Şimdi Ara

Note 3 Cihazim Icin Yardimci Olur Musunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Note 3 cihazimda maillerimi aktif olarak kullaniyorum ancak surekli kontrol etmek sıkıci geliyor. Sms gibi mesaj gelince direk bildirim gelse cok daha iyi olur.

Not: Gmail kullaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gmail üzerinden mail geldiği zaman bildirim geliyor. Gmail uygulaması ayarlar kısmı, genel ayarların hemen altında e-posta adresini göreceksiniz ona tıkladığında , bildirimler i seçeli hale getirirseniz. Bildirim gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AERN

Gmail üzerinden mail geldiği zaman bildirim geliyor. Gmail uygulaması ayarlar kısmı, genel ayarların hemen altında e-posta adresini göreceksiniz ona tıkladığında , bildirimler i seçeli hale getirirseniz. Bildirim gelecektir.

Simdi baktim zaten seciliymis.. Senkronize et butonunu isaretlersem de bildirim olayin da degisiklik olmaz karsilikli veri alisverisi olur. Resimler, videolari kayit eder Google hesabina. Baska bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleÇılgını

quote:

Gmail üzerinden mail geldiği zaman bildirim geliyor. Gmail uygulaması ayarlar kısmı, genel ayarların hemen altında e-posta adresini göreceksiniz ona tıkladığında , bildirimler i seçeli hale getirirseniz. Bildirim gelecektir.

Simdi baktim zaten seciliymis.. Senkronize et butonunu isaretlersem de bildirim olayin da degisiklik olmaz karsilikli veri alisverisi olur. Resimler, videolari kayit eder Google hesabina. Baska bilginiz var mi?

Sekronize et seçeneğinde nelerin senkronize edileceğini seçebiliyosun zaten. Sadece rehber yedeklemesi kullanıyosan o açık olsun bide gmail açık olsun başka bişey yedeklemez senkronize etmez .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 12 Ekim 2014; 21:28:13 >

• AppleÇılgını A kullanıcısına yanıt
    Bildirim işaretinin altında, gelen kutusu ses bölümü var. Onun içinde gelen her yeni iletide ses seçeneğini seçerseniz olacaktır.

• quote:

Bildirim işaretinin altında, gelen kutusu ses bölümü var. Onun içinde gelen her yeni iletide ses seçeneğini seçerseniz olacaktır.

Dediginizi yaptim bakalim nasil olacak yarin sabah gelir mailler.

• AppleÇılgını A kullanıcısına yanıt
    Umarım işe yarar.

• quote:

Umarım işe yarar.

Vaaay arkadas. Olmadi cidden can sıkıci bir durum. Anlik mailler geliyor bunlardan haber gerekiyor ama surekli yenile yapmak zorunda kaliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AppleÇılgını

quote:

Umarım işe yarar.

Vaaay arkadas. Olmadi cidden can sıkıci bir durum. Anlik mailler geliyor bunlardan haber gerekiyor ama surekli yenile yapmak zorunda kaliyorum.

Senkronizasyon sürekli olmaz bunun her xx dakikada bir kontrolü vardır. Bildirimler o zaman gelir. Akıllı push özelliğini deneyin bide.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.