Şimdi Ara

Nokia geri dönüyor: 2017 bir kez daha doğrulandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
1.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokiadan tek beklentim samsung gibi 1928809 tane model üretmesin adam akıllı giriş, orta, üst, amiral 4 tane telefon üretsin yeter. Mesela s430lu 720p ekranlı giriş modeli iyi olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

benmi yanlis hatirliyorum.bu nokia yi? ayni modelin rengini degisip yeni moden diye pahali satan bunlar degilmiydi

Aynen öyle. Şimdi de note 7'deki, telefonu patlatan, işletim sistemini bir cihaza ekleyip bakın geri döndük diyecekler ama yemezler artık. İnsanlar nokia alacağına gider samsunk j5 alırlar o paranın dörtte bir buçuğuna.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Her sene 1 sene ileriye gidiyor döneceği yıl.

Döner.

2017 Kasım'a daha çok var nasılsa. 2018'de döner. Döner evet. 2018 Kasım'da da 2019'da döneceği kesinleşir sonra. 2019 Kasım'da da 2020 kısmetse. Hedef 2023.

2015'de dönecekti hesapta.

Hani 2016 Eylül'de dönecekti?

Döner evet 2017'de.

Türkiye gazetesi, cnnturk, mynet için güzel bir haber bu. Sayfaları dolacak şimdi.

Microsoft'un satın aldığı tarihten itibaren en az 10 yıl o bildiğimiz nokia geri dönemez. Bir nokia döner belki ama o nokia o nokia olarak dönemez.

Dönse de, satmaz. Kalktı o tren.

Her durumda Ms'dan daha fazla satıp tutunacaktır piyasada benim tahminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

Nokiadan tek beklentim samsung gibi 1928809 tane model üretmesin adam akıllı giriş, orta, üst, amiral 4 tane telefon üretsin yeter. Mesela s430lu 720p ekranlı giriş modeli iyi olur :)

Yok yok 512 mb ramli snapdragon 400lük 3 mp 4 gb dahili depolama alanlı model üretirler kesin bunlar şimdi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Her sene 1 sene ileriye gidiyor döneceği yıl.

Döner.

2017 Kasım'a daha çok var nasılsa. 2018'de döner. Döner evet. 2018 Kasım'da da 2019'da döneceği kesinleşir sonra. 2019 Kasım'da da 2020 kısmetse. Hedef 2023.

2015'de dönecekti hesapta.

Hani 2016 Eylül'de dönecekti?

Döner evet 2017'de.

Türkiye gazetesi, cnnturk, mynet için güzel bir haber bu. Sayfaları dolacak şimdi.

Microsoft'un satın aldığı tarihten itibaren en az 10 yıl o bildiğimiz nokia geri dönemez. Bir nokia döner belki ama o nokia o nokia olarak dönemez.

Dönse de, satmaz. Kalktı o tren.

Her durumda Ms'dan daha fazla satıp tutunacaktır piyasada benim tahminim.

Çin ve afganistan pazarında muhakkak öyle olacaktır yeni bir nokia modelinin satış oranı. Ondan şüphe yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

Nokiadan tek beklentim samsung gibi 1928809 tane model üretmesin adam akıllı giriş, orta, üst, amiral 4 tane telefon üretsin yeter. Mesela s430lu 720p ekranlı giriş modeli iyi olur :)

Yok yok 512 mb ramli snapdragon 400lük 3 mp 4 gb dahili depolama alanlı model üretirler kesin bunlar şimdi. :)

Microsoft ile karıştırma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

hem ucuz hem kaliteli satmasi lazim,biri olmazsa tutmaz,zararina satamayacagina gore pahali satacak ve alinmayacak.
    htc gibi olur sonu

