Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

Abi taze kelepir yakaladim firsatı kaçırmak istemedim, 1 Aylık 2. el clhaz buldum 1250 ye

Hayırlı olsun bende nerden bulsam da bızıklasam diyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    serkan konu başlığı devir aşamasında konuyu devralsana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

ulan çok sağlam adamlar geldi konuya......

1.5 aya güncellemeler bizi coşturacak... kullanıcılar gelişti....
    serkan bizi diskoya götür diyeceğiz hoşuma gitti.....

Hocam sabırsızlıkla bekliyorum o güncellemeleri

• alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Abi haftaya izin gunu gezelim, kullanamayip degistiren cok oluyo, ben hic hesapta yokken denk geldi ve almiş bulundum

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim..
  • blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    Benimkide 8 ocakta Turkcell'den alınma 2000 TL faturası var adam onu telefoncuya kaça sattı acaba oda üstüne karını koyup 1.250 ye veriyor bu arada telefon Çanakkale'den İstanbul'a intikal etmiş..
  • @blackdiamond16 @SERKAN BEY @mert25 Arkadaşlar hepinize hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız telefondan. Hoş geldiniz

• Telefonları çok kârlı almışsınız. Hayırlı olsun.
    arkadaşlar hayırlı olsun hoşgeldiniz iyi günlerde kullanmanız dileklerimle
    @blackdiamond16 hemşehrimde gelmiş
  • aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz

bu arada bi sorum olcak arkadaşlar daha önceden pcye attığım resimlerin 5 mp olanlarını silip sadece 34 mp olanları arşivliyordum ve şu an bu resimleri tekrar telefona yüklemeyi denedim fakat telefon resimleri göstermiyor galeride bu sıkıntıyla ilgili bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: panpalı tüfek

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz

bu arada bi sorum olcak arkadaşlar daha önceden pcye attığım resimlerin 5 mp olanlarını silip sadece 34 mp olanları arşivliyordum ve şu an bu resimleri tekrar telefona yüklemeyi denedim fakat telefon resimleri göstermiyor galeride bu sıkıntıyla ilgili bilgisi olan varmı

34 MP olarak direk atınca görmüyor boyutunu düşürüp denediydim o zaman gördüydü. Ama maksimum kaç görür bilmiyorum.

• arkadaşlar teşekkürler,
    telefonda ilk yapmam gereken öncelikle şu Turkcell rom'dan kurtulmak herhalde bu işlemi Nokia care Suıte ile yapacağız dimi?Nokia Recevery tool ile Turkcell rom'unun kaldıramam herhalde o var olan rom'u onarıyor galiba yanlışmı biliyorum arkadaşlar?
    recovery tool hiç kullanmadım ama nsu yu kullanabilirsin yedeklerini al ve öyle yap herşeyi siliyor çünki
  • benide ekleyin arkadaşlar beyaz 1020 ile bende aranızdayım :) telefonu alır almaz ilk yaptığım turkcell romundan kurtulmak oldu :) sonrasında tüm güncellmeleri vs yaptım herşey günceldi fakat bugün 10 tane daha güncelleme gelmiş programlar için markete genel olarak telefon gayet hızlı seri çalışıyor ilk wp telefonum olduğundan alışmak biraz zaman alacak androidden sonra, aklıma takılan ekrandai saati kaldıramıyormuyuz? sanki o çok şarj yiyormuş gibi geliyo bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garuda

benide ekleyin arkadaşlar beyaz 1020 ile bende aranızdayım :) telefonu alır almaz ilk yaptığım turkcell romundan kurtulmak oldu :) sonrasında tüm güncellmeleri vs yaptım herşey günceldi fakat bugün 10 tane daha güncelleme gelmiş programlar için markete genel olarak telefon gayet hızlı seri çalışıyor ilk wp telefonum olduğundan alışmak biraz zaman alacak androidden sonra, aklıma takılan ekrandai saati kaldıramıyormuyuz? sanki o çok şarj yiyormuş gibi geliyo bana ?

ekrandaki saat dediğin kilit ekranındaki ise ayarlarda göz atma içinde ayarları var. sürekli açık yapmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

benide ekleyin arkadaşlar beyaz 1020 ile bende aranızdayım :) telefonu alır almaz ilk yaptığım turkcell romundan kurtulmak oldu :) sonrasında tüm güncellmeleri vs yaptım herşey günceldi fakat bugün 10 tane daha güncelleme gelmiş programlar için markete genel olarak telefon gayet hızlı seri çalışıyor ilk wp telefonum olduğundan alışmak biraz zaman alacak androidden sonra, aklıma takılan ekrandai saati kaldıramıyormuyuz? sanki o çok şarj yiyormuş gibi geliyo bana ?

ekrandaki saat dediğin kilit ekranındaki ise ayarlarda göz atma içinde ayarları var. sürekli açık yapmayın.

teşekkürler kapattım sonunda :) şarjı yiyormu o özellik aslında güzelde piskolojik olarak açık olduğu için şarjı çabuk bitirecek düşüncesi oluşuyor insanda

• garuda kullanıcısına yanıt
    bende kapalı değil. özet modunda.
    çok etkisi yok bence.
  • garuda kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hoşgeldiniz
  • quote:

Şarja etkisi belki %1 dir kendim çift tıklama açık ve ön izleme aralıklı olarak ayarlı durumda bu şekilde zaten %25 civarı şarjla günü noktalıyor. Hayırlı olsun

• teşekkürler arkadaşlar,
    şarj etkisi dediğiniz gibiyse ozaman kullanalım aslında güzel özellik sürekli ekranı açmaya gerek yok herşey saatin altında görünüyor böylelikle power tuşununda ömrünü uzatmış oluruz :)
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.