Şimdi Ara

Nokia telefon önerisi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba konunun yerisi burasımıdır bilmiyorum ama ben 7 senedir sorunsuz 6630 kullanan 20li yaşlarda bir delikanlıyım :) Telefonumdan çok memnunum ancak bulunduğum okul ortamı vs dolayısıyla az biraz telefonumu çıkarmaya çekinir hale geldim. 7 sene önce 1.000 tl gibi bir fiyatla piyasanın altını üstüne getiren bu telefonu almıştım. Her zaman telefon değiştirmekten hiç hoşlanmam. Alacağım telefonunda uzun yıllar beni idare edebilmesini istiyorum . Pek merakım olmadığından i phone veya yeni işletim sistemli telefonları da pek kurcalama fırsatım olmadı :) Elime düşse 1 günde kitabını yazacağıma eminim :)

Sizlerden isteğim özellikleri iyi olan ve işletim sistemi diğer uygulamalarla uyumlu (( mesela arabanın obd 2 girişinden bluetooth ile telefondan verileri okumak istiyorum )) bunun yanında navigasyon vs özellikleride bulunan en iyi nokia telefonu nedir klasik klavyeli veya dokunmatik olması farketmez.. ? Fiyatta sıkıntı olmaz nede olsa 7 senede bir telefon değiştiriyorum paraya kıyabilirim :) Not : Nokia istiyorum :) Önerileriniz için teşekkürler..

• nokia c7
  • ne kadarlık bir bütçen var
  • bütce skıntı değilse bu yeni çikardığı ama modelini bilmediğim 41 mp kamerası olan bir telefon var. Bekle onu al :D
  • N8,701,c7,c6-01 fiyata göre azalan biçimde sıraladım bütçene göre seç.
  • Eğer 7 senede bir telefon değiştiriyorsan önü açık olan bir telefon alman bence daha doğru olur,para konusuda sorun değilse androide yönel bence.
  • Hocam telefonu çıkaramıyorum demişssin nokia istiyorum demişssin tekrar.Yeni nokia alırsan çıkaramassın asıl o telefonu

Şaka bir yana Bi atrix iyi gider bence.O kadar çıkamam dersen SE Neo V, in in dersen SE live With Walkman,Çıkçık dersen Galaxy s,sgs2 gibi gider.
    Yani android al bence
  • Bir samsung Galaxy S2 veya HTC Sensation XE iyi gider.Android istemem diyorsan iOS'a yönelmeni tavsiye ederim ama sakın symbian'a yönelme.
  • İlla Nokia diyorsan yeni çıkacak Windows Phone özellikli Nokia'lara bak istersen çünkü önümüzdeki dönemde Nokia telefonlar hep windows ile gelecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.