Şimdi Ara

===> Nokia E63 | Ana Konu <=== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.874
Cevap
0
Favori
239.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peşin 570TL oldukça uygun fiyatla geldi şaşırdım doğrusu.
  • Malzeme kalitesini pek beğenmedim, onun dışında fiyat-performans olarak çok çok iyi.
  • hobbs sağolasın. güzel fiyat.
  • Yurt dışında da 450 kağıda görmüştüm almak üzereydim bu telefonu ama E71 i görünce vazgeçtim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IRFUN4EVER

hobbs sağolasın. güzel fiyat.

Rica ederim üstad

Bana göre bu cihaz, Nokia E71 modelini almayı düşünüpte aktif olarak gps kullanımı gerçekleştirmeyecek olan kullanıcılar için iyi bir alternatif olacaktır ve Nokai E61i kullanıcısı olupta yeni cihaz almayı düşünenlerin ilgisini bir hayli çekecektir
  • fiyat uygun ama çıkış fiyatı bu ise 4-5 ay kadar güzel bir fiyat düşüşü yaşanır
  • Güzel fiyat, en azından geniş yatay ekran, qwerty klavye ve wi-fi ile boyutu sorun edilmezse çok rahat kullanım sağlayacak bir telefon. Özellikle mesajlaşma ve internet kullanımı için bulunan klavyesi ile avantajlı görünüyor bu rakamdan..
  • benim biradere almaya niyetlendik şuanda. Askerden geldi. Bir telefon almak istiyor. Bende bunu söyledim.
  • tasarımını beğenmedim
  • valla ben bu tarz telefon alırım bundan sonra, qwerty klavye şart.
  • 2.ele düşerse 400-500 gibi alırım
  • hb de fiyatı 3 ytl düşmüş
    şimdiden 597 lira ooldu
    2-3 aya fiyatları oturur nokia her zaman fiyatları yüksek girdirrip bir süre sonra sabitlemiştir en azından ben öyle gördüm
  • Yaw KVK sitesinde uok nokia sitesinde yok nerden geliyor bu telefon bilen var mı?
    Teşekkürler
  • Bahsettiğiniz firmalar internet sitelerini hemen güncellemediği ve genellikle de geç güncelledikleri için bulunmuyor olabilir.
    Cihaz çeşitli alışveriş sitelerinde distribütör garantili(Nokia Kom. A.Ş. cihazı) olarak satıştadır
    quote:

Orjinalden alıntı: kataliz

Yaw KVK sitesinde uok nokia sitesinde yok nerden geliyor bu telefon bilen var mı?
    Teşekkürler
  • Bayileri aradım daha bize yok,
    gelecekmi gelmeyecekmi bilmiyoruz,
    fiyat bilmiyoruz diyorlar
  • hepsiburada da mavisi için elde yok temin edemiyoruza döndü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataliz -- 6 Şubat 2009; 17:08:12 >
  • Sanırım en sağlıklı bilgi, ilgili sitenin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek elde edilebilir
    Hepsiburada'da mavi renk için temin edilememe durumu, cihaza olan talebin fazla olduğuna dair bir işaret olabilir

Hızlıal'da cihazın iki rengide satışta görünüyor

Mavi renk cihaz için ilgili link:
    http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=02.044.1224.0466

• Arkadaşlar bu cihazda gps alıcısı varmı yokmu kafam karıştı??
    bazı yerlerde var bazı yerlerde yok diyor nokia avrupa sitesinde nokia maps uygulaması var diyor bu gps var anlamına mı geliyor???

http://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-e63/specifications
  • arkadaşlar sizi yormayım ben cevabı buldum GPS yokmuş

http://www.worldofnokia.co.uk/?p=278
  • Özellikleri iyi olabilirde , yalnız bir telefon alacaksan özelliklerinin yanında biraz karizmada olacak telefonda.

Şahsi Görüşüm Tasarım kötünün üzerinde.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.