Şimdi Ara

Note 5 mi S7 Edge mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Ben Note 5 kullanıyorum ve bir tane S7 Edge hediye geldi. Birini satacağım. Sizce hangisini satıp hangisini kullanayım? Neden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maddi durumunuza göre değişir ancak ben olsam not5i satardım
    s7 edge hem batarya hem yeni özellikleri ile önde.
    not5in ise tek avantajlı tarafı kalemi
  • Note 5'i sat,s7 edge batarya,kamera,panel,performans,güncellik anlamında note5'den daha iyi
  • Aralarında özellik olarak çok uçurum farklar yok ikisinden biri tercih olsa s7 edge derim.
  • S7 edge tasarım konusunda kendini çok özel bir yere konumlandırıyor. İçinde yeni teknolojileri de barındırıyor. Bataryası oldukça iyi bir seviyeye geldi. İşlemcisi geliştirildi. Ekran ve kamera da keza gelişti. Yenisi varken eskisini kullanmayın bence. Bu demek değil ki Note 5 kötü. Hayır note 5 kötü değil ama S7 edge daha iyi.
  • Üsteki arkadaşlar yazmış S7 Edge daha iyi. Ayrıca zaten Note 5 kullanıyorsun değişiklik olur ve hediye malı satmak da yanlış olabilir. Ama en nihayetinde kendin bilirsin
  • Millete hediye s7 edge geliyor bize kitap 😄

• bence s7 edge ile devam et
  • s7 edge
  • S7 tabiki seneye Note 5'in güncellemesi kesilecek. S7 önümüzdeki yıl da güncelleme alacak. Bunu hesaba katmak gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her 2sinide satma bence.

Satacam dersen bence yeni telefon iyidir açısından ilk defa s7 edge diyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.