Şimdi Ara

Nokia'nın 2. çeyrek mali tablosu : 4 milyon Lumia cihazı satıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 808'in ekran çözünürlüğünü artırıp birde güçlü bi işlemci ile piyasaya sürmüş olsaydı ortalığın anasını ağlatmıştı ama nokia işte ne diyeceksin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Yine iyi satmışlar çok daha azını beklerdim.

şahsen jovanovic gibi bende şaşırdım iyi satış yapmışlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala nokia nın batacağını düşünenler var... microsoft ile anlaşma yapıldıktan sonra teknolojide ne gibi değişikliler oldu kimsenin haberi yok anlayabilmeniz için önce rakiplerinden başlayalım apple ne yapıyor katı kurallı davranarak cihazlarını stabil tutuyor hiç birşey değişmiyor ve kalitesini bu şekilde koruyor donanım diyorsunuz yazılıma oranla en iyi donanıma sahip telefon nokiada android telefonlarda hızlı olması dışında hiçbir artısı yok aksine birçok eksileri bulunuyor apple en başından beri en çok ihtiyaç duyulan yazılım flash player a karşı duruyor zaten android inde bugüne kadar tek kozu bu idi flash desteğinide kaybedince android sona yaklaştı şimdi tüm siteler pc lerdede geçerli olmak üzere html5 kodlamasını kullanacak nokia bunu cihazlara entegre etmeye çoktan başladı işte microsoft anlaşmasından çıkan ilk gol... apple da html5 kullanmaya başladı zaten bunun üzerine yazılım donanım oranlamasına bakarsak ios ve android ağır sistemler olduklarından dolayı donanımın kuvvetli olması şart symbian da öle idi windows ise çok hafif bir sistem yani burda kullanılan 512 mb ram android e vurduğumuzda 2 gb a yakın oluyor ios zaten hızlı bir sistem ancak onunda yüksek işlemciye ihtiyacı var ayrıca android batarya ve işlemciyi sömürmekten başka bişe yapmıyor nokia windows,1ghz işlemci ve 512 ram ile bunları ikiye bile katlayabilir ve devamında ne mi olacak microsoft windows 8 i çıkarmaya hazırlanıyor ve nokia nın yeni telefonlarıda windows 8 ile birlikte çıkacak pc lerle aynı arayüze sahip olacaklar yani bu cihazlara ufak donanım takviyeleri uygularsa evinizdeki pc lerden neredeyse faksız olacaklar ve ben şimdi sabırsızlıkla lumia 800 ün türkeye ye gelmesini ve windows p8 (apollo) güncellemesini bekliyorum bakalım neler göreceğiz..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.