Şimdi Ara

===> Nokia N79 | Ana Başlık, SSS, Destek, Paylaşım <=== (699. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.097
Cevap
18
Favori
741.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonumun tuş takımı çalısmıyor bi ara çalısmadı telefonu kapattım açtım sonra 2 ay boyunca hiç sorun çıkmadı ama bugun yine aynı sorun devam ediyor telefonu 3-4 kez kapatıp açınca bi süre düzeliyor sonra yine tuş takımı işlemiyor hani tuş takımı bozuksa hiç çalışmamAsı lazım bu sorun neyden kaynaklanıyor sebebi nedir garantiside yeni bitti sayılır 2 yıl boyunca hiç sorun çıkmadı garanti bitti sorunlar başladı sanki bilerek telefonu 2 yıl sonra bozulmaya ayarlamışlar :D arkadaşlar bu sorun neyden kaynaklanıyor bu 2 gündür sürekli tuslar çalısmıyor telefonu kapatıp açıyorum bi süre devam ediyor sonra yine tuşlar işlevini kaybediyor sadece kapatma düğmesi faaliyet gösteriyor tuş takımı bozukmudur nedir bozuksa hiç çalışmaması lazım çoook acil yardım istiyorum yarın kvk ya götürecem eğer düzeltilebilecek bi sorunsa boşuna para vermiyeyim bu lanet kvk ya

• quote:

Orijinalden alıntı: antelope_06

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

nefret ediyorum bu telefondan.keşke hiç almasaydım.
    öyle alışmışımki ne zaman degistirmek istesem daha iyisini bulamiyorum. ayrılamıyorum.
    baktıgım telefonlarda mutlaka bir eksikligi oluyor . butun özlelikleri bundan yuksek olsa bile bu seferde sarji bir gun ya gidiyor ya gitmiyor.
    2.5 yildır kulaniyorum sarji bile hala 4-6gün arasi gidiyor.
    bozulmuyorda atip kırayim yeni bişi alayım. off offf...

n79 dan daha üstün özellikli olupta sarji cok giden bir telefon tavsiyesi eden aradaslara duaci olurum ...

Aynı durumdayız. N79'u çok uzun araştırmalarım sonucu N79 ve N82 arasında kalmama rağmen doğru bir kararla bu telefonu aldım. Artık telefonumu sonsuz yolculuğuna uğurladım. Yine uzun araştırmalarım ve hala devam etmekte olan araştırmalarımdan çıkardığım sonuçla Symbian'dan sonra Android'e geçmenin en mantıklı karar olduğunu ve bununla birlikte Android & Sony Ericsson kombinasyonunun uygun olacağını bu sebepten ötürü Sony Ericsson Xperia Neo'nun tüm ihtiyaçları karşıladığı kanısına vardım.

Ama günümüz akıllı cep telefonlarının batarya sorunu hala devam etmekte. 2 gün batarya ömrü sürüyor. Malum artık tuşlu bar tipi dediğimiz telefonlar neredeyse üretilmiyor.(Üretilenlerde birinde GPS varken Wireless olmuyor ya da bir başka modelde Wireless varken görüntülü görüşme olmuyor.) Artık telefonlar dokunmatik ve QWERTY klavye veya bu ikisi birlikte olarak kullanıcılara sunuluyor.

Dokunmatik istiyorsan Sony Xperia Neo seni yarı yolda bırakmaz. Klavyeli cep telefonu olarak ise herhangi bir araştırmada bulunmadım ama şu ana kadarki edindiğim bilgilere göre QWERTY klavyeli telefonlarda Windows Mobile işletim sistemli olanlarını tavsiye ederim.

mesaj icin tesekurler.

sanirim bahsettiginiz telefonun sıfırı artık satilmiyor gibi. hic bir yerde bulamadım. bir üstü diye Sony Xperia Neo V cikmis ama özellikleri daha az.

• Yoğunluk haritası/İBB Cep Trafik görüntülemek mümkün mü? Mümkünse nasıl?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: antelope_06

quote:

öyle alışmışımki ne zaman degistirmek istesem daha iyisini bulamiyorum. ayrılamıyorum.
    baktıgım telefonlarda mutlaka bir eksikligi oluyor . butun özlelikleri bundan yuksek olsa bile bu seferde sarji bir gun ya gidiyor ya gitmiyor.

n79 dan daha üstün özellikli olupta sarji cok giden bir telefon tavsiyesi eden aradaslara duaci olurum ...

