Şimdi Ara

NOTEBOOK İÇİN KABLOSUZ MOUSE ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 30-35 ytl arasında alıcısıda ve kendiside küçük olan pili tasarruflu kullanan kablosuz bir mouse arıyorum oyun için değil touchpadden nefet ettiğim için istiyorumhttp://www.tekmarshop.com/urunDetay.asp?urunID=104273&gID=411&menuID=4 burada bir logitech var ama onunda alıcısı kocaman siz ne öneririsiniz?

• Alıcının büyüklüğü sorun teşkil ediyorsa alıcısız olan bu modeli tavsiye ederim.
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=31058
  • teşekkürler ancak pc acer 5715z bluetooth malesef yok ayrıca önerdiğiniz ürünün fiyatı çokta makul değil iyi geceler

logitech VX Nano Lazer fiyatı uygun olsa tam istediğim gibi bir mouse ama 97ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk79 -- 2 Ağustos 2008; 3:57:09 >

• Bluetoohsuz alacaksan alma bence.Ben almıştım hem çekim mesafesi yüksek değildi hem de kullanışlı değildi.
    Ekleme:Tabi yukarıdaki gibi alacaksan ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt0392 -- 2 Ağustos 2008; 4:01:05 >
  • küçük bir araştırma yaptımda böyle küçük alıcısı olan bir mouse daha görmedim çok beğendim ama çok pahalı şuanda alamam araştırmaya dewam
  • Notebook için kullanılacak bir mouse da çekim mesafesi problem olmaz.
    2 metre mesafeden kullanmayacaksın sonuçta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Notebook için kullanılacak bir mouse da çekim mesafesi problem olmaz.
    2 metre mesafeden kullanmayacaksın sonuçta.

Film izlerken iyi olur diye düşünmüştüm ama hayal kırıklığına uğradım.O yüzden söylemiştim
  • Logitech VX Nano gerçekten mükemmel bir faredir. Hem babamda hemde abimde var. İnşallah bende önümüzdeki günlerde dizüstü alınca bende alacağım vx nano dan

Kısaca anlatayım;

Farenin en büyük özelliği alıcısının ufacık olması. Öyleki usb girişine taktığınızda 1cm den bile az çıkıntı oluyor ve hiç bir şekilde rahatsızlık olmuyor. Öyleki dizüstünü taşıma çantasına koyarken bile alıcısını çıkarmanıza gerek kalmıyor Pil ömrü oldukça uzun. Şimdi babama sordum, fare gece gündüz kullanımda ve pilleri 4 ay dayanmış Ergonomisi çok güzel. Elinize tam oturuyor. Ne dizüstü bilgisayarların yanında verilen bit kadar fareler kadar, nede kocaman masaüstü fareler kadar. Oyun performansı çok güzel. Bu fare ile birçok oyunu oynadım ve bir masaüstü fare kadar performanslı. Heleki yüksek performans gerektiren Counter Strike oyununda bile performansı çok güzel. İnternet ve ofis kullanımı içinde çok güzel bir özelliği mevcut. Farelerin ortasındaki scroll tuşu genelde tırtıklı şekilde olur ve kaydırma hızı ne kadar ayarlanabilsede düşük olur. Bu farede ise hem tırtıklı hemde düz şekilde olabiliyor. Düz moduna geçtiğinde kaydırma hızı çok fazla artıyor. Donanimhaber gibi 1 sayfaya 60 mesaj alabilen forumlarda oldukça kullanışlı oluyor

Not: Logitech'le herhangi bir anlaşmam yoktur Sadece memnun bir kullanıcıyım o kadar

Ayrıca şöyle bir ürün dikkatimi çekti. Yine ufacık alıcısı olan bir model ve fiyatıda istediğiniz düzeyde. Belki faydası dokunabilir

http://www.sanalmarketim.com/urun/81cc41470ac460676ca2be83c13a63c0/LOGITECH-V450-Nano-Laser-Mouse--NB-Siyah-910-000619

• bilgi için teşekkürler MiC_CheCK bu msjından sonra ufak bi araştırma yaptım v450 nanoyu daha önce görmemiştim anladımki nano adı alıcısının küçük olmasından dolayı bu adı almış ve sanırım sadece logitech te 2 modelinde en ucuzda gedikgross ta 55 ytl ye buldum ama hala aklım vx nanoda şimdilik beklemedeyim umarım sıcak bir fırsat çıkar ikimizide sevindirir
  • Faydalı olabildiysem ne mutlu bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.