Şimdi Ara

|Nottingham Forest|Eski Günlerin Hatrına|1.Sezon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar diğer kariyerimdeki crash dump hatası ardından hevesim kaçmıştı ve o kariyeri bırakmıştım.
    Şimdi ise bir zamanların efsanevi kulübü Nottingham Forest'le uzun bir yolculuğa çıkıyoruz.
    Tabii başımıza bir şey gelmezse

Takımımız Nottingham Forest

Kulübümüzün kısa bir özetini göstereyim;

Ve başkanla da görüşmemizi yaptık.

Veeeee karşınızda Forest'ın o şanlı kupalarla dolu müzesi;

Cidden büyük başarılar, artık bunları tekrarlama vakti geldi.

Kadroyu birazdan teker teker inceleyeceğim, güzel isimler var kadromuzda.

Kulübümüz 150 yıllık bir geçmişe ulaşmış.

Şimdilik bu kadar. Hepinizi iyi FM'ler.

C'mon Reds

• Başarılar hocam kulübün tarihi başarılarla doluymuş umarım bu başarıları tekrarlarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam, bakalım neler olacak? Keyifli bir kariyer sürer umarım.
  • tactıcaltert kullanıcısına yanıt
    Bende kariyere başladım iyi kötü hazırlık dönemi geçirdim. Taktik denedik cocco hocamla. Uygun bir taktiği bulamadık. Cocco hocam taktik önerdi onu denedimde verim alamadım. Kendi taktiğime döndüm ligin ilk maçını 2-1 kazandık bakalım lig sonunda uefaya gidebilicekmiyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun. Umarım bu sefer işler yolunda gider. Sen genede alt tab yapmadan önce yine save al. Nolur nolmaz

Başarılar
    Hocam bence kendi taktiğini kullan. Oyunun zevki burada çünkü, olmayacak başka deneyeceksin, tekrar olmayacak başka deneyeceksin felan. :D Kolay gelsin sana da başarılar.
  • cocoloccomaya kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam, bu sefer öyle yapacağım geçen dalgınlığa geldi. :D
  • Kulüp kendisi sezondan beklentilerini bize sundu, elimizden geldiğince en iyisi yapmaya çalışacağız.

Hazırlıklarımızda tamamlandı asistan yönetiyordu bu maçları. Artık lige hazırız (aslında tam değiliz)

Kadromuzda uzun süreli sakatlıkları olan kişileri 21 yaş altı takımına gönderdim ve kadroda oyuncu sayımızı baya azaldı.
    Ardından kamp sürecinde gelen sakatlıklarla neredeyse rotasyonu olmayan bir kadromuz ortaya çıktı.
    20 kişilik kadromuz var şu an.

Bütçemiz olmadığı için transfer girişiminde bulunmadım. Kadrodan 2 kişiyi kiralık gönderdim, transfer geçmişini paylaşmaya gerek duymuyorum.
    Artık lige başlıyoruz uzun bir yolculuk var önümüzde hayırlısı. Herkese iyi FM'ler.

C'mon Reds

• Başarılar güzel kardesim. Bende rennesden vazgeçtim. Redbull Leibzig 2009'da kurulmus. Hem proje takımı hemde kurulusu erken 1-2 seneye almanyayı fethederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkür ederim hocam, sana da kolay gelsin.
  • Lig başlamadan önce kombine satışlarından güzel bir haber geldi.
    Stadın yarısı kombineli. Bunler hep para para

Lig'e beklediğimden iyi bir başlangıç yaptık. Sakatlıklardan dolayı 4-1-2-2-1 sisteminde olan taktiğimi kullanamadım.
    Onun yerine yedek olarak yaptığım 4-4-2 taktiğiyle sezona başladık.
    Fikstür'ü takdim edeyim;

Brighton maçında biraz şansız yenildik açıkçası. Haketmiştik ama olmadı şu ana kadar iyi gidiyoruz böyle devam edersek hedefimizi yükseltebiliriz.
    Şimdilik bu kadar hepinize iyi FM'ler

C'mon Reds

• İnişli çıkışlı performansımız var umarım düzeltiriz bu durumu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün baya bi ilerlerdim kariyerde. Takım'da asıl oynatmak istediğim taktik 4-1-2-2-1'di. Fakat sakatlıklar olunca 4-4-2 olan yedek taktiğime döndüm.
    Takım taktiğe inanılmaz oturdu. Hızlı kanatlar, bitirici forvetler, ve hem hücumda hem de savunmada iyi olan orta sahalarımızla birlikte muhteşem bir uyum yakaladık.
    Arada sırada şanssız puanlar kaybetsekte yenilmez bir hale dönüştü takım. Hala sakat vermeye devam ediyoruz ama takım hiç bozuntuya vermiyor.
    Fikstürümüzü gösterim;

Ve ligteki son durum;

3.'yle farkı 2 maç kadar açtık. En son yaptığımız Derby maçı bir Derbi maçıydı ve 2-1'den son dakikalarda geri dönüp kazanmasını bildik.
    Eğer büyük bir aksilik olmazsa ligi ilk 2'de kapatırız gibime geliyor.
    Devre arası bir orta saha takviyesi yapmayı düşünüyorum. Ancak transfer yasağımız var. Bakalım neler olacak?

Dar rotasyonun en büyük avantajlarından biri de bu, takım uyumu daha kolay yakalanıyor ve istenilen sonuçlar alınıyor.
    Ben şahsen böyle bir performans beklemiyordum, çok iyi kanat organizyasyonları yapıyoruz bulduğum bir çok golde kanattan geliyor.
    Rakip takım kanatlara çözüm bulunca ise beklerden destek alıp golleri sıralamaya devam ediyoruz.

Genç yıldızımız Ben Osborn ile de sözleşme tazeledik. 4 yıllık olan sözleşmeyi 5 yıla çektik. 110 bin euro maaşı da 850 civarına çektik.

Şimdilik bu kadar hepinize iyi FM'ler

C'mon Reds

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.