Aynı durumdayız. N79'u çok uzun araştırmalarım sonucu N79 ve N82 arasında kalmama rağmen doğru bir kararla bu telefonu aldım. Artık telefonumu sonsuz yolculuğuna uğurladım. Yine uzun araştırmalarım ve hala devam etmekte olan araştırmalarımdan çıkardığım sonuçla Symbian'dan sonra Android'e geçmenin en mantıklı karar olduğunu ve bununla birlikte Android & Sony Ericsson kombinasyonunun uygun olacağını bu sebepten ötürü Sony Ericsson Xperia Neo'nun tüm ihtiyaçları karşıladığı kanısına vardım.

Ama günümüz akıllı cep telefonlarının batarya sorunu hala devam etmekte. 2 gün batarya ömrü sürüyor. Malum artık tuşlu bar tipi dediğimiz telefonlar neredeyse üretilmiyor.(Üretilenlerde birinde GPS varken Wireless olmuyor ya da bir başka modelde Wireless varken görüntülü görüşme olmuyor.) Artık telefonlar dokunmatik ve QWERTY klavye veya bu ikisi birlikte olarak kullanıcılara sunuluyor.

Dokunmatik istiyorsan Sony Xperia Neo seni yarı yolda bırakmaz. Klavyeli cep telefonu olarak ise herhangi bir araştırmada bulunmadım ama şu ana kadarki edindiğim bilgilere göre QWERTY klavyeli telefonlarda Windows Mobile işletim sistemli olanlarını tavsiye ederim.

mesaj icin tesekurler.

sanirim bahsettiginiz telefonun sıfırı artık satilmiyor gibi. hic bir yerde bulamadım. bir üstü diye Sony Xperia Neo V cikmis ama özellikleri daha az.

Satılyor. Daha geçen gün Bimeks'in mağazasında gördüm. Neo V'nin birkaç özelliği düşük. Yine de iyice bir araştırmanı öneririm tabi telefonun özelliklerine bakıp hoşuna gittiyse.

• Beyler lanet olsun artık bu telefona aldığım günden beri tekniker oldum sonunda değiştirmeye karar verdim.Herşeyi iyi hoş ama sürekli bi hata yetti yani.
    E6 almayı düşünüyorum,en uygun o gibi geliyor şimdilik,bendeki n79'uda satacam ilgilenen varsa PM'den ulaşabilir.
  • niye yeni modellerde hiç n79 tarzı bir telefon yok ki? Arkadaş dokunmatik kullanmak zorundamıyız? E serisi desen aynı raket al eline tenis oyna. Bir yapmadılar arkadaş telefonu aldık elimizde patlayacak en son.
  • quote:

öyle bir telefon bulursan bana da haber verirsen ben de sana duacı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZİkriTalan

quote:

Öyle bir telefon yok üretilmeyecek de :)

Şuan alacağınız cihazların %70 i android olacak.Bu da 1 yada 2 gün şarj süresi demek.(Bazen gün bile çıkmayacak.Ben arkadaşımla Antalya Ankara arası otobüsteydik.Başlangıçta iki telefonun şarjı da tam doluydu.Oyun,müzik,internet derken yol sonu ace de %16 şarj varken benim N79 hala full dü :).)
    Bir de bu cihazın fm transmitterine alışmışım ki başka telefona geçince büyük bir eksiklik olarak kalacak.

• Arkadaşlar merhaba,yaklaşık 9 ay önce n79 sahibiydim şimdi ise S2'ye geçiş yaptım.N79um siyahtı ve ben servisten orjinal beyaz tuş takımı+beyaz ön arka kapak almıştım hepsi 55 tlye mal olmuştu bana.Neyse en son bir geziye gittik ne olur ne olmaz diye lakin orda telefonumu çaldırdım çantayı açtığımda boştu.Benim artık hiçbir işime yaramıyor bunlar.Kutusuna baktıkça sinirleniyorum.Sonuç oalrak elimde:
    -Açılmamış usb kablosu
    -Beyaz arka kapak
    -Gri arka kapak
    -Siyah arka kapak
    -Siyah ön kapak
    -Siyah tuş takımı

Ayrıca kutusu sapa sağlam duruyor+içinde kullanma kılavuzuda var telefonu satmak isteyipte bunları bulunmayan varsa adresini verir ben kargolarım sadece kargoparasını ödemiş olursunuz zaten benim bir işime yaramıyor...

http://imageshack.us/photo/my-images/137/20120519203723.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memeterdo -- 20 Mayıs 2012; 14:48:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

Orijinalden alıntı: ZİkriTalan

quote:

Öyle bir telefon yok üretilmeyecek de :)

Şuan alacağınız cihazların %70 i android olacak.Bu da 1 yada 2 gün şarj süresi demek.(Bazen gün bile çıkmayacak.Ben arkadaşımla Antalya Ankara arası otobüsteydik.Başlangıçta iki telefonun şarjı da tam doluydu.Oyun,müzik,internet derken yol sonu ace de %16 şarj varken benim N79 hala full dü :).)
    Bir de bu cihazın fm transmitterine alışmışım ki başka telefona geçince büyük bir eksiklik olarak kalacak.

