Şimdi Ara

#NOKIA N93 ANA TOPİK# İNCELEME, YORUMLAR VE PAYLAŞIMLAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
1
Favori
148.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada n93 fotoları mükenmel çıkmış renkler canlı ve orjınal hala anlamış değilim bu fotoları hala beyenmeyenler var
  • n93 her yönüyle mükenmel bana göre over and under çok şanslısın öyla bir telfona sahipsin hayırlı olsun güel güle kullan allah kazadan beladan korusun

bu arad video eklemişin video suna hasta oldum köpekta çok süper kayıt öyel tabi

bide ilerde n93 alacağım için ona şimdiden bir aksasuar alcam acaab bu n93 uyarmı fikriniz radyolu blutooht kualklık nokainın gittigigiyorda satılıyo sadece

hiç bir yerde bulamadım bu kulaklığı siz diyeceksinzi ne yapcan bunu n93 te radyo var diyeceksiniz şimdi ben oyüzden değil streo müzik dinleme şansın oluyo bu sayede kablosuz o amaçla alıyorum diğer kualkla ise telfon bağlı olması gerekiyo bide siz bakın süper bir şey

ÖZELİKELRİ

AARAYAN KİŞİYİ REHBERİ EKRANDA GÖRME ŞARKI LİSTESİNİ VE ÇALAN ŞARKIYI GÖREM VE DEĞİŞTİRME CEVAPLAM KONUŞAM VSS VE BUNALR STREO VE KABLOSUZ OLARAK BLUTOHT YAPABİLİYORSUN ÜRÜN TÜRKİYEDE HİÇ BİR YERDE OLMADIĞI İÇİN GİTTİĞİDİYORDA ALACAM yorumalrınızı bekliyorum

bir bakın link

http://urun.gittigidiyor.com/NOKIA-HS-12W-BLUETOOTH-KULAKLIK-SITEDE-ILK_W0QQidZZ2667480

• @ Pashafendy

Eklediğin N93 fotoğrafları renk açısından kesinlikle K790i'den daha kaliteli duruyor. Ancak bu fotoğraflar telefonun yazılımı bozulmadan önce çekilmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 1 Ekim 2006; 17:30:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: over and under

Forumda benim gibi yansız bakış açısına sahip kişileri görmek güzel. Pashafendy çok teşekkürler !!!

Arkadaşlar burada kimse nokia veya SE fanatikliği yapmıyor sadece gereçk olanı doğru olanı tartışıyoruz. Kaliteli ve iyi olana hakkını veriyoruz. Forumda bazı arkadaşlar çıkıp Nokia N73 Ve N93'ü yerden yere vuruyor... Nedenini sadece fanatiklik olarak görüyorum... Körü körüne bir markaya saplanmak hepsi bu. Yukarıda da örnekleri verilmiş... Açık ve net olarak ortamı en güzel yansıtan fotoları N73 çekiyor sonra K800 sonra N93 gelir.... Haklıya hakkını vermek lazım

Rica ederim
    biz elimizden geldiğince yansız bir şekilde olanı olduğu gibi yansıtmaya çalışıyoruz, evet N73 renkleri parlak bunu inkar etmiyorum ve bu benim seçimim sonuçta benim gibi baskıya önem veriyorsanız ve çektiğiniz resimlerin güzel ve parlak görünmesini istiyorsanız N73 alın, k790 da kullandım 3 gün kadar ama renkler soluk geldiği için iade etmek zorunda kaldım
    Yukarıdaki fotolar açısından durumu değerlendirmek gerekirse durum N93>N73>K790 şeklindeydi
    ama şu an itibariyle
    N73>k790>N93 şeklindedir

• n93 güzel bir cihaz zaten bununla ilgili böyle düşünüyorum

n73de albenisi olan bir cihaz

benim burda yazdığım konu fotoğraf üzerine sadece diğer konularda yorum yapmadım zaten

ama dünya n73ün objektifinden gözüktüğü gibi değil,kusura bakmayın ama dünyamızın rengide biraz soluk kalıyor n73 renklerinin yanında çünkü gereğinden fazla renkli çektiği için bu durum hep böyle olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 30 Eylül 2006; 17:27:45 >
  • evet gren saan katılıyorum n73 çok abartı rekli çekiyo resmi resmi boğacak nerdeyse tv de renk ayrı çok aşmış gibi renkler n93 te doğal sdandart çekiyo geldi fotoları
  • bencede doğallık n93 te daha fazla esage arkadaş ta bunu belirtti n73 te biraz suluboya gibi renkler mevcut eğer telefonun sesi ve bas çıkışıda iyiyse bu telefonu kaçırmaz alırım ses konusun da ne diyorsunuz peki?
  • N73 fotoları hiçbir şekilde gerçeği yansıtmıyor bana göre. Çok cırt çekiyor.
    K790 fotoları çok doğal ve net.
    Ha bunu forumdaki "BİZZAT KULLANICI ÖRNEKLERİNDEN" görebiliyoruz.
    Oradan buradan aldığımız, exif bilgisi bile tam olmayan fotolardan değil ..
    Suluboyayı çok güzel yapıyor eser arkadaşım N73.
    Ses kalitesini sormuşsun. Klasik nokia kalitesi ne bası ya
    Bağırıyor ancak kalite namına bir şey yok. 6630 / N70 'in kalitesi nasılsa N73 de öyle.
    Bana kimse çıkıp bunun aksini iddia etmesin. 3 adet mp3 dinledim telde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğra>> -- 30 Eylül 2006; 21:55:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

evet gren saan katılıyorum n73 çok abartı rekli çekiyo resmi resmi boğacak nerdeyse tv de renk ayrı çok aşmış gibi renkler n93 te doğal sdandart çekiyo geldi fotoları

