Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020, 2 Ekim'de ülkemizde lanse ediliyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
2.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android harici copmu oluyor lan.Gayet guzel telefon.Bir android kullanicisi olarak brnim bile akliki celebilr.

• Fiyatta rekabetci olsunlar çok rahat satarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim'in 2.haftası telefon almayı düşünüyorum kısmetse sony xz lg g2 yada lumia 925 düşünüüyorum. Fakat 1020'nin fiyatı uygun olursa listeye alabilirim. Tabiki wp8 e olan ön yargım kırılırsa aslında wp8 alacaktım kararlıydım 1 hafta önceye kadar ama bazıları kanıma girdi wp8 in ve nokia nın geleceği belirsizliği korkutmuyor değil beni. Ama 1500-1600 tl den girerse listeme ekleyebilirim. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun.

Yada wp8 i denemek amaçlı lumia 520 alsam mı diye düşünmeye başladım kafam karışık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antep__lee -- 18 Eylül 2013; 18:12:44 >
  • Çözünürlük düşük değil mi?
  • konuya bekleniyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

Hiç kullanmadığınız Wp8 hakkında çok kötü yazmak bel altı vurmaktır.yaklaşık 1 yıldır

lumia 920 kullanıyorum.daha hiç bir yamığunu görmedim.ama markette osuruk sesi falan yok,o konuda androidle baş edemez.

Konudaki en güzel cevap, bende iP5 babamda Lumia 520 var, stabilite konusunda benim telefonla arasında öyle ahım şahım bi fark yok, androikten kat kat iyi.. Birde markete laf atanlar olmuş, market şuan yeterli derecede iş görecek uygulamalarla dolu, tek sinir olduğum şeyi facebook uygulaması ingilizce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

quote:

Hiç kullanmadığınız Wp8 hakkında çok kötü yazmak bel altı vurmaktır.yaklaşık 1 yıldır

lumia 920 kullanıyorum.daha hiç bir yamığunu görmedim.ama markette osuruk sesi falan yok,o konuda androidle baş edemez.

Konudaki en güzel cevap, bende iP5 babamda Lumia 520 var, stabilite konusunda benim telefonla arasında öyle ahım şahım bi fark yok, androikten kat kat iyi.. Birde markete laf atanlar olmuş, market şuan yeterli derecede iş görecek uygulamalarla dolu, tek sinir olduğum şeyi facebook uygulaması ingilizce.

Yanlış olmasın ama Facebook beta Türkçe olarak yayınlandı diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

quote:

Orijinalden alıntı: corpsecrazy

quote:

Yanlış olmasın ama Facebook beta Türkçe olarak yayınlandı diye biliyorum.

Yaklaşık 2-3 ay önce yüklediğim facebook uygulaması halen ingilizce, güncelleme falan bişey yapılmadı.

• corpsecrazy kullanıcısına yanıt
    Facebook beta:http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/facebook-beta/93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6
    eğer bu sürümü yüklerseniz Türkçe olacaktır tabi bu ayrı bir uygulama yakında yayınlanacak güncelleme ile ana Facebook uygulaması da Türkçe desteğine kavuşacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Facebook beta:http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/facebook-beta/93da5d29-daf0-4783-9ed5-a87b33247ec6
    eğer bu sürümü yüklerseniz Türkçe olacaktır tabi bu ayrı bir uygulama yakında yayınlanacak güncelleme ile ana Facebook uygulaması da Türkçe desteğine kavuşacaktır

Teşekkür ederim, biraz sonra yüklerim..
  • adamlar 22sinde yeni telefon çıkaracaklar bunun lansmanı daha 2 ekimde yapılıyormuş :) şakamı lan bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: marazpolat

adamlar 22sinde yeni telefon çıkaracaklar bunun lansmanı daha 2 ekimde yapılıyormuş :) şakamı lan bu :)

Türkiye lansmanı bu Global lansman daha önce yapıldı zaten
  • Kesinlikle yeni telefon alacaklar bu telefona bakmalı. 512mb ramde bile iostan akıcı Allah bilir 2gb ram s4 ile ne tur bir canavara dönüşür

• Aralarında kullanıma yönelik farklar var lakin siz Galaxy Note 3 ü mü yoksa 1020 iyimi tercih edersiniz mesala oyun performansı açısında yada nette gezinme açısından Note 3 teki performansı verebilir mi Lumia 1020 ?
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Lumia alabilir

• 1700 tl gibi bir fiyata almam bu telefonu
    ayrıca daha önce yazdıgım gibi '' o fiyatı verene kadar gider ayfon alırım'' diyecek anlayış var piyasada,
    görürüz bakalım 1700 tl den girsin, kaç kişi alacak bu telefonu,
    yalan mı yani, burdaki almayı düşünen arkadaşların bir kısmı(ben dahil) bu fiyata gelirse bi düşünelim demiycekler mi? ne olursa olsun şuan için wp8 soru işareti,
    ilerisini bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 18 Eylül 2013; 21:26:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

1700 tl gibi bir fiyata almam bu telefonu
    ayrıca daha önce yazdıgım gibi '' o fiyatı verene kadar gider ayfon alırım'' diyecek anlayış var piyasada,
    yalan mı yani, burdaki almayı düşünen arkadaşların bir kısmı(ben dahil) bu fiyata gelirse bi düşünelim demiycekler mi? ne olursa olsun şuan için wp8 soru işareti,
    ilerisini bilemem.

Bu telefonu kaç kişinin alacağını biz niye dert ediyoruz? İsterse 3 kişi alsın. Bu telefon ihtiyaçlarımızı karşılıyor mu bütçemiz yeterli mi biz ona bakalım. Herkesin anlayışı kendine. Ben milyoner olsam bile iphone almayacaksam almam mesela. Paranın ne önemi var mühim olan insanlık. Umarım alırsın bu telefonu.

Ayrıca bu telefonu bekleyen insanlar 3 aydır fiyatını bilerek beklediler. 2.000 liralardan bahsediliyordu ilk zamanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 18 Eylül 2013; 21:40:12 >

• işte nokia bu

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Görüşme ve smsi saymazsak, yeni telefon almayı düşünen, cep telefonunda 1. önceliği kamera olan insanın bu telefonu almaktan başka yolu yok. Başka telefon alıyorsa önceliği kamera değildir. Bugün için konuşuyorum. Yarın ne olur bilinmez. Nokia ya da Microsoft adına ne derseniz deyin artık, cep telefonu kamerasında liderliği uzun yıllar bırakacak gibi durmuyorlar. Diğer telefon üreticileri yanına yaklaşabilir ama bir adım önüne geçemezler. 2 kere 2 4 elde var Ayten.

diğer firmalar kamera konusunda yanına yaklaşamaz diye düşünürken sony ilk darbeyi vurdu düşüncelerime

Bir yerden tanıyor gibiyim sizi, saçlarınız beyaz değil miydi ne? Gülen gözleriniz vardı eskiden, gözleriniz yaşlı degil miydi ne? Gençliğim yıllara boynunu bükmüş, kader fırtınası yaprağın dökmüş, yıkılmaz sandığım o insan çökmüş, bahtı böyle siyah değil miydi ne? Ne güzel günlerdi hayat doluydu, çınlardı kahkahan neşe doluydu, kimlere aldandın kimlere uydun, istediğin bunlar değil miydi ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

1700 tl gibi bir fiyata almam bu telefonu
    ilerisini bilemem.

1700 liraya bunu almayıp ne alacaksınız çok merak ediyorum. 1200 liraya üst sınıf telefon var da biz mi bilmiyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.