Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: efee09

multiscanner barkod okuyucudur.telefonun kamerasını kullanarak barkodun çözülmesini sağlar

barkod reader ile karıştırmışım çok özür dilerim
    multiscanner kartvizit okuyucudur bir kartvizitte veya herhangi biryerde yazılı olan isim soyisim telefon gibi bilgileri algılayarak telefonun rehberine işlenmesni sağlar
  • quote:

multiscanner barkod okuyucudur.telefonun kamerasını kullanarak barkodun çözülmesini sağlar

multiscanner kartvizit okuyucudur bir kartvizitte veya herhangi biryerde yazılı olan isim soyisim telefon gibi bilgileri algılayarak telefonun rehberine işlenmesni sağlar
  • peki hıc denedınızmı ben denedım okuyamıyor abuk subuk seyler cıkıyor.ayardan fılanmı acaba
    quote:

quote:

• peki hıc denedınızmı ben denedım okuyamıyor abuk subuk seyler cıkıyor.ayardan fılanmı acaba .bırde scanner de update var.acaba ucrete tabımı yada update edınce duzelıyormu bıraz
  • Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 20 gündür E71 kullanıcısıyım genel olarak telefondan memnunum. Sizlerden 1 isteğim olacak. Ben telefonu sıfır aldığımda hafıza kartında bazı proğramların setupları vardı ( barkot okuyucu,scayner tarayıcı,yahoogo vs ) hafıza kartında problem yaşadığım için vede telefona güncelleme geldiği için upgrade yaptım ve hafıza kartını biçimledim bana o türkçe setuplara ulaşa bileceğim bir adres yada sıfır telefon almış arkadaşlar hafıza kartından o proların setuplarını verebilirse minnettar kalırım. Aynı zamanda ben seritifika istemeyen ve sorun çıkartmadan direkt kurduğum pro setuplarını paylaşacaktım ama sanıyorum foruma yeni üye olduğum için dosya eklememe izin vermiyor isteyen olursa ayrıca pm atabilirler. Göstereceğiniz ilgiye teşekkür eder forum sahibi ve çalışanlarınada başarılar dilerim.
  • merhaba arkadaşlar çoğu mesajı okudum hala anlamadığım yerleri sormak istiyorum...

1-mail alıp göndermede her hangi bir problem varmı?? ben gmail ve hotmail kullanıyorum...mesaj gibi maillerin gelmesine gerek yok elle gönder/al desemde olur bunu bile yaparken sorun çıkartıyormu?

2-gps te ki sorun nedir uyduya bağlanırken kontor mü gidiyor yoksa bedava bir yolu varmı?? sadece nerde olduğumu ve gidiceğim yere olan yolu göstermesi yeterli benim için sesle bildirmesine gerek yok...

3-sar değerinin ne gibi etkisi olur çok konuşan bir insan değilim genellikle internet ve mesaj fonksiyonlarını kullanıcam...

4-telefon hacklemek nasıl bir olay?? daha önceki s60 sistemlerde hiç böyle bir şey görmemiştim...herhangi bir program yüklemek için illa ki hacklemek mi gerekiyor telefonu??

cevap verirseniz sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: infamous

merhaba arkadaşlar çoğu mesajı okudum hala anlamadığım yerleri sormak istiyorum...

1-mail alıp göndermede her hangi bir problem varmı?? ben gmail ve hotmail kullanıyorum...mesaj gibi maillerin gelmesine gerek yok elle gönder/al desemde olur bunu bile yaparken sorun çıkartıyormu?

2-gps te ki sorun nedir uyduya bağlanırken kontor mü gidiyor yoksa bedava bir yolu varmı?? sadece nerde olduğumu ve gidiceğim yere olan yolu göstermesi yeterli benim için sesle bildirmesine gerek yok...

3-sar değerinin ne gibi etkisi olur çok konuşan bir insan değilim genellikle internet ve mesaj fonksiyonlarını kullanıcam...

4-telefon hacklemek nasıl bir olay?? daha önceki s60 sistemlerde hiç böyle bir şey görmemiştim...herhangi bir program yüklemek için illa ki hacklemek mi gerekiyor telefonu??

Mail kısmına cevap veriyim Nokia Email servisi sayesinde Push mail görevi yapıyor bu sayede anında cebinde tabi Aylık GPRS paketin filan varsa yada Wi-fi ile bağlıysan aynı PDA lar gibi anında cebinde.

GPS de A-GPS desteği var interneti kapatırsan 1-2 dakikada bağlanır ama EDGE üzerinden bilgi alırsa ( en başta 1-2 kb filan) 10 sn de bağlanır.

Sar değeri tüm telefonlarda değişir E71 için özel yüksek bir değeri yok.

