Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halit_atas

o zaman bir kaç gün içinde alıcam... hangi rengini tavsiye edersiniz?

hocam zevkler ve renklerin pek tavsiyesi olmaz bence
    beyaz,sarı ve kırmızı renkler parlak kasa siyah olanı mat kasa hangisi hoşunuza gidiyor ise onu alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: killarmy

quote:

beyaz,sarı ve kırmızı renkler parlak kasa siyah olanı mat kasa hangisi hoşunuza gidiyor ise onu alın

beyaz pek düşünmüyorum :) kırmızı veya sarı düşünüyorum ama onlar nası durur elimde kararsızım :/

• quote:

quote:

quote:

beyaz pek düşünmüyorum :) kırmızı veya sarı düşünüyorum ama onlar nası durur elimde kararsızım :/

Hepsini görmeden karar verme bence açık renklerde parmak izleri daha çok belli oluyor mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence zaten sarı ve kırmızı renklerı bulamayacaksınız cunku onlardan az var genelde sıyah ve beyaz var umarım bulursunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz lumia kullandım hoşuma gitti, biraz yazılımı otursun,stabil versiyon çıkmasını bekliyorum. menüler güzel ama fazla değişikliğe izin vermiyor telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excalibur21

Dostlar htc 8x im ile Şanlıurfa göbeklitepe de çekmiş olduğum bir kaç resmi paylaşmak istiyorum..yanımda s3u olan 3 kişi vardı ve hepsi ağzı açık şekilde benim fotolara bakıyodu..;))

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!213&authkey=!AHgpF8j2iMrNZ_I

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!193&authkey=!APEKEgCTa3Gynvo

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!200&authkey=!APdRH3AX2zYlNbg

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!197&authkey=!ANLguJRpt5anEoE

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!203&authkey=!AMJQiRlSq7bbJfs

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!205&authkey=!AFk92D2XIfydB9g

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!215&authkey=!AB-5chOlbCA99zI

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!209&authkey=!APFCXWf2Ver2hpI

https://skydrive.live.com/redir?resid=F4A774F581324647!208&authkey=!AGqVmQIwmVU_bVA

skydrive dosyalari gorunmuyordu guncellendi..

Nokia kameraya çok önem veriyor. Gerçekten de Carl Zeiss mercek kendini iyice belli etmiş. Ancak fotoğraf çekmeyi bildiğinizi varsayıyorum. Çünkü hiçbir şeyden anlamasanız bile birkaç küçük ayar ile optimum sonuçlara ulaştığınızı düşünüyorum. Galaxy s3'üm var. Kıskandım valla :)

• arkadaşlar çıkış tuşuna basılı tuttuğumuzda açık uygulamaları görüyoruz ya onları tekte nasıl kapatıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cent26

arkadaşlar çıkış tuşuna basılı tuttuğumuzda açık uygulamaları görüyoruz ya onları tekte nasıl kapatıyoruz ?

Geri geri geri.. yapıp hepsinden çıkman gerekiyor.
  • quote:

sarı on numara durur elinde kendimden biliyorum
  • Acilen kameraya güncelleme gerekli. Renk kayması çok fazla. En ufak ışık değişiminde ren bozuluyor. Adamlar bunun farkında neden müdahale etmiyorlar ki? Video çekimi bile yapamıyorum sırf bu yüzden.

• quote:

arkadaşlar çıkış tuşuna basılı tuttuğumuzda açık uygulamaları görüyoruz ya onları tekte nasıl kapatıyoruz ?

