Şimdi Ara

!!!!NOTEBOOK VİDEO İZLERKEN EKRANA YAYAMAMA!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Asus N61JQ modeli bir notebook aldım geçenlerde.Aslında 2 sorum olucak yardımcı olursanız.
    Birincisi sanki biraz ısınma problemi var ama emin değilim.Açılışta ve işlem yapmadan ısı değerleri gpu ve cpu 55-57 C ortalama.internette gezinirken 60-63 , birden fazla işlem yaparsam 70 civarı.oyunda ise cod6 ve gta4 85 görüyorum.servisi aradım 85 tam sınır normal dedi ama eğer 85 i geçersen gönder dedi.zalman nc2000 soğutucu almayı düşünüyorum.SİZCE ISI DEĞERLERİ NORMALMİ?

İkinci sorum masasüstü 17" bilgisayarımda tam ekran izledğim videolar(internet üzerinden yada bilgisayarımda kayıtlı olan herhangi videolarda) notebookumda kenarlarından kırpılmış olarak yada tam ortada hem üstünden hem altından kırpılmış olarak(siyah çerçeve) videolar tam ortada çıkıo.yani masaüstünde seyrettğim gibi notebookumda videolaru tam ekrana yayılmış olarak seyredemiorum.Oyunlarda böyle bi sorunum yok.ekran kartını Ati den güncelledim.servise bu sorunumuda söyledim.ati den değilde asusun kendi sitesinden driverı yüklemem gerktiğini sölediler ama asustaki driver tarihi eski.bende o yüzden ati den güncellemiştim.adama ne farkı var diorum sizde atiden almıyormusunuz dedim driverı...asustaki notebook için en uygun olanı dior.atiden birebir notebook için olanı yüklemiştim zaten saçma geldi biraz.olmadı bize yollayın dedi notebooku.bunun için göndermeye niyetim yok.zaten müştri hizmetleri sıfır.BUNUN Bİ ÇÖZÜMÜ VARMI?

BU İKİ SORUNUMA CEVAP VERİP YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR.ALLAH ŞİMDİDEN RAZI OLSUN.HAYIRLI RAMAZANLAR.

• ısı değerleri bu sıcak havalarda normal gibi.yinede termal macunu uzun zamandır yenilemediysen bir ara yenile derim. notebookda çözünürlüğü değiştir ve videoları öyle seyret.

zalman nc2000 soğutucu hakkında ise harici bileşenlere bir konu aç daha iyi tavsiyeleri olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.