Şimdi Ara

Nokia Lumia 1520 Yardım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cep telefonu almayı düşünüyorum iki telefon arasında kaldım fakat farklı bir tavsiyeniz de olursa değerlendirebilirim.

1- Samsung Galaxy note 3

2- Nokia Lumia 1520 : soruna gelicek olursak ; biraz internette araştırma yaptım bazı yerlerde lumia 1520'nin Türkiye gelmiyeceği dahi söyleniyor. Fiyatı hakkında da kesin bir bilgi yok.

-Fiyatı ne olur?
    -Türkiye'ye gelir mi? Gelirse sizce ne zaman gelir?
    şimdiden teşekkürler.

• note 3 hakkında bir şey diyemeyeceğim ama l1520 tr ye gelecek.
    http://www.nokia.com/tr-tr/urunler/telefon/lumia1520/

o konuda şüphen olmasın muhtemelen ocak ayıyla beraber satışa sunulacaktır.Fiyata gelince 1700 üstü giriş yapar diye düşünüyorum ama beklemek lazım.1 hafta içinde hepsi belli olur.
  • Cevabınız için teşekkürler. Nokia Lumia 1520 hakkında bilginiz duyumlarınız varsa paylaşırsanız sevinirim.
  • Ocakta geleceği kesin mi note 3 alacaktım bekleyeyim mi? Bu arada 1700 üstü değil en az 2000 üstü gelir
  • hocam gelecek geç bile kaldı zaten.Daha önce arkadaşın biri aramıştı sanırım ocak ayıyla satışa sunulacak denilmişti ama tam tarihini bilmiyorum.1700 üstü dememe bakmayın bende fazla bekliyorum.Şöyle ki 1020 kamerasından dolayı 2000 tl civarında ben kamera olayını ele alıp fiyatı o şekilde söyledim.Tabi bekleyip görmekte yarar var çünkü gerçekten hızlı bir telefon olacak.
  • Bende aynı kararsızlık içindeyim hangisini alcn sen
  • cmptrengineer kullanıcısına yanıt
    Bana soruyorsan kardesim; bekleyip iki telefonuda elime alip karistirmak istiyorum muhtemelen ondan sonra karar verip secimimi yaparim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L1520 almaktan vazgectim. note 3 almaya cok yakinim. Ama z1 ede baktim fena degil. sizce note 3 mu? Z1 mi?

• G2 ye de bakın

• note3 al hiç bekleme derim
  • Note 3 aldım 1 haftadır kullanıyorum. Vatan Bilgisayardan 1999 TL ye 12 taksitle aldım. Telefondan gayet memnunum. Bundan önce Samsung Galaxy Wonder kullanıyordum. kamerası çok hoşuma gitti. Özellikle video kayıtlarındaki ses kalitesi çok iyi bence. Spen i çözmeye çalışıyorum hala. Şarj a gelirsek fazla oyun oynamadan, whatsappı çok kullandıgım bir günde çok rahat 20 saati çıkarıyor. akşamları şarj edebilmek için bütün sensörleri açıp video izliyorum :) Oyun oynadıgınız zaman fazla ısınıyor bence. İlk izlenimlerim bunlar merak eden arkadaşlar sorularını yazabilirler. elimden geldigince yardımcı olurum. İyi akşamlar herkeze..
  • Nokia Lumia 1520 gelirse onu al.
  • mesut çevik: Snapdragon 800 işlemci ile 1520 piskopata bağlamış durumda inanılmaz hızlı bencede 1520 yi bekle WP istemiyorsan note3
  • 1520 harika
  • tamam lumia 1520 harika da adam note 3 almış konuyu bir okusaydın keşke :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.