Şimdi Ara

Noname 7010b double teyp açılmıyor lütfen yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben noname 7010b model bir double teyp aldım arabam için. Fakat güncelleme dosyasını yükledikten sonra cihaz hiç açılmaz oldu. Bu cihazı eski haline nasıl getirebiliriz. Lütfen yardımcı olabilirmisiniz. Şimdiden çok teşekkürler. (Not: internetten epey araştırma yaptım fakat yabancı dilim olmadığı için birşey bulamadım.)

• Aynı sorunu bende yaşıyorum. 7018B dokunmatik ekranlı oto teyibim var. Bluetooth ile telefon görüşmesi yaparken sesim karşıya gitmiyordu. İnternetten yazılım buldum. Güncelleme yapmak için. Güncelleme yaparken arabayı park ettim arabayı stop edince kapandı bir daha açılmadı. Muhtemelen flash silindi. Yapılabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • magnumibo M kullanıcısına yanıt
    dostum valla bir oto teyipçiye sordum 100-150 arası masrafı var dedi, yaptırmadım öyle duruyor, benim açılıyor dokunmatik hiç çalışmıyor, yazılım güncellemesi falan bulamadım ben
  • Arkadaşlar bende 7018b image dosyası var. Ben yeni almıştım 7018b teybi üst versiyon atayım derken eskisini atmışım aşırı yavaş çalışıyor ve ses çıkmıyor. Bu versiyona ihtiyacı olan Ankaradaki arkadaşlar etimesgut tan gelip alabilirler. Elinde yeni versiyon olan varsa bende ondan almak isterim.
  • kkazanci K kullanıcısına yanıt
    Slm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty0206 -- 24 Mart 2021; 14:54:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • magnumibo M kullanıcısına yanıt
    Slm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty0206 -- 24 Mart 2021; 14:55:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qwerty0206 Q kullanıcısına yanıt
    Maalesef düzeltemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.