Şimdi Ara

NOTEBOOK FAN KONTROLÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar casper nirvana tki 2670 a laptop aldım teknosadan. Acayip bir fan sesi var sanki uçak kalkıyor ve de 30 sn de bir devreye girip 10-15 sn çalışıyor sonra bir daha sürekli bu şekilde çalışıyor. Beyin falan kalmadı kafayı yiyecem artık. Windows 7 için fan kontrolcüsü programı lazım bana. Hardware ve speedfan işe yaramadı. Bu fan sesi beni tav ediyor. Lütfen yardım.

• yeni aldıysan;
    iade et ben bu sesi çekmek istemiyorum diye söyle,
    o modeller öyle derseler, ben o modellerden istemiyorum diye sıkıştır.
    adam gibi tasarıma sahip bir laptop versinler.

alalı 6 ayı geçtiyse;
    soğutucu petekler tozdan tıkanmıştır, bazı modellerde fanı karşılayan kapak olur, onu aç soğutucu peteği temizle. erişimi zorsa bir bilgisayarcıya götürüp temizlettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurhc

yeni aldıysan;
    iade et ben bu sesi çekmek istemiyorum diye söyle,
    o modeller öyle derseler, ben o modellerden istemiyorum diye sıkıştır.
    adam gibi tasarıma sahip bir laptop versinler.

alalı 6 ayı geçtiyse;
    soğutucu petekler tozdan tıkanmıştır, bazı modellerde fanı karşılayan kapak olur, onu aç soğutucu peteği temizle. erişimi zorsa bir bilgisayarcıya götürüp temizlettir.

Katılıyoum.

6 Ayı Geçti İse Garantiye Gönderebilirsin, Böylelikle Garantisi Devam Etmiş Olur.
  • Alalı 4 gün oldu geçen cumartesi aldım. Başka Hiç bir sıkıntısı yok. Acaba gitsem paramı iade ederler mi 7 gün içersinde sorgusuz sualsiz geri alma var mı teknosada. Bu arada çekirdek sıcaklıkları 56°C de geziniyor. Normal mi acaba. Yazın cayır cayır yanmasın sonra bu makina.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.