Şimdi Ara

nokia e50 metal black işte bu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pek güzelmiş belki bu renk daha çok tutar
  • bu telefon kesinlikle gereksiz ve bu fiyatı haketmio ve tipi de iğrençötesi
  • bence hoş olmuş. telefonu ince göstermiş. klas duruyo uzaktan bakan sirocco sanır
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzhane

bu telefon kesinlikle gereksiz ve bu fiyatı haketmio ve tipi de iğrençötesi

hadi be sende sen hiç ona dokundunmu ha igrenç ötesiymiş ayıp be beğenmedimde geç git....zaten sen onu kullanmamışsındır kullansan böyle söylemezdin
  • quote:

Orjinalden alıntı: stuka

mini sd alacaksın hocam,kingston,pqi gibi markalar iyidir.
    quote:

Orjinalden alıntı: asqhelon

arkadaşlar alakasız olacak ama acil yardıma ihtiyacım var.. bende E60 var ve hafıza kartı alcam ama hangisini alacağımı bilmiyorum.. yardımcı olur musunuz??

yanlış bilgi vermeyelim lütfen...
    dv rs mmc hafıza kartı alacaksın...
  • siyah işte.daha ne olsun.yine zerafetini göstermiş.
  • yaw arkadaşlar yapmayın böyle..daha 2 ay oldu alalı..nerden çıkardınız şimdi bu siyahı ..içim gitti..oooff off..buarada bu telefona iğrenç ve gereksiz diyen arkadaş..hiç eline aldınmı bu telefonu..zevkler tartışılır ama 'iğrenç' kelimesi ne demek..beğenmedim,hoş deil felan de..daha görüpde hayran olmayan bi arkadaşım yok bu telefona..hele birde şu siyah..
  • Arkadaşlar bu siyah metal black i nerden buluruz, bilgisi olan ne olur söylesin. Heryere sordum yok yok yok
  • hocam konunun enbasında yazıyor ama verdim yine
    http://www. doraas .com/magaza/?m=dora&s=detay&urunid=156&ad=NOKIA%20E50%20METAL%20BLACK&kategori=2&altkategori=0&sid=1c9ac0159c94d8d0cbedc973445af2da&PHPSESSID=035f0e0258186aad5b2b39379368f1fd

quote:

Orjinalden alıntı: aisl

Arkadaşlar bu siyah metal black i nerden buluruz, bilgisi olan ne olur söylesin. Heryere sordum yok yok yok

• merhaba arkadaşlar;

e50 ile çekilmiş fotoğraf ve video örneği ekleyebilirseniz ben ve benim gibi kararsız kalanlara büyük yardımı olacağını düşünüyorum. zira birçok yerde fotoğraf kalitesinin vasat, videosunun ise çok kötü olduğunu okumuştum. eğer böyle ise tercihimi e60 veya e61 den yana kullanmak istiyorum. örnek fotoğraf ve videolarınızı bekliyorum. teşekkürler.
  • Sağolasın da onların elindede yok bu telefondan, Nokia yla konustum onümüzdeki hafta dağıtımına başlanıcakmış. Durum budur arkadaşlar.
  • Kesinlikle telefon çok daha şık olmuş ayrı bir hava kazanmış.
  • bende wın.mobile 2003 kullanan biri olarak( sürekli kilitlenmeler ve yarım gün batarya süresi sebebi) ve bıkkınlığı ile (BENQ P50)sattım!
    BUGÜN ANKARA DAN 685 ytl ye sıfır bir NOKİA E50 "BLACK METAL" ALDIMMM
    ama p50'mi şöyle bir masaya koyunca, gelen geçen herkes şööööyle bir gözatıp, bazen "-bu nasıl birşeyy?" diye soruyorlardı. (yani nebileyim işte:; havası pek güzeldi benq'nun "ayrı olarak"...)
    acaba nokia e50 de noolur ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanuzay -- 6 Aralık 2006; 16:36:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cell

merhaba arkadaşlar;

e50 ile çekilmiş fotoğraf ve video örneği ekleyebilirseniz ben ve benim gibi kararsız kalanlara büyük yardımı olacağını düşünüyorum. zira birçok yerde fotoğraf kalitesinin vasat, videosunun ise çok kötü olduğunu okumuştum. eğer böyle ise tercihimi e60 veya e61 den yana kullanmak istiyorum. örnek fotoğraf ve videolarınızı bekliyorum. teşekkürler.

ilgilenen yok mu???
  • ben hala kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.