Şimdi Ara

Note 3 de Odaklama Yapinca Bulanik Oluyo Yardim Pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorun acik ve net. Aldigima pisman oldum bu telefonu donma ve kasilma ust duzeyde (Format atmama ragmen). En azindan su kamera sorununu cozmem lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Madem apple cilginisin niye aldin o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

Madem apple cilginisin niye aldin o zaman

Sıkılmistim surekli ayni arayuzu gormekten. Kis gibi tekrar apple'a gecis yapacagim. Simdi idare etmem lazim bununla

• Samsunglarda normal panpa. samsunglarda odakliosun bulaniyor odaklamiyorsun yine bulaniyor samsung kalitesi budur panpa

• şu söylediğin şeyi nedense ben hiç yaşamadım. cihaz normal olarak odaklanma yapıyor...yeni bir telefonda donma takılma neyin nesi. kim bilir ne yükledin telefona dostum sen. şimdi format at falan dicem iyice karışacak mevzu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodstar

şu söylediğin şeyi nedense ben hiç yaşamadım. cihaz normal olarak odaklanma yapıyor...yeni bir telefonda donma takılma neyin nesi. kim bilir ne yükledin telefona dostum sen. şimdi format at falan dicem iyice karışacak mevzu.

Ne yuklemesi ? Donma, kasilma var diyorum agzina ilk gelen "kim bilir ne yukledin" cahil cahil konusma hic bir sey yuklemedim kendi uygulamalari ve populee uygulamalae var. Samsung dan nefret ettim. Kullanici dostu arayuze sahip bile degil.

• Yok mu aranizda yardim olabilecek

• sen kusura bakma ama dostum o kullanıcı adınla, aldığın note 3 telefonun hiçbir şey yapmadığın halde donma kasılma yaptığını söylersen tabiiki kimse sallamaz. çünkü söylediğin şey hiç mantıklı değil...
  • Servise ver sen o cihazı bozuk belliki. Note 3 kullanıuorum kasılma donma yok cayır cayır çalışıyo. Tabi geliştirici seçenekleri ayarlarını yaptım samsungun kendi uygulamalarını devre dışı bıraktım

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Servise ver sen o cihazı bozuk belliki. Note 3 kullanıuorum kasılma donma yok cayır cayır çalışıyo. Tabi geliştirici seçenekleri ayarlarını yaptım samsungun kendi uygulamalarını devre dışı bıraktım

Diger cocukla konusursam agzimdan yanlis kelimeler cikacak.

Tesekkur ederim sizede dostum tam olarak ne yapabilirim servise falan verirsem en az 1 hafta bende olmaz bu cihaz o yuzden bana baska oneriniz nedir? Root yapmak mi atmak mi ne boyle bir kavram geziyor ne demek falan basitce anlatir ve yardimci olursaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleÇılgını

quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Servise ver sen o cihazı bozuk belliki. Note 3 kullanıuorum kasılma donma yok cayır cayır çalışıyo. Tabi geliştirici seçenekleri ayarlarını yaptım samsungun kendi uygulamalarını devre dışı bıraktım

Diger cocukla konusursam agzimdan yanlis kelimeler cikacak.

Tesekkur ederim sizede dostum tam olarak ne yapabilirim servise falan verirsem en az 1 hafta bende olmaz bu cihaz o yuzden bana baska oneriniz nedir? Root yapmak mi atmak mi ne boyle bir kavram geziyor ne demek falan basitce anlatir ve yardimci olursaniz sevinirim

Root rom işleri cihazını garanti dışı bırakır hiç girme. Yotubeda wipe videosu yazıp izle yap kamera sorunun düzelir belki düzelmezse mecbur servise gidicek. Kasma problemin varsada note 3 konusunun başında hızlandırma ayarları var onları yap yetmezse google playdan nova launcher yükle kesin çözüm olur. Rica ederim iyi günlerde kullanın bende iphondan geçtiğim için note 3 e halini anlıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.