Şimdi Ara

Notebook alacağım AcElE tavsiye.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar foruma yeni üye oldum..Sizden bir tavsiye istiyorum.Lap top alacağım fakat hepsinin tam ne özelikte olduğunu bilmediğim için ne yapacağıma şaşırdım.
    İstediğim özellikler:
    1.Ekran kartının 512 dan az olmaması ve paylaşımsız olması
    2.HD destekli olması
    3.Hız çok önemli hızlı olması
    4.Video converter işini çok yaptığım için Multimedia desteğinin yüksek olması
    5.HDD 250gb den aşağı olmasın.
    6.Kamerası olsun
    7.ekran ne çok büyük ne çok küçük olsun
    8.Pil ömrü uzun olsun.
    9.Wifi ve blue tooh desteği olsun.

Ve eğer bunlar toshiba da varsa çok iyi yoksa sony oda yoksa asus en önemli tercihimdir.
    Not: inşallah bu özelliklere uygun bilgisayar vardır….

• bir fiyat aralığı verirsen ona göre yardım etmek daha kolay olur..5000TL yede war 500TL yede. sen en fazla ne kadara cıkarsın ?
  • fiyat olarak taş çatlasa 3000 tl
  • bu fiyata sanirim asus m50vn ala bilirsin bende kullaniyorum guzel makine
  • quote:

Orjinalden alıntı: PLTMGNM

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum..Sizden bir tavsiye istiyorum.Lap top alacağım fakat hepsinin tam ne özelikte olduğunu bilmediğim için ne yapacağıma şaşırdım.
    İstediğim özellikler:
    1.Ekran kartının 512 dan az olmaması ve paylaşımsız olması
    2.HD destekli olması
    3.Hız çok önemli hızlı olması
    4.Video converter işini çok yaptığım için Multimedia desteğinin yüksek olması
    5.HDD 250gb den aşağı olmasın.
    6.Kamerası olsun
    7.ekran ne çok büyük ne çok küçük olsun
    8.Pil ömrü uzun olsun.
    9.Wifi ve blue tooh desteği olsun.

Ve eğer bunlar toshiba da varsa çok iyi yoksa sony oda yoksa asus en önemli tercihimdir.
    Not: inşallah bu özelliklere uygun bilgisayar vardır�.

1. Toshıba 2. Sony Vailo 3. Asus demişsiniz.

Benim bütçenize göre naçizane listem şu şekilde oacaktır.

1. Sony Vailo
    2. Dell
    3. Hp
    4. Asus
    5. Toshıba

• Qosmio F50-12B tavsiye ederim.Gold da şu an indirimde 3500 TL.4 çekirdekli video işlemcisi var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: toshibaci_1970

Qosmio F50-12B tavsiye ederim.Gold da şu an indirimde 3500 TL.4 çekirdekli video işlemcisi var.

http://www.fazlafazla.com/pinfo.asp?pid=3415

burasıda iyi arkadaşlar ben 2 işlem yaptım.. birinde sorunlu ürün geldi müşteri memnuniyeti için ellerinden geli yapıyorlar... hemen yenisi elime ulaştı...

yukarıda ki link f50-12b dir... golddun fiyatı ile nerdeyse aynı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrokt -- 7 Nisan 2009; 13:47:50 >
  • mrb arkadaşlar...Notebook alacağım toshiba a300-1ND ve Sony vaio VGN-CS230J arasında kaldım...ikisinin özellikleri aynı sayılır ama a300'de ekran kartı 512 MB yerleşik ATI MOBILITY RADEON HD3650 Max. 2302 MB.... Sony'de ise ekran kartı Yeni Nesil Intel 4500MHD Max. 1750 MB..bne oyun olarak en fazla football manager ve NFS undercover oynarım...sony'nin ekran kartı yeterlimi sizce ve en nihayetinde hangisini almalıyım???
  • arkadaşlar pc yi aldım toshiba a300 satellite pro 1nt tam istediğim her şey bunda mevcut tek eksiği blueray dvd oda gelişene kadar laptopu değşitiirim. çok memnunum pcden herkese tavsiye ederim bir yan etkisi ni daha görmedim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.