Şimdi Ara

note izlenimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili arkadaşlar geçen hafta note 1.4 tekna almıştım.
    bi kaç günlük izlenimlerimi paylaşıorum.
    * aracın yakıt tüketimi şehir içi klima devamlı açık halde 190-200 gibi seyretti.araç henüz 10.000 km'yi yeni geçtiği için rodaj süresinden sora belki daha tatminkar olabilir ?
    * yol tutuşu,sürati ise henüz şehir dışına çıkmadım ama takdir edersiniz ki istanbul'da da fazla basma şansım yoktu.sadece beylikdüzü'nden çengelköye geçtim.tem'de zorlanmadan 160 km gibi bi değer gördüm.işin en hoş tarafı c2'den sora bu araç yolda daha akıcı ve oturaklı geldi.virajlarda ise sınırlarını zorlamadınıız sürece iidii.
    * konfor ve dizayn'a gelince;tekna modeli olduğu için hepinizin bildiği donanımlara sahip.bana en çok hitap eden arka diz mesafesi çok çok ii.çünkü benim boyum 1.88 c2 den alışkanlık aracı yatarak kullanmayı severim ki note'ta sürücü koltuğunun arkasına kendim oturduğumda dizlerim ön koltuğua değmior.koltuk arkalarındaki masalar da çok hoş.oğlum oyuncaklarını dizip oynarken yada bişiiler yerken sanırım çok hoşuna gidicek :)))
    bagajı ise eski aracımızın bagajından sora renault master gibi geldi desem mübalağa yapmamış olurum :))
    * note'nin farları karoser yapısı itibariyle yüksek konumladırıldığı için gece sürüşü inanılmaz keyifli sisleri de denedim çok şık oluo.(tabii sisleri bazıları gibi amacı dışında kullanmıorum)
    * aracın eski sahibi cam kaldırma,alarm ve park sensörü taktırmış.Özellikle park sensörü eşime çok kullanışlı gelicek.
    * yukarıda anlattığım şeylerden sora yaw bu aracın hiçmi kötü veya eksi tarafı yok derseniz ??? tabiki var ( bence )
    mesela cd çaları ( 6'lı) çok ii ama radyo kanalı ayarlaması çok zor.direksiyondan kanal aratamıosunuz.panelden de otomatik aratamadım.(belki de ben bulamadım fazlada kurcalamadım )
    sol ön kapıdan tıkırtı gelio.tahminim bu araca cam kaldırma takılırken galiba ii monte edilmemiş.ordan geldiğini düşünüorum.en kısa zamanda yaptırılan yere gidicem.
    sağ arka cam açılıp kapanırken orjinali gibi açılıp kapanmıo yani blok halinde inip kalkmıo ? şöle bi sağ sol yapıp çalışıo? tahminim oda cam kaldırmayla alakalı ?
    döşeme renkleri çok güzel ama açık renk olduğu için çabuk kirlenmeye müsait.( ya dert etme al bi kılıf devam et derseniz eyvallah )
    şimdilik gördüklerimi dilim döndüğünce yazmaya çalıştım.
    Herkese kazasız sürüşler sağlıklı günler dilerim.

• note alarak güzel bir seçim yapmışsınız..iyi günlerde kullanın..1.6 olsa daha güzel olurdu ama olsun..memnunsanız sorun yok zaten..
  • ilk başta hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

bagaj konusuna gelince

ee c2 de bagaj yok arkada büyük bi torpido gözünüz var onun için bagajlı bi araca geçince doğal olarak rahat ettiniz

ama vtr kullanmış biri olarak c2 den daha akıcı olması konusu biraz abartmış olabilirsiniz

sonuçta c2 (benim kullandığım) 1.6 110 hp ve sadece 1000 kg dı. tam bir canavar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erreguay -- 31 Temmuz 2007; 23:26:19 >
  • Autoshow test köşesinde hissettim kendimi Ne kadar güzel açıklamışınız aracı görmeden görmüş kadar olduk

Daha öncede belittiğim gibi önemli olan içinize sinmesiydi.Birde yakıt değerleri oldukça iyi tabi siz dizele alışınca benzinli araç ağzıyla kuş tutsa yaranamaz

Tekrar hayırlı olsun Allah güle güle kullandırmak nasip etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 1 Ağustos 2007; 1:44:39 >

• paylaşım için teşekkürler hayırlı olsun güle güle kazasız belasız iyi günlerde kullanın
  • Sağolasın...Merak ettiğim bir araçtı...
  • hayırlı olsun acaba kaç model ve kaça aldınız
  • hayırlı olsun acaba kaç model ve kaça aldınız

bende 2005 model c2 1,4 hdi vardı.onu verip üstünde 8000 ytl verip aracı araçları takas ettik.2007 model ve 9500 km'de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.