Htcnin yine hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi var. Nokianın? 150-200 lira bütçeli kişilerin ucuz telefon kapma telaşından başka bişey değil bu. Alt segment, düşük donanımlı, m.facebook.com'a girsin, o da gsm şirketlerinin internet ayarlarından ücretsiz girsinden başka bir düşüncesi olmayan, öğrenci çoğunluklu bir kesim. Onlar için markanın ve kalitenin bir önemi yoksa da motorola, Panasonic olsa da olur ucuz yollu olduktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 19 Kasım 2016; 18:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Piyasa zaten Android çöplüğüne döndü bir Nokia eksikti oda tam oldu

Nokianın elinde ne tersanesi ne de insan kaynağı var. Hepsini mictosoft aldı. Ha çin halk cumhuriyetinin varoşlarında çin malzemeli bir parti yeni telefon ürettirir o zaman başka. Denemiş olur hem hevesini alır.

Yetkili servis konusunda da genpa gibi başarı gibi firmaların kapılarını aşındırırsa kendine bir koltuk bulabilir belki pazarda. Onun dışında böyle bir ayran gönüllü kullanıcı kitlesine güveniyorsa yolda kalır yine nokia.

• Biri artık grafenli sağlam ve hafif telefon üretsin.

• bazıları nokia düşmanılığı yapıyor babanızın şirketine rakip şirket mi hayırdır bu agresiflik neden..
  • şu görsellerdeki tasarımı ekran kasa oranını güncelleyerek yapsınlar. iyi kamera koysunlar. batarya da güzel olursa hiç düşünmeden alırım. elimdeki note 2 yavaş yavaş eskiyor. muhtemelen 2017 ya da 2018 de değiştiririm. donanımından zaten memnunum. o yüzden nokia nın donanımı her türlü note2 den yüksek olacağı için çok önemsemiyorum. tek istediğim şu tasarımı kasa ekran oranını ayarlayıp iyi batarya koyup düzgün bi kamera ile vermeleri.

• Sırf Nokia olsun diye beş para etmez windows bile kullandı insanlar..Her türlü satar..Umarım çizgisini bozup diğer firmalara benzemeye çalışmaz..Beklenti büyük..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoxFun

Nokia(HMD) birçok telefon ekibini yeniden işe aldı. Nokia tarafından Finlandiya tasarlanacak,üretimini Foxconn üstlenecek. Tıpkı Apple gibi.

Aa gerçekten mi? Aa bak çok sevindim. Hadi inşallah. Bekliyorum müjdeli haberlerini.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Ee dead os la hayat nasıl gidiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E274E432 -- 19 Kasım 2016; 23:16:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoxFun

Ee dead os la hayat nasıl gidiyor?

Süperingo. Sen daha androidli nokia bekle.

• eğer istediğim gibi orta seviye bir telefon çıkarırsa düşünmeden alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

eğer istediğim gibi orta seviye bir telefon çıkarırsa düşünmeden alırım

Bize de güle güle kullan demek düşer.

• quote:

quote:

kardeşim seni windows phone bölümünden tanırım, iyi birisin dürüst birisin mağaza konusuna çok emek verdin tamam ama fanboyluğa gerek yok bazı şeyler windows ile yürümüyor hep eksik şeyler kalıyor wp diğer işletim sistemlerinden 5 adım geride geliyor bu da günlük hayatı zorlaştırıyor tartışma yaratmak istemem iyi forumlar.
  • F/P ürünler çıkartır gibime geliyor. Öyle olursa birçok firmayı/modeli kenara atar
  • quote:

quote:

quote:

kardeşim seni windows phone bölümünden tanırım, iyi birisin dürüst birisin mağaza konusuna çok emek verdin tamam ama fanboyluğa gerek yok bazı şeyler windows ile yürümüyor hep eksik şeyler kalıyor wp diğer işletim sistemlerinden 5 adım geride geliyor bu da günlük hayatı zorlaştırıyor tartışma yaratmak istemem iyi forumlar.

Forumda bazı bölümlerde çok emeği olan bir üye aslında bunları bilmesem şu yorumlardan sonra kesin trol derdim kendisine abartmamak gerekiyor son derece haklısın son derece geriden geliyor windows sistemi kullanan biri olarak bunu çok iyi biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.