Aynen, şarjı N79 kadar uzun süre giden bir telefon bulmak zor (Aynı veya daha üstün özellikli telefonlar arasında)

Android için birkaç iyileştirmeyle şarj süresini uzatabilirsiniz ama 2-2,5 gün anca gider o zamanda. Yine N79 seviyesine ulaşmaz. (Orta seviye bir kullanım ile)

Ayrıca ben de N78 kullanırdım önceleri, hala o telefonuma aşığım. FM Transmitter'i kesinlikle arıyorum şimdiki telefonumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: memeterdo

Arkadaşlar merhaba,yaklaşık 9 ay önce n79 sahibiydim şimdi ise S2'ye geçiş yaptım.N79um siyahtı ve ben servisten orjinal beyaz tuş takımı+beyaz ön arka kapak almıştım hepsi 55 tlye mal olmuştu bana.Neyse en son bir geziye gittik ne olur ne olmaz diye lakin orda telefonumu çaldırdım çantayı açtığımda boştu.Benim artık hiçbir işime yaramıyor bunlar.Kutusuna baktıkça sinirleniyorum.Sonuç oalrak elimde:
    -Açılmamış usb kablosu
    -Beyaz arka kapak
    -Gri arka kapak
    -Siyah arka kapak
    -Siyah ön kapak
    -Siyah tuş takımı

Ayrıca kutusu sapa sağlam duruyor+içinde kullanma kılavuzuda var telefonu satmak isteyipte bunları bulunmayan varsa adresini verir ben kargolarım sadece kargoparasını ödemiş olursunuz zaten benim bir işime yaramıyor...

http://imageshack.us/photo/my-images/137/20120519203723.jpg/

Hocam ön kapakla tuşlar iyi durumdaysa ben talip olabilirim.

• Dün telefonumu servisten aldm.Ekran değişimi içn vermiştm.Fakat sürümünde de bir değişiklik var sanki.Ekranın sol tarafındaki saat küçük gözüküyor.Menüye girincede soldaki.Acaba ben mi yanlış hatırlıyorum diye düşundm.Şuan n79 kullanan biri bakabilir mi mesela ana ekrandayken soldaki saatin boyutu şebeke yazısıyla aynımı ?

• temaya göre saat boyutu değişir dostum. şimdiki tema ile önceki tema aynı mı?
  • Orjinal tema duruyodu genelde.Fakat saat boyutu temayla değişiyor ise bana önerebiliceğin bir tema var mı ?
  • ben sade temaları severim, sana önermekten ziyade link verebilirim, buradan kafana göre beğenirsin.

http://www.maxi cep.com/symbian-s60v3-temalari/

(aradaki boşluğu sil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 26 Mayıs 2012; 9:54:34 >
  • Aynen sana katılıyorum.Hatta sadece arkaplan rengini siyah yapıp saati büyütse yeter.Teşekkürler
  • Abi ne sağlam telefon ya ilk defa bi telefon bu kadar dayandı ve hiç sıkılmadım :D bozulursa tekrar n79 düşünüyorum android falan umrumda değil :D
  • 3 yıl 2 ay geçti, ilk hasarım iç ekranını kırmak oldu. O da 15 tl imiş, sipariş ettim geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFatal -- 27 Mayıs 2012; 18:10:21 >
  • m youtube değişmiş mi yoksa bendemi böyle anlamadm.Artık videolarda hq seçeneği yok.Eskiden açılmadn önce evet hayır diye soruyodu, artık sormuyo ama videolarda da piksel saymak hiç iyi olmuyo.Aşırı kalitesiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Blooods

m youtube değişmiş mi yoksa bendemi böyle anlamadm.Artık videolarda hq seçeneği yok.Eskiden açılmadn önce evet hayır diye soruyodu, artık sormuyo ama videolarda da piksel saymak hiç iyi olmuyo.Aşırı kalitesiz

Nokıanın youtube desteği kalktı diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.