Maalesef kapatamıyoruz saf gibi sürekli geri yapmamız gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Internet explorer sayfalarını tek seferde kapatabilirsiniz
    bunun için internet explorerin adres cubugunun sag yanındaki " 3noktaya" basıp ayarlar-adres cubugunun işlevi sekmeler yapın , tum sayfaları kapatmak istediğinizde adres cubugunun solunda olusan sembole tıklayın, ve acilan kucuk pencerenin kosesinde "X" isaretine basın, explorer sayfaları bu sekilde bir defada kapatılabiliyor, bunu gsmarena review"sunda bile tarifleyememişler,

Diğer uygulamalardan geri tuşuna basarak çıkılabiliyor, ancak geri tusuna uzun bastıgınızda acik tum sayfaları gordugumuz bolumde kutucukların kosesine de birer carpı konulabilirdi cabuk kapatma için.

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

biraz lumia kullandım hoşuma gitti, biraz yazılımı otursun,stabil versiyon çıkmasını bekliyorum. menüler güzel ama fazla değişikliğe izin vermiyor telefon.

Ne demek istediğinizi anlamadım.

WP7 nin ilk betası bile telefonumda stabil olarak çalıştı herhangi bir sorun çıkarmadı.
    Siz hiç WP kullanmadınız galiba, bana öyle geldi.
    Bu işletim sisteminin stabilite derdi yok!
    Menülerde değişiklik olmayacak, öyle iphone/JB tedki gibi bir winterboard tarzı değişim beklemeyin..
  • quote:

quote:

quote:

Ben olsam - ki bunu yapacağım- L820 alırdım. Neden mi?

Çünkü cpu, gpu ve ram L920 ile aynı.. Farkları sadece kamera ve ekran.. 8 mp olan L820 benim gibi kamerayı çokta önemsemeyen insanlar için gayet yeterli ki şuanda bile geçer not alabilen bir kamera. HD çekimler yapabiliyorsunuz ayrıca..Ön kamera vga olmuş olmamış çok kafama takılmıyor açıkçası. Bunun dışında L920'nin bir artısı yok. Gorillaglass değil L820 ama yapılan açıklamada ekranın çok sağlam olduğu ve gorillaglass performansını yakalayacağı belirtilmiş. L820' in avantajları ise küçük olması, microsd destekliyor olması, still ikonu olabilmesi ( kapakları değişebiliyor), L920 ile aynı performansa sahip olması.. Bence L820 şuanda en mantıklı telefon. Ha gönlüm L920'den yana ama 400 lira fark verecek durumum yok. Aynı WP8 deneyimini L820 ile de yaşabilirim sonuçta.. Cuma günü satışa çıkıyor, çok heyecanlıyım ama ben :)

iyi forumlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinqSaber -- 17 Aralık 2012; 10:20:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: technosister

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Internet explorer sayfalarını tek seferde kapatabilirsiniz
    bunun için internet explorerin adres cubugunun sag yanındaki " 3noktaya" basıp ayarlar-adres cubugunun işlevi sekmeler yapın , tum sayfaları kapatmak istediğinizde adres cubugunun solunda olusan sembole tıklayın, ve acilan kucuk pencerenin kosesinde "X" isaretine basın, explorer sayfaları bu sekilde bir defada kapatılabiliyor, bunu gsmarena review"sunda bile tarifleyememişler,

Diğer uygulamalardan geri tuşuna basarak çıkılabiliyor, ancak geri tusuna uzun bastıgınızda acik tum sayfaları gordugumuz bolumde kutucukların kosesine de birer carpı konulabilirdi cabuk kapatma için.

Çok iyi oldu bu bilgiyi verdiğin sağolasın. Geri tuşu alınmıştı ie yüzünden:D

• quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

biraz lumia kullandım hoşuma gitti, biraz yazılımı otursun,stabil versiyon çıkmasını bekliyorum. menüler güzel ama fazla değişikliğe izin vermiyor telefon.

Ne demek istediğinizi anlamadım.

WP7 nin ilk betası bile telefonumda stabil olarak çalıştı herhangi bir sorun çıkarmadı.
    Siz hiç WP kullanmadınız galiba, bana öyle geldi.
    Bu işletim sisteminin stabilite derdi yok!
    Menülerde değişiklik olmayacak, öyle iphone/JB tedki gibi bir winterboard tarzı değişim beklemeyin..

