Şimdi Ara

***NOKIA N91 İNCELEMESİ***(TELEFONDAN GÖRÜNTÜLER VE ÇEKTİĞİM RESİMLER) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
0
Favori
40.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Katze

Bugün N91-N95 ile WLAN çekim gücünü karşılaştırdım arkadaşla birlikte. Nokia N91, ağı gayet iyi görürken, Nokia N95'te hiçbir tepki yoktu. Nokia N91 ile internette dolaşmak yavaş değil yani gayet hızlı ki iyi çektikten sonra hiçbir problem olmuyor. Eksiği ise ekran boyutu (+ çözünürlük) ve işlemci hızı.

N70 Ve N73 ile aynı galiba işlemci hızı
  • Evet, 220 MHz ARM9 işlemciye sahip.
  • bu telin sıfırı varmıdır ve nekadardır bilen varmı?
  • Bildiğim kadarıyla sıfırı piyasadan kalktı. Ben de kasa arıyorum cihaza.
  • kasası 75 ytlye satılıyor orjinal pendikte bir telefoncuda sormuştum
    Bu arada N91 piyasanın en iyi müzik telefonudur sadece müziği için bile alınabilir
    bana göre tek eksisi ekran çözünürlüğü
  • Ben sadece müzik için aldım.
  • quote:

Ben sadece müzik için aldım.

memnun musun peki? ben mp3 çalar arıyorum aslında ama duyduğum en iyi ses n91 indi. n91 den iyi ses olarak mp3 çalar var mı?
  • n91de hifi ses kalitesi var kulaklıkla dinlendiğinde ne bir telefon ne de bir mp3 çalar bu kadar güzel bir ses veremez
    hifi:insan kulağına en iyi gelen ses
    creative ep630 vs kulaklıkla dinlenirse tadından yenmez
  • EP-630 dayanmadı N91'e.

quote:

Orjinalden alıntı: Odysseus347

quote:

Ben sadece müzik için aldım.

memnun musun peki? ben mp3 çalar arıyorum aslında ama duyduğum en iyi ses n91 indi. n91 den iyi ses olarak mp3 çalar var mı?

Çok önceden, yani ilk çıktığı zamanlarda bir Turkcell bayiine gidip, ses kalitesi test etme imkanı bulmuştum. O zamanlar bende Minton müzik çalar vardı ve ses kalitesinden çok memnundum. Daha sonra elime aldım N91'i, içinden şarkıyı seçtim ve açtım. Bu sesi daha önce ne bir telefondan ne de başka bir elektronik aletten duymuştum. Öylesine inanılmazdı ki, anında alasım gelmişti tabii fiyatı da el yakmaktaydı. Kısmet bu zamanaymış demek ki.

• Orjinalden alıntı: Katze

EP-630 dayanmadı N91'e.

en son seste sesi karıştırmaya başlıyor kulaklık
    ama harika bir ses
  • Bundan sonraki kulaklığım en aşağı CX-500 olacak, ama birazcık para lazım.
  • @katze
    ben de arkadaşın n91 ini almıştım 15dakka hani orta birşey beklerken ilk sözüm oha lan bu ne olmuştu :D şu an fiyatı 2.el falan ne kadar w200i ile kafa kafaya takas yapmazlar heralde :)
  • quote:

Bundan sonraki kulaklığım en aşağı CX-500 olacak, ama birazcık para lazım.

sennheiser dan şaşma, bende n91 kullanıyoken cx300 kullanıyodum hala kullanıyorum hiçbi sorun olmadı
  • bose markasının ses konusundaki uzmanlıgından faydalanılarak üretilmiş bir ses bombasıdır n91, gel görki nokıa daha sonraki n serilerinde kaliteyi düşürmüştür....
  • quote:

Orjinalden alıntı: scary.

quote:

Bundan sonraki kulaklığım en aşağı CX-500 olacak, ama birazcık para lazım.

sennheiser dan şaşma, bende n91 kullanıyoken cx300 kullanıyodum hala kullanıyorum hiçbi sorun olmadı

işin ilginci philips kulaklık kullanıyorum zamanında virtual surround olarak çıkmıştı, ep630 un falan sesi bana hiç doğal gelmedi basları falan aşırı geldi, philipsle harika ses aldım n91 den daha üst seviyelerde nasıl olur bilmiyorum yok mu millet 200ytlye falan n91

• En aşağı 150 YTL'den gidiyor N91.
  • Geçen gün 350 ytl ye gördüm en az 200 ytl den gider
  • 350 YTL

280'e 8 GB satılıyor.
  • n91 de niye bu kadar ısrar ediyosunuz anlamadım, nokia n91 den sonra bir sürü müzik telefonu çıkardı
  • Orası doğrudur ancak hiçbiri N91 kadar kaliteli sese sahip değil, kuşkusuz HI-FI desteği kaliteyi muazzam biçimde artırıyor.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.