Şimdi Ara

[ Nokia C6-01 { Belle | 3.2' nHD CB-AMOLED | 8MP - 720p | WLAN - GPS - USB OTG ] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.515
Cevap
11
Favori
371.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Crazy_Eagle

quote:

Orijinalden alıntı: canbrk

quote:

Orijinalden alıntı: Crazy_Eagle

symbian anna yi yeni yukledm ve her gun kend kendine int. Giriyor y.guncellemeyi kapattm ama hala geceleri giriyo yardım pls...

Burdaki ayarları yapın.Yaptığınızda wirless sadece siz istediğinizde çalışıyor.Şarz süresinde de ciddi bir artış oluyor.

hangi ayarlar ayar fln goremedm ama ben ayarlardan yalnzca wifi de yapsam baglandı

Ya kusura bakma linki kopyalamayı unutmuşum

http://forum.donanimhaber.com/m_53220787/tm.htm

• anladım ..aslında ben telefon uzerınden yapmak ıstedım ..nokıanın bır vıdeosundan yardım aldım .. bır ıkı model telefonda guncellleme ıcın hangı menulerden nereye gırmemız gerektıgını gosterıyor ..daha sonra guncellemelerı tarıyor kı bundan sonrası standart .. guncellemeyı buluyor onay verıldıgınde ındırıp kuruyor ..yanı vıdeoda boyleydı .. fakat benım tleefonda guncellemeyı buluyordu ama devam ettgımde guncellemeyı pc yardımıyla yuklemek ıcın nokıa suıte den sunları sunları yapın dıye uyarı cıkıyordu .. yanı telden guncellemek ıcın o gereklı dosyayı ındırıpde kurma yerıne pc den yapın gıbı ıletı almısdım .. bugun sabah da ısyerındekı pc den guncellemeyı yapınca pek onemsemedım .. evde 64 bıt ıslemcı kullanıyorum ondan kaynaklanabılecegını dusundum .... sanırım sızın gıbı aksam format atacagım ..:) .. temız temız olsun madem ..
  • bu arada benım bır sorum daha olacak .. bılgııs olan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım .. buralarda bır kac yere yazdım ama cevap alamadım .. ben nette vıdeolarda c6 01 ı c7 yı n8 ı tv ye ve monıtore baglandıgını gordum .. tv ye baglama olayı tamam kablosunuda buldum ..

fakat c6 01 ı LCD monıtore nasıl baglayabılrım .. baglantı kablosu hakkında bılgısı olan varmı ..?

.. monıtor 22 ınc ınca vga cıkıslı .. cesıtlı elektronık marketlerde satıs sorumlularından yrdım ıstedım ama kımsenın boyle bırseyden haberı yok .. yada bana denk gelmedı ..

http://www.youtube.com/watch?v=crorZoerZTI&feature=related

...mesela yukarıdakı lınkde benzer bır vıdeo var ..e 6 modelı ..

• arkadaşlar telfonu aldığım zamn wireless e gayet güzel bağlanıyordu ilk 1.5 ay sonra bağlantı kullanılmıyor diye bişe demeye başladı garnatiye gönderdim ama yapılmamış bu sorunla karşılaşıp çözen varsa yardımcı olursa sevinir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

quote:

Orijinalden alıntı: haliscik

arkadaşlar ilk aldıgımda sarjm cabk bitiyordu 4-5 dolumdan sonra sanki daha iyi oldu 9-10 dolumdan sonra daha iyi oldugunu söylediler ama 4-5 dolumdan sonra telefonu ovi yüzünden formatlamak zorunda kaldım ve şarjm yine cabk bitiyor yine bi 9-10 dolum beklemelimiyim ?

ilk başlarda bende çok şikayet ediyordum şarjım hiç girmiyordu hiç... ama şunu farkettim, sarjın bitmeden şarja takma sakın.. öyle yapa yapa daha kötü oluyor.. batarya zayıf'ı 4-5 kere demeden sakın sarja koyma.. sürekli öyle yap 1 hafta içinde artar :) ben telefonu alalı 61. gün :) 55 gündür illahlah etti günde 2 kere sarj ediyordum.. şuan 1 gün 9 saati devirdi bitti sarj :) düzenli şekilde tam bitmeye yakın takarsan sarjı. sarj aletni cebinde taşımak yerine, sarj bittiğinde sarj aletini arasın benim gibi :))

zaten bende öyle yapıyorum bitmeden takmıyorum ve şimdiden farketti bile

• arkadaşlar alakasız olacak ama ben bi türlü okey oyunu bulamadım bu telefona göre bi link falan verebilecek olan varmı güzel bi okey oyunu lazım..
  • güncellemeyi başka bi pc de denedim ve gene hata verdi daha sonra soft format atıp denedim ve basarıyla güncellendi
  • Birde Arkadaşlar forumda okumustum ama bulamadım tekrar sürekli internet kullanımı....kb tutar ... falan türkcell mesajı geliyo bunun bi ayarı vardı yanılmıyosam forumda ama bulamadım ne yapmam gerekiyo acaba bunu önlemek için
  • bi sorunum daha var.:D bi arkadasda daha olmus ancak onunki yeni hafıza kartı aldıgı icin olmus benimkisi annayı yukledikten sonra butun oyun muziklerinide buldu bunu duzeltmek icin tam olarak ne yapmalıyım hafıza kartını biçimlendirip uygulamaları yeniden yuklesemmi dedim ama anlamadıgım klasörler mevcut sistem dosyası falan olabilir diye cekindim acıkcası sormakta fayda var diye dusundummm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevr1mp1c1

bi sorunum daha var.:D bi arkadasda daha olmus ancak onunki yeni hafıza kartı aldıgı icin olmus benimkisi annayı yukledikten sonra butun oyun muziklerinide buldu bunu duzeltmek icin tam olarak ne yapmalıyım hafıza kartını biçimlendirip uygulamaları yeniden yuklesemmi dedim ama anlamadıgım klasörler mevcut sistem dosyası falan olabilir diye cekindim acıkcası sormakta fayda var diye dusundummm..

