Şimdi Ara

Nokia Lumia 820 ve 920 için WP8 Portico güncellemesinin yaygın dağıtımı başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
5.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. cihazımı severek kullanıyorum ama takıldığım bir nokta var. Wifi ile bir ağa bağlandığımızda statik ip veremiyor muyuz ? ben bulamadım bu özelliği. otelde kullandığımız modemin ip si 192.168.1.1 iken giriyor ama 192.168.20.1 e çevrildi şimdi girmiyor bağlanmıyor modeme.. Nasıl çözülecek bu durum ?

• sizce android emulator gibi bir şey gelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sizce lumia 920 mi almalıyım yoksa 820 karak veremedim ysrdımcı olabilirmisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

quote:

Orijinalden alıntı: DH MisafiriArkadaşlar merhabalar,Bende lumia 920 var bilgisayara ilk bağladığımda gayet güzel içine istediğim dosyaları attım ama 2. bağlayışımda telefonun içini boş gösterdi yani taktığımda telefonu tanıyor bilgisayarım da telefon işareti çıkıyor ama içine girdiğimde bomboş....aldığım yere götürdüm telefona format atılması lazım dedi ama ben herşeyi baştan yüklemekle uğraşmak ve ayar yapmak istenmiyorum... sorunu nasıl çözeceğimi bilen var mı??
    Eğer telefona parola koyduysanız usb ye bağladıktan sonra parolayı girmeniz gerekmekte... Aksi takdirde güvenlik açısından telefon dosyalara erişimi kapatır... Usb ye bağlayın ve telefondan kilit kodunu girip açın dosyalarınız görülecektir.

tavsiyeniz için teşekkür ederim ama telefona şifre koymadım.. aygıtlar ve yazıcılardan kaldırıp tekrar yüklüyorum "RM-821|Nokia Lumia 920 bir sürücüye sahip değil" sorunu çıkıyor ve aygıt düzgün yüklenemedi diyor ve aygıt yöneticisinden bakıyorum telefon ünlem işaretli gözüküyor sürücüyü güncellemeyi denedim olmadı windows phone yazılımını yükledim telefonu takınca görüyor ama bu seferde ilk ekranda "continue" tuşuna basınca ilerlemiyor :) ne yaptıysam olmadı yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: TripsinojeN

http://www.wpcentral.com/nokia-has-not-begun-portico-update-920

Haber sitelerinin katakullesine geldik desene. Harbi küfredesim var.
  • nokia lumia 820 sahibiyim. Şuan internet paketim yok ve evden WİFİ ile bağlanıyorum. Ama sürekli olarak wifi bağlı iken bile bakiyemden TL düşmekte. Eski telefonumda Turkcell internet'i sildiğim zaman TL düşüşü yaşamıyordum.

Şimdi ne yapmam gerekiyor ki TL'den düşüş yaşamayayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

nokia lumia 820 sahibiyim. Şuan internet paketim yok ve evden WİFİ ile bağlanıyorum. Ama sürekli olarak wifi bağlı iken bile bakiyemden TL düşmekte. Eski telefonumda Turkcell internet'i sildiğim zaman TL düşüşü yaşamıyordum.

Şimdi ne yapmam gerekiyor ki TL'den düşüş yaşamayayım?

şebeke gel orda veri dolaşımını kapat
  • nokia lumia 820 de dosyalarıma nasıl gireceğiz eski bir android kullanıcısıyım...makinayı çözemedim bazı mp3 dosyalarına hatalı diyor bir de içine giremiyorum yani klasörler nerde...son sorum wi fi açıp mobil ağları kapatma vardı eski android cihazımda bunda nasıl o işlemi yapacağım?3gb internet paketi hediyem var ordan gidiyor ama yakında o bitecek wi fi kullanmak isteyeceğim o zaman ne olacak...faturama yüklü miktarda gelmemesi için yapacağım işlem nedir?

• Ben anlamıyorum bu ülke ülke güncelleme verenleri çok mu zor
  • quote:

nokia lumia 820 de dosyalarıma nasıl gireceğiz eski bir android kullanıcısıyım...makinayı çözemedim bazı mp3 dosyalarına hatalı diyor bir de içine giremiyorum yani klasörler nerde...son sorum wi fi açıp mobil ağları kapatma vardı eski android cihazımda bunda nasıl o işlemi yapacağım?3gb internet paketi hediyem var ordan gidiyor ama yakında o bitecek wi fi kullanmak isteyeceğim o zaman ne olacak...faturama yüklü miktarda gelmemesi için yapacağım işlem nedir?

Dosya yöneticisi yok... Diğer sorunuz için sorunuzun üstündeki mesajı okuyun...

• quote:

nokia lumia 820 de dosyalarıma nasıl gireceğiz eski bir android kullanıcısıyım...makinayı çözemedim bazı mp3 dosyalarına hatalı diyor bir de içine giremiyorum yani klasörler nerde...son sorum wi fi açıp mobil ağları kapatma vardı eski android cihazımda bunda nasıl o işlemi yapacağım?3gb internet paketi hediyem var ordan gidiyor ama yakında o bitecek wi fi kullanmak isteyeceğim o zaman ne olacak...faturama yüklü miktarda gelmemesi için yapacağım işlem nedir?