Her programı yüklemek derken parasını ödemek istemiyorsan Unsigned cracked programları atarsın HAckli telefon yükler bedavaya kullanırsın yada hacklemezsen deneme sürümlerini kullanırsın,devam etmek istersen 30-40$ ödersin , hacklemek tabiki faydalıdır bu anlamda.

• quote:

Orjinalden alıntı: Starforces

quote:

Orjinalden alıntı: infamous

merhaba arkadaşlar çoğu mesajı okudum hala anlamadığım yerleri sormak istiyorum...

Mail kısmına cevap veriyim Nokia Email servisi sayesinde Push mail görevi yapıyor bu sayede anında cebinde tabi Aylık GPRS paketin filan varsa yada Wi-fi ile bağlıysan aynı PDA lar gibi anında cebinde.

GPS de A-GPS desteği var interneti kapatırsan 1-2 dakikada bağlanır ama EDGE üzerinden bilgi alırsa ( en başta 1-2 kb filan) 10 sn de bağlanır.

Sar değeri tüm telefonlarda değişir E71 için özel yüksek bir değeri yok.

Her programı yüklemek derken parasını ödemek istemiyorsan Unsigned cracked programları atarsın HAckli telefon yükler bedavaya kullanırsın yada hacklemezsen deneme sürümlerini kullanırsın,devam etmek istersen 30-40$ ödersin , hacklemek tabiki faydalıdır bu anlamda.

teşekkürler cevabın için...

önceden 6260 ım vardı ondada crack isteyen programlarda vardı tabi ama full olan programlarda yükleniyordu yani ben öyle hacklemek filan için ekstradan birşey yapmamıştım tabi uzun süre oldu değiştimi bilmem...peki telefonu hacklemek nasıl oluyor anlatabilirmisin??

rds radyo deniyor birde...benim bildiğim rds hani araba teyplerinde filan radyo çalarken şarkı ve şarkıcının adı geçiyor oydu telefondaki nasıl oluyor??yani radyo dinlemek için internete mi bağlanmam gerekiyor yoksa her zaman çalıyorda internete bağlıyken birde rds özelliğini mi kullanıyor??

sar değeride hocam e71 için 1.4 abd de sar sınırı 1.6 ymış ona bi hayli yakın filan diye bu sayfalardada konuşuldu ancak net bir şey söylenmemişti

• quote:

Orjinalden alıntı: ariferkoc

Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 20 gündür E71 kullanıcısıyım genel olarak telefondan memnunum. Sizlerden 1 isteğim olacak. Ben telefonu sıfır aldığımda hafıza kartında bazı proğramların setupları vardı ( barkot okuyucu,scayner tarayıcı,yahoogo vs ) hafıza kartında problem yaşadığım için vede telefona güncelleme geldiği için upgrade yaptım ve hafıza kartını biçimledim bana o türkçe setuplara ulaşa bileceğim bir adres yada sıfır telefon almış arkadaşlar hafıza kartından o proların setuplarını verebilirse minnettar kalırım. Aynı zamanda ben seritifika istemeyen ve sorun çıkartmadan direkt kurduğum pro setuplarını paylaşacaktım ama sanıyorum foruma yeni üye olduğum için dosya eklememe izin vermiyor isteyen olursa ayrıca pm atabilirler. Göstereceğiniz ilgiye teşekkür eder forum sahibi ve çalışanlarınada başarılar dilerim.

arkadaşlar bana da hafıza kartının içindeki prolar lazım elinde olan varsa paylaşabilirmi çok rica ediyorum. lütfen bu mesajı pas geçmeyelim.

• yokmu scanner kullanan
    quote:

Orjinalden alıntı: heel

peki hıc denedınızmı ben denedım okuyamıyor abuk subuk seyler cıkıyor.ayardan fılanmı acaba
    quote:

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: kara-kule

quote:

Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 20 gündür E71 kullanıcısıyım genel olarak telefondan memnunum. Sizlerden 1 isteğim olacak. Ben telefonu sıfır aldığımda hafıza kartında bazı proğramların setupları vardı ( barkot okuyucu,scayner tarayıcı,yahoogo vs ) hafıza kartında problem yaşadığım için vede telefona güncelleme geldiği için upgrade yaptım ve hafıza kartını biçimledim bana o türkçe setuplara ulaşa bileceğim bir adres yada sıfır telefon almış arkadaşlar hafıza kartından o proların setuplarını verebilirse minnettar kalırım. Aynı zamanda ben seritifika istemeyen ve sorun çıkartmadan direkt kurduğum pro setuplarını paylaşacaktım ama sanıyorum foruma yeni üye olduğum için dosya eklememe izin vermiyor isteyen olursa ayrıca pm atabilirler. Göstereceğiniz ilgiye teşekkür eder forum sahibi ve çalışanlarınada başarılar dilerim.

arkadaşlar bana da hafıza kartının içindeki prolar lazım elinde olan varsa paylaşabilirmi çok rica ediyorum. lütfen bu mesajı pas geçmeyelim.