Telefonu bilgisayara depolama modunda bağla. Hafıza kartına girip, Private ve resource klasörlerini gizli yap. Ancak gizli yaparken, Değişiklikleri sadece bu klasör için uygula yı seç. Daha sonra kütüphaneyi tekrar yenile. Sorun hallolmuştur

• Bende dün sipariş verdim bugün telefonu alacağım inşallah. Eski bir LG Optimus One & Black, C7 kullanıcısı olarak bu cihazı seçmemde ki en önemli sebeb küçük , ele tam oturuyor olmasıydı. Tabi küçük olmasının yanısıra bana eski telefonlarımı aratmayacak olmasıydı. Şunu anladım ki büyük telefonları kullanmayı daha doğrusu taşımayı sevmiyorum.

C6-01'den daha performanslı küçük bir cihaz da bulamadım ve bunda karar kıldım. Eski sayfalardan okuyarak geliyorum.

Herkese hayırlı günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevr1mp1c1

güncellemeyi başka bi pc de denedim ve gene hata verdi daha sonra soft format atıp denedim ve basarıyla güncellendi

sevındım olduguna ..:) hayırlısı olsun bakalım ... gule gule kullan
  • ama kımse bılmıyor mu sımdı bu goruntuyu monıtore aktarma olayını ... ? yapmadımı kımse .. ? wı gıbı telefonu oyun koluymus gıbı kullanmadımı hıc ? telefonu bır anda joıstık moduna almadımı tv ye yada monıtore karsı .. asphalt 6 nın goruntusunu aktarmadımı monıtore kımse ..? ..

...olmaz mı yanı ? ... unutayım mı bunu ? ..
  • Bu şekilde olabilirmi acaba?
    Önce CA-75U Tv out kablo sonra scart dönüştürücü

Tabi bu kablonun dişisi olması lazım.

Biraz saçma oldu galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemented -- 11 Ekim 2011; 10:55:24 >

• quote:

Bu şekilde olabilirmi acaba?
    Önce CA-75U Tv out kablo sonra scart dönüştürücü

Tabi bu kablonun dişisi olması lazım.

Biraz saçma oldu galiba

yaaa kardesımmm budur ıste ..:):):) ..elıne koluna saglık ..

.. buyuk ıhtımalle olacak .. zaten olmasada kafamda bısıler olusmasına yardımcı oldun gerısını hallederım ..

... cok tesekkur ederım ... devrem dıyesım geldı ama rutbeyı gorunce senınle bot baglamdıgımı farkettım ..:) :) ... saygılar hocam hurmetler ..

• quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

.. buyuk ıhtımalle olacak .. zaten olmasada kafamda bısıler olusmasına yardımcı oldun gerısını hallederım ..

... cok tesekkur ederım ... devrem dıyesım geldı ama rutbeyı gorunce senınle bot baglamdıgımı farkettım ..:) :) ... saygılar hocam hurmetler ..

Ümitlerini kırmak istemem ama ben olacağını sanmıyorum.
    Biraz araştırdım lcd monitörü tv olarak çalıştırabilen yok, yada ben bulamadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

Ümitlerini kırmak istemem ama ben olacağını sanmıyorum.
    Biraz araştırdım lcd monitörü tv olarak çalıştırabilen yok, yada ben bulamadım.

ben tv kartının tv aut cıkısıyla bısıler yapabılırm dıye dusunmusdum ama ...

.. aslında nasıl bır kablo almam gerektıgını bıle bılmıyordum bugun resımdekı kabloları gorene kadar ..

..kafamda tam olarak canlandıramıyorum .. bu telefonları vıdeolarda ekranlara bagladıklarını gordum nokıanın ılk fotodakı kablosuyla ozellıkle c7 ıcın vıdeolar var .. fakat tv degılde monıtor olunca ıs degısıyormu bılmıyorum ..belkı monıtorum dvı olsaydı olurdu .. ama vga ıcın donusturucu sart sanırım ..

..elektronıkcıler kablo satan ses goruntu tesısatcılar var onlara ugramak lazım sanırım ..aslında cokda onemlı degıl malıyetlı bısı oldukdan sonra ugrasmayada degmez ..

..yınede tskler hocam ..

• Sanırım monitörden görüntü alabilmen için tv box ihtiyacın var.
    Aynı zamanda tv olarakta izleyebiliyormuşsun.

• Monitorü bilmiyorumda bu yeni televizyonlarda geçen arkadaşıma gittim. pc ye bağladığım kablo ile televizyona takarak film izledik.. gayette tatmin edici şekildeydi.. flash bellek gibi görüyor yanlız telefonu.. çünkü direk hafıza kartının içine giriyordu.. :/ Sizin dediğinizi ypmak için ca,75U lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelord03

Monitorü bilmiyorumda bu yeni televizyonlarda geçen arkadaşıma gittim. pc ye bağladığım kablo ile televizyona takarak film izledik.. gayette tatmin edici şekildeydi.. flash bellek gibi görüyor yanlız telefonu.. çünkü direk hafıza kartının içine giriyordu.. :/ Sizin dediğinizi ypmak için ca,75U lazım..

anladım hocam .. eyvallah ya bugun bu konuyla mesgul oldun hep .. sagolasın .. ben bır yandan ıslerımle ılgılenıyr bır yandan forma gırıyorum ara sıra her gırdıgımde yenı bır bılgı alıyorum senden .:) .. tskler ..
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.