Ayarlar>Şebeke>Veri bağlantısı>Kapalı
    Şu an için dosya yöneticisi yok.
  • Merhaba arkadaşlar,

Aklıma takılan birşey oldu, bu güncellemeyi bende bekliyorum fakat güncelleme ile gelecek olan bazı özellikler benim telefonda var. Bir daha kontrol ettim emin olmak için var.

Mesela;
    Çoklu mesaj gönderimi denmiş, bundan anladığım aynı mesajı birden fazla kişiye göndermek.
    Kontrol ettim var benim telefonda.

Taslaklara kaydetme olayı da var.

Arama yapanlara önceden oluşturulan mesaj ile cevap verilmesi,
    Bu da var.

Cihazım Lumia 820 1 Hafta önce Avea' dan aldım.

Bunlar önceden küçük gelen güncellemelerle olduysa eyvallah ama portico ile gelecek diye yazılmış burada dahil bir çok yerde bu yüzden kafam karıştı.

Ekleme :
    Bu yazdıklarım cihazımda net olarak farkedilen özellikler, diğerler özellikler veya ayarlar için birşey diyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferit.61 -- 30 Ocak 2013; 12:33:43 >
  • Evet beyler mesela aramaya mesajla cevap verme zaten var telefonda ben sinemadayken biri beni aradığında mesajla cevapla yazıyor ve kayıtlı olan sinemadayım mesajını gönderiyorum...

wifi ile olan ayarda var ayarlar-wifi ye giriyorum ileri ayarlara tıklıyorum tuş kilidi kapalıyken wifi açık olsun yazıyor tik koyulunca ekran kapalıyken de wifi aktif oluyor... Benimde cihaz lumia 820

• Çok yaşa baranselona.

Aynen dediğin gibi "Ekran zaman aşımına uğradığında WİFİ bağlantısını açık tut" seçeneğide var.

Portico dan geriye ne kaldı ?? :))

Bize mi önceden geldi diyeceğim saçma olur herkese gelmesi lazım veya diğer arkadaşlarda da var da farkedememiş mi tuhaf..
  • http://wmpoweruser.com/unbranded-nokia-lumia-820-and-920-getting-the-portico-update-in-italy-and-germany/

Almanya, İtalya, Rusya, İngiltere, Kanada, Norveç ve İsviçre'deki bazı kullanıcılar Portico'nun geldiğini onaylamışlar
    Türkiye'de bir gelişme yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferit.61

Merhaba arkadaşlar,

Aklıma takılan birşey oldu, bu güncellemeyi bende bekliyorum fakat güncelleme ile gelecek olan bazı özellikler benim telefonda var. Bir daha kontrol ettim emin olmak için var.

Mesela;
    Çoklu mesaj gönderimi denmiş, bundan anladığım aynı mesajı birden fazla kişiye göndermek.

Bu da var.

Bunlar önceden küçük gelen güncellemelerle olduysa eyvallah ama portico ile gelecek diye yazılmış burada dahil bir çok yerde bu yüzden kafam karıştı.

Ekleme :
    Bu yazdıklarım cihazımda net olarak farkedilen özellikler, diğerler özellikler veya ayarlar için birşey diyemiyorum.

Arkadaşım cihazın zaten portico yüklü olarak gelmiş.
    arama tuşu seçeneklerine baktığında yandex ve bing'le birlikte google'da görüyorsan senin cihaz portico yüklü demektir.

Selamlar,

• Aynen dediğin gibi mahiro.

Yandex, Bing ve Googlr var.
    Dediğin gibi demekki bende ve baranselona da yüklü olarak gelmiş.

Hevesim kaçtı şimdi, hani biraz daha birşeyler bekliyordum çokda büyük olmasa. En azından şu zil sesi ile müzik çalar sesini ayrıştırmaları lazım dı. Bana göre önemli bir durum. O daha sonraki büyük güncellemeye kaldı sanırım.
    Telefonu ilk aldığımda bataryaya bakmıştım şarj üzerinden geçen zaman diye, 120 günü filan gösteriyordu. 2 ay önceden mi yüklenmiş oldu bu portico ilginç..
    Neyse beklmeyeyim ben artık bu güncellemeyi :)
  • Turkcell magazasindan gecen hafta aldim Lumia 920

guncelleme yok

Arama tusuna basinda sirf Yandex cikiyo.

Acaba google cikmasi icin baska biyere mi bakmam gerekiyo yoksa arama tusuna basar basmaz google cikmalimiydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahiro

quote:

Orijinalden alıntı: ferit.61

Merhaba arkadaşlar,

Mesela;

Bu da var.

Ekleme :

Arkadaşım cihazın zaten portico yüklü olarak gelmiş.
    arama tuşu seçeneklerine baktığında yandex ve bing'le birlikte google'da görüyorsan senin cihaz portico yüklü demektir.

Selamlar,

1 aydan önce aldığım cihazımda portico mu yüklüydü yani? Lumia 820 perde zaten Google arama tuşuna ekleniliyordu... Ayrıca portico güncellemesi olsaydı ses tuşları ile ilgili guncellemelerinde olması gerekliydi...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.