

Kisaca, Avrupada yasayip CNBC-E kanalini izleme sansim yok mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.