Şimdi Ara

NOTE 2 Ekranındaki Yeşilimsi Çizgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
3.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün telefonum ilk kez elimden düştü ve birgün sonra ekranı bu hale geldi :S telefonu alalı daha 1 ay olmadı. garanti kapsamına da girmez sanırım bana maliyeti ne kadar olur? ekranda en ufak bi çizik veya kırılma yok telefon normal olarak çalışıyor ama sağ tarafında yeşil çizgi var :/

Bakın;
     NOTE 2 Ekranındaki Yeşilimsi Çizgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukett35 -- 21 Ağustos 2013; 20:52:21 >

• yardımm !!
  • Servise gönder birsey yapmadim bu hale geldi de büyük ihtimalle yaptirirsin ücretsiz bir şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle şey olur mu ya herşekilde anlarlar
  • Telefonda çizik yoksa hıcbi sekilde anlayamazlar .1ay dolmadan oldugu için bu tarz sorunların olması normal zaten servise yolla kendi kendine oldu de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anttt

Telefonda çizik yoksa hıcbi sekilde anlayamazlar .1ay dolmadan oldugu için bu tarz sorunların olması normal zaten servise yolla kendi kendine oldu de

telefonun en alt ve en üst kenarlarında birer tane hafif çizik var düşmeden dolayı bu sorun olur mu peki?
  • Gidip şansınızı deneyin ücret isterlerse yaptırmazsınız olur biter.Kendiniz düzeltemeyeceğinize göre yapacak başka birşey yok.
  • Geçmiş olsun, servise gösterip düştüğünü söylemeden ekran böyle oldu deyin, ücretsiz yaparlarsa ne ala, yoksa fiyat söylerler zaten. Yaklaşık 750 TL fiyat çekiyor servis.
  • Evet 750 lira fiyat çekiyor sen kendin yap nasıl yapicaksin biliomusun ya ekranı öle kullanıcaksın olmadı servise götür 1 ay hiç açmdımda açtığımda simi falan taktım böle oldu der anlayamazlar ve bedava oldu umarım yardım edebilmişimdir
  • eyer servis anlarsa tabi maliyeti sana patlar olmadı çiziği kapatapilirsin ama çizik ufakmıı küçükmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukett35

öyle şey olur mu ya herşekilde anlarlar

Ben sana söyle söyliyim o kenardaki cizikleri görünce tabiki sorucak düşürerek mi oldu diye hayir kabindan çıkarırken oldu malum dış kasanın ne kadar dandik olduğunu servisi bile biliyor

• Kılcal çizikse cep telefonu degilmi bu cebimizde tasıyoruz ve cebımızde bozukpara anahtar falan olabılıyo bunun ıcın garantı dısı kalıcaksa tüketici mahkemesinde hakkımı ararım dersın en ufak seye bahene buluyolar cunkı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi şanssızlık olmus gecmis olsun. Allah kimsenin basina vermesin boyle bir sey. Gafantiye gidince kafadan 20 gun telefonsuz kaliyorsunuz, ki telefonun garanti disi kalma ihtimali de mumkun. Her zaman telefona gozumuz gibi bakmak lazim cok hassas cihazlar. Anlik hata nelere mal oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARC118i -- 22 Ağustos 2013; 21:05:00 >
  • arkadaşlar teknik servisi aradım ve telefonuma tam olarak 520 tl fiyat verdi :(
  • Durumun yoksa kullanacaksin maalesef

• sadece teknosada mı yoksa herhangi bi yerde daha uygun fiyata bulamaz mıyım
  • o telefonun sağındaki ince yeşil çizgiden bendede oluştu sorun ne acaba bide garanti kabul etmiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir35goz

o telefonun sağındaki ince yeşil çizgiden bendede oluştu sorun ne acaba bide garanti kabul etmiyor mu
    garanti kabul etmedi darbeye bağlı diye bulmuş. şimdi teknosadan geri istedim kvk veya genpa ya vericem. sorunun ne olduğunu bende bilmiyorum ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukett35

quote:

Orijinalden alıntı: izmir35goz

o telefonun sağındaki ince yeşil çizgiden bendede oluştu sorun ne acaba bide garanti kabul etmiyor mu
    garanti kabul etmedi darbeye bağlı diye bulmuş. şimdi teknosadan geri istedim kvk veya genpa ya vericem. sorunun ne olduğunu bende bilmiyorum ki

ben samsungun servisine götürdüm bu sabah alıyolardı ekranında hiç bi darbe izi yok içnde çizgi var dedi zaten alalı 1 hafta olmuş isterseniz değiştirme imkanınız falan var dedi şarj aleti falan yanımda olmadığı için veremedim hepsini yarın tekrar götürcem inşallah anlaşılmazda telefonu değiştiririm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.