Şimdi Ara

NTSC/J İLE PAL OYUNLARDA FARKEDİYORMU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar Ntsc playstation alıcam bazı yazılanlar farkediyor diyor ama Müşteri hizmetleri felan Oyundan oyuna değişir NTSC veya PAL olması ile alakası yok diyo genelde FPS ile Yarış tarzı oyunlar oynuyucam sadece menü demi etki ediyor bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim

• X tuşu ile o tuşunun işlevleri farklı olabilir. Her ntsc cihaz böyle olmasada çoğunlukla bu şekilde olmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu kastediyordum da yazmayı unutmuşum :) peki bu oyunlarda değiştirile biliniyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysngnn

Onu kastediyordum da yazmayı unutmuşum :) peki bu oyunlarda değiştirile biliniyor mu ?

Bildiğim kadarıyla değişmez hocam. Alışmanız gerekecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: ysngnn

Onu kastediyordum da yazmayı unutmuşum :) peki bu oyunlarda değiştirile biliniyor mu ?

Bildiğim kadarıyla değişmez hocam. Alışmanız gerekecek

Arkadaş onu kastetmiyor. Oyun kontrolleri değişiyormu anlamında sormuş. Örneğin: fifada pas x tusu yerine üçgen tusu yapma

• X VE O tuşunun olayı sadece XMB de ve oyunlardaki menülerde farkediyor. Oyunlara girdiğinizde oyunun yapımcıları kontrol şemasını nasıl hazırlamışsa dünyadaki tüm PS4 lerde aynıdır.

KIsaca X VE O olayına kafanızı takmayın. Oyunlarda tuş kontrolleri tüm makinlarda aynıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 28 Ocak 2015; 21:55:17 >
  • Ben yanlış anlamışım sanırım. Oyunlarda var sayılan ayar nasılsa o şekilde oynarsın. O fark menülerde oluyor

• Çok teşekkür ederim cevaplarınız için menü felan dert değil zaten :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.