+1

ben n73 fotolarını gördüğüm ilk günden beri diyorum zaten renkleri çok çok abartılı yansıtmakla güzel fotoğraf çekmek zıt kavramlar zaten

zevkler ve renkler tartışılmaz bazısı çok renkli fotoğrafları sever
    ama renkleri bu kadar alakasız çeken bir telefon en ii fotoğrafı çekiyor demek ayrı bir şey
    bu açıdan bakıncada n73 en ii fotoğraf çeken telefon olması imkansız zaten

n93 fotoğraflarının rengi n73den daha doğal bencede

• yaw arkadaşlar şu videoyu izlemedinizmi ? o kadar yazdık ... nasıl yapmış bu eleman bunu?

http://www.youtube.com/watch?v=8SmbEXogAo4
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sith

yaw arkadaşlar şu videoyu izlemedinizmi ? o kadar yazdık ... nasıl yapmış bu eleman bunu?

Navigasyona bagliyo, ne var bunda? Navigasyonlarda usb girisi vardir, neyini anlamadin ki?
    Valla anormal 1sey diil, ama bende navigasyon aleti yok yapmaya calissam da 1ise yaramicak, cakmak deliinden baska 1de bagajda sarj yeri var

• quote:

yaw arkadaşlar şu videoyu izlemedinizmi ? o kadar yazdık ... nasıl yapmış bu eleman bunu?

Bunda şaşılacak birşey yok ki .... BAS BAS BAĞIRIYORUZ NOKIA N93'DE TV-OUT VAR DİYE ... Bu kablo kutunun içinden standart olarak çıkıyor ve her türlü tv v.b. dvd player bağlanabiliyor... Ben evde tv'ye bağladım tv'nin hoparlörleri patlayacaktı az kalsın... Dışarı verdiği ses ise inanılmaz . İster avi izleyin isterseniz N93 ile çektiğiniz DVD kalitesine yakın videolarınızı, isterseniz mp3 dinleyin hepsini yapabiliyor....

BU NEDENLE N93 MÜKEMMELE YAKIN

Bu videoyu herkes özellikle ahkam kesenler iyice izlesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 30 Eylül 2006; 22:46:09 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pbr178

quote:

Navigasyona bagliyo, ne var bunda? Navigasyonlarda usb girisi vardir, neyini anlamadin ki?
    Valla anormal 1sey diil, ama bende navigasyon aleti yok yapmaya calissam da 1ise yaramicak, cakmak deliinden baska 1de bagajda sarj yeri var

hangi nav lu araçta usb girişi varki .. ayrıca alfa da taktığı yer çakmak yeri ... orayımı modify etmiş adam :)

• quote:

quote:

Bunda şaşılacak birşey yok ki .... BAS BAS BAĞIRIYORUZ NOKIA N93'DE TV-OUT VAR DİYE ... Bu kablo kutunun içinden standart olarak çıkıyor ve her türlü tv v.b. dvd player bağlanabiliyor... Ben evde tv'ye bağladım tv'nin hoparlörleri patlayacaktı az kalsın... Dışarı verdiği ses ise inanılmaz . İster avi izleyin isterseniz N93 ile çektiğiniz DVD kalitesine yakın videolarınızı, isterseniz mp3 dinleyin hepsini yapabiliyor....

arkadaşım yazdığın mesajlar gerçekten çok orjinal ... direkt olarak karşıdakine çıkış yapma , küçümseme sezdiriyorsun sürekli ... büyük harf yazma , büyük puntolarla yazma filan .. gerçekten entrasan ... N93 de tv-out olması bir araçtaki nav. sistemine bağlanmasını nasıl doğal kılabiliyor?

• quote:

quote:

quote:

arkadaşım yazdığın mesajlar gerçekten çok orjinal ... direkt olarak karşıdakine çıkış yapma , küçümseme sezdiriyorsun sürekli ... büyük harf yazma , büyük puntolarla yazma filan .. gerçekten entrasan ... N93 de tv-out olması bir araçtaki nav. sistemine bağlanmasını nasıl doğal kılabiliyor?

Nasıl yazacağımı senden öğrenecek değilim... Eğer sen küçümseme hissediyorsan bu senin sorunun ne diyeyim ki Allah Allah neyse .... Navigasyon olduğuna nerden karar verdin ki ??? Eğer iyice bakarsan videonun sonuna doğru bunun pioneer dvd player olduğunu kendi gözlerinle görebilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl yazacağımı senden öğrenecek değilim... Eğer sen küçümseme hissediyorsan bu senin sorunun ne diyeyim ki Allah Allah neyse .... Navigasyon olduğuna nerden karar verdin ki ??? Eğer iyice bakarsan videonun sonuna doğru bunun pioneer dvd player olduğunu kendi gözlerinle görebilirsin

bune şiddet ya.. birşey demedimki ben sana ... haribden çok entrasan ya :)

• arkadaslar over arkadasimizin actigi topic bence cok iyi gidiyor satasma laf atma veya marka fanatikligi yapilmasini liyorum gerksiz konularida liyorum resimlerin ve incelemelerinin devamini bekliyor over kardes
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bune şiddet ya.. birşey demedimki ben sana ... haribden çok entrasan ya :)

Sith arkadaşım lanlı lunlu konuştuğun için zaten uyarıldın ... İstersen abartma artık olur mu ! Konuya dönelim ...

Yegoadam çok sağol dostum vakit bulunca yeni resimleri koyacağım

• ben bu telefonu pek beğenmedim ama almayı düşünüyorum
  • n93ün işlemcisi yeter ya...yani bisürü program yükledim 2gblık kart taktım çok az yavaşlama oldu
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.