Pc suite ile bilgisayara bağlayıp, pc suite üstündeki download programı ile istediğiniz tüm programlara ve fazlasına ulaşırsınız.

• o programların hepsı ucretsızmı.scanner.barkot okuyucu falan.Hani şu an kullanıyorum ama bı taraftanda korkuyorum faturaya bısey gelecekmı dıye
    quote:

Orjinalden alıntı: euzun72

quote:

Orjinalden alıntı: kara-kule

quote:

Pc suite ile bilgisayara bağlayıp, pc suite üstündeki download programı ile istediğiniz tüm programlara ve fazlasına ulaşırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heel -- 18 Nisan 2009; 23:48:29 >

• arkadaşlar ibb trafik kullanan varmı E71 inde?
    ben 1530 a trafik yazıp mesaj atıyorum.
    push mesaj gelioyr
    linki tıkayıp açtığım zaman cep trafik + sayfası geliyor.
    fakat yükleme yapamıyorum. yüklenicek dosya linkini tıkladığımda desteklenmeyen mod yazıyor...
    bir türlü yükleyemedim...
    ne yapmam gerekiyor?
  • bende Iscep uygulamasini in diremiyorum telfefonun tarayicisi mobil tarayici degilde normal web tarayici gibi algilaniyor ve hata veriyor sanirim
  • multıscanner uygulaması turkce karakterlerde sorun çıkarabiliyor.ben pek kullanmıyorum benim için çok gerekli değil kartvizitleri normal rehberde eklıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: emporium

arkadaşlar ibb trafik kullanan varmı E71 inde?
    push mesaj gelioyr
    fakat yükleme yapamıyorum. yüklenicek dosya linkini tıkladığımda desteklenmeyen mod yazıyor...
    ne yapmam gerekiyor?

Çünki gidip GSM cilerle anlaşmışlar, Gelen linki tıklayıp wi-fi ile çekmeye çalışınca hata veriyor illaki Turkcell internet gibi GPRS üzerinden bağlanırsan indirmeye izin veriyor, ayrıca program çalışıncada kameraları filan seyretmen, yoğunluk haritası için wi-fi üzerinden göremiyorsun GPRS üzerinden olursa gösteriyor

• quote:

quote:

push mesaj gelioyr
    ne yapmam gerekiyor?

Çünki gidip GSM cilerle anlaşmışlar, Gelen linki tıklayıp wi-fi ile çekmeye çalışınca hata veriyor illaki Turkcell internet gibi GPRS üzerinden bağlanırsan indirmeye izin veriyor, ayrıca program çalışıncada kameraları filan seyretmen, yoğunluk haritası için wi-fi üzerinden göremiyorsun GPRS üzerinden olursa gösteriyor

isbank in isceop uygulamasi icin de tcell internetten giriyorum ama uyumsuzdur diyor ???

• Dostum haklısın nokia pc suite downloaddan isteğin bir sürü programı yükleye bilirsin lakinnnnn orda ki uygulamalar türkçe değil Aynı zamanda yahoogo gibi uygulamalar yok hafıza kartında gelen multiscanner,yahoogo gibi setuplar türkçeydi. Bilmiyorum ızdırabımı anlata bildimmi ? Yine rica ediyorum hazıfa kartında setupu duran arkadaşlar varsa bizimle paylaşa bilirlermi ? pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ariferkoc -- 19 Nisan 2009; 16:26:42 >
  • quote:

Dostum haklısın nokia pc suite downloaddan isteğin bir sürü programı yükleye bilirsin lakinnnnn orda ki uygulamalar türkçe değil Aynı zamanda yahoogo gibi uygulamalar yok hafıza kartında gelen multiscanner,yahoogo gibi setuplar türkçeydi. Bilmiyorum ızdırabımı anlata bildimmi ? Yine rica ediyorum hazıfa kartında setupu duran arkadaşlar varsa bizimle paylaşa bilirlermi ? pls

Söylediğin programların ilk geldiğinde türkçe olduğuna eminmisin.? Zaten içlerinde iki satır yazı var. Yazılarla pek işin olmuyor. Scanner ve barkod da.

Aşağıdaki adresten sms olarak sana gönderiyor linki. Mevcutsa oradan türkçe alabilirsin.

http://mobile.yahoo.com/go

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euzun72 -- 19 Nisan 2009; 18:36:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Arknx

quote:

quote:

push mesaj gelioyr
    ne yapmam gerekiyor?

isbank in isceop uygulamasi icin de tcell internetten giriyorum ama uyumsuzdur diyor ???

sanırım ekranın yan olmasıyla ilgili bir sorun. Bende beceremedim.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.