Şimdi Ara

Nokia yeni tanıtım videosu ile iPhone 5'i hedef aldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
9.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Bu tür reklamlarla aslında Applea pirim veriyorlar. O kadar reklam yaptılar Apple hiçbirini kaale bile almadı. Asıl büyüklük budur. Böyle reklamlarla kendilerini ucuzlaştırıyorlar. Halbuki güzel ve kaliteli bir cihaz yapmışsın böyle şeylere hiç gerek yok. Alacak olan adam zaten gider alır, her şey ortada. Ayrıca renkli demesi de komik olmuş. O arayüzün neresi renkli? Tek renkli aşırı derecede basit ve göze hitap etmekten uzak bir arayüz. iOS arayüzü ile kendi arayüzlerine bir baksınlar ilk önce.

aynen katiliyorum.

nokia renk, kasa stili olarak her zaman ilerde oldu ama artik kasa ikinci planda. oncelik yazlim, program arsivi, donanim gucu ondan sonra diger ozellikler geliyor. renk tarz hala is yapsaydi nokianin bugun 1 numara olmasa bile hala ilk 3de duruyor olmasi gerekirdi.

• Bence güzel olmuş
  • Nokia iflastan zor kurtuldu şimdi böyle ucuz haraketlere başvuruyor. Aslinda Apple'ı yüceltiyor bu hareketler. Apple'ın reklamını yapiyor salaklar. Haberin resminde Nokia lumia telefonda Angry birds gözüküyor. Merak ediyorum Angry Birds'ten başka oyun var mi bu telefonlarda. Infinity Blade , Real Racing 2 gibi oyunlar var mı? Yoksa neyin kafasinda bunlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

tasarıma baktıkça beğenmemeye başlıyorum yahu. tamam hatlar filan güzel de. ekranın yanında kalan boşluklar çok fazla. özellikle alttaki dokunmatik tuşların olduğu bölüm baktıkça rahatsız ediyor beni. resimdeki kırmızı telefonda ise tam bi takoz havası var. ilk başlarda hoşuma gitmişti halbuki ama baktıkça soğudum bu nedenlerden dolayı.

http://www.freakgeeks.com/wp-content/uploads/2012/09/iphone-5-vs-nokia-lumia-920.jpg

dikkatli bakarsan İphone ile pek farkı yok boşluk konusunda. İphone üzt ve alt boşluğu eşit paylaştırmış hepsi bu. Yandaki boşluklara da gelince; yanların oval olmasından kaynaklanıyor. dikkatli bakarsanız anlarsınız

• reklamı çok beğenmedim

• Lumia akar.
  • nokia'nın tipik ezikliği.
  • Bu nokia da artık iyice düşürdü kendini. Hatırlasanıza eskiden Nokia alıcaz ddiye yırtınırdık :D artık o aptal telefonları bizim için para etmiyor neden iphone var blackberry var :D 3. dünya ülkelerine satsın her zamanki gibi telefonlarını nokia hahahah. aman ne büyük özellik çıkmalı kapak hahahaha
  • bu reklamdaki amaç ne ya boya döküyo :D bizimki renkli bundan mı alın demiş yani bence çok saçma bi reklam olmuş.

• kasayı boyayıp satmak gerçektende ilginç bir satış stratejisi.daha önce bunu nasıl düşünenemiş bu Nokia mühendisleri.şimdi rekor kıracaklarını düşünüyorlar galiba.vay anasını be gerçekten nokia gelişiyor vah vah..batmak için harbiden çok çalışıyorlar ..heleki windows 8 ile bataklığın dibini görecekler..

• quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Eski nokia kullanıcıları zincirlerin ne olduğunu daha iyi bilirler aslında. Telefondaki bluetooth , kızıl ötesi hiç bir işe yaramazdı, farklı marka ve modellerle alışveriş tamamen yasaktı vs.. Bu gün iphone da var olan ve jb ile aşılabilen tüm kısıtlamaların ilk fikir babası ve mimarı nokia dan başkası değil.

aynen bluetoot dan arkadasına telefon defterini yolamaya kalkarsın ya erricsonu görmez yada göndersede giden bilgi arkadasının telefonunda görünmezdi. Kasa mavi veya mor olunca hayatın dahada renklenmez makina hayatının ne kadar kısmına renk katıyor onemli olan o.. Gecenlerde red planet'i izledim filim bilimkurgu ve astronotların kıyafetlerinde sponsorlardan biri nokia olarak görünüyor. Bu da nokianın filimin cekildiği senelerde nekadar yıkılmaz sarsılmaz ve muhtemelen 2070 lı yıllarda bile ayakta kalacak büyük bir firma izlenimi doğurduğunun açık göstergesi, ne yazık ki bugün ilk 3 te bile değil akılı telefon pazarında.

• ciddiye alak mi panpa.

• yakında yeniden Symbian'lı bi cihaz çıkarıp "ama Apple'da Symbian yok" diye de reklam yaparlarsa şaşırmam
  • NOKIA painting People...
  • Gayet anlamlı bir reklam.. Siyah ve beyazla 197 $ lık telefonu 3-4 misli ( ki ülkemizde 3299 tl ye alan oldu ) fiyata satmayı başarmakta büyük başarı. Steve Jobs Biyografisini mutlaka okuyun, gözünüz Apple boyasından kurtulur. Steve reyiz'in dediği gibi : İnsanlara ihtiyaçlarını söylemedikçe onlar bunun farkına varamaz.
  • reklam çok güzel, applecılar söylenenleri yapan verilenleri kullanan bağımlı zombiler gibi olmuş

hakikatende gerçeklik payı var
  • renkli renkli de nokia bugun sarı aldım yarın kırmızı isticem napcaz ?
    o yüzden siyah-beyaz (diğer üreticiler gibi) daha mantıklı keşke kasmasaydın boyucam diye kasayıda biraz daha uygulama kasıp bak bizde ne biçim uygulama merkezi var diyeydin
  • iPhone 5'ı hedef almışlar. iPod Touch 5th ne güne duruyor. Oda renkli.
  • Güzel telefon :D

• of of of cok fena laf carpti iphone a nokia simdi hickimse iphone almayacak

cokda umrumdaydi nokia renkli telefon cikarsin dursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.