Stabilite sorunu yok eksikleri var.

Bu kablosuz kulaklıklardan alan var mı ?
    Performansı nasıl merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Eksiiklerin olduğu doğru, exception hatası veren radyo uygulamaları yakında çözülecektir güncelleme ile.
    Aynı durum WP7 için geçerli idi, hotspot özelliği yoktı, Mango ile bu özellik geldi..
    Özellikler her güncellemede eklenecektir ancak stabil değil demek doğru olmaz.

WP8 ile W8 arasında nasıl bir iletişim oluyor ben aslında onu merak ediyorum.
    Her ikisinin de kerneli aynı, bağlayınca ayrı bir sürücü olarak mı görüyoruz telefonu?
    Playlist nasıl atıyorsunuz? M3U mu olmalı? WMV loseless deneyen oldu mu?
    Yazarsanız memnun olurum.

Ben bu telefonu alacam ama ocak sonu ucuzlar mı?
    Marketlere giriş yapacak beklesem mi, kendi kendime bu soruları sürekli olarak sorup duruyorum.
    1 aylığımı kolay kolay bu telefona vermek istemiyorum.
    Iphone alanlardaki bu çılgınlık, aklıma hayalime sığmıyor.. ne zengin adamlarmış ki 3000 TL yi vermişler öyle bir telefona :)

siz ne dersiniz?
    1.5 ay daha beklesek sizce ne kadar daha ucuzlar?

İkinci bir soracağım da, Lumia serisinin hiç bootloader'ı kırılmış sürümü var mı?
    Nasıl HTC için kırık bootloader kurulup üstüne custom rom atılabiliyorsa, nokialarda böyle bir durum var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 17 Aralık 2012; 11:03:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Eksiiklerin olduğu doğru, exception hatası veren radyo uygulamaları yakında çözülecektir güncelleme ile.
    Aynı durum WP7 için geçerli idi, hotspot özelliği yoktı, Mango ile bu özellik geldi..
    Özellikler her güncellemede eklenecektir ancak stabil değil demek doğru olmaz.

WP8 ile W8 arasında nasıl bir iletişim oluyor ben aslında onu merak ediyorum.
    Her ikisinin de kerneli aynı, bağlayınca ayrı bir sürücü olarak mı görüyoruz telefonu?
    Playlist nasıl atıyorsunuz? M3U mu olmalı? WMV loseless deneyen oldu mu?
    Yazarsanız memnun olurum.

Ben bu telefonu alacam ama ocak sonu ucuzlar mı?
    Marketlere giriş yapacak beklesem mi, kendi kendime bu soruları sürekli olarak sorup duruyorum.
    1 aylığımı kolay kolay bu telefona vermek istemiyorum.
    Iphone alanlardaki bu çılgınlık, aklıma hayalime sığmıyor.. ne zengin adamlarmış ki 3000 TL yi vermişler öyle bir telefona :)

siz ne dersiniz?
    1.5 ay daha beklesek sizce ne kadar daha ucuzlar?

İkinci bir soracağım da, Lumia serisinin hiç bootloader'ı kırılmış sürümü var mı?
    Nasıl HTC için kırık bootloader kurulup üstüne custom rom atılabiliyorsa, nokialarda böyle bir durum var mı ?

WP7,5 de Lumia 800 ve 900 için custom rom atıldı ama şu anda WP8 li cihazlar için daha bir çözüm bulunmuş değil birzda vakit alacaktır. Yeni kernel malum

• Hocam bir konuda yardımcı olabilirmisiniz bana...

Lumia ile arama yaptığımda ekran kararıyor, ve arama süresi boyunca hiç bir işlem yapamıyorum :(

Acil banka aramam lazım , sesli cevap olduğu için tuşlara basmam lazım ama ekran kararıyor ve işlem yapamıyorum...

Sadece arama yaparken kararıyor ekran..
  • 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.