Şimdi Ara

## Nokia C5-03 İncelemesi | S^1 - 3.2' - 3G - GPS - WLAN - GPS - İNCE TASARIM ## (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
556
Cevap
2
Favori
149.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biz V20'yi daha yeni gördük elalem V40 ta takılıyor...

Resimdeki mesajı atan arkadaşın imzasına bakın!

## Nokia C5-03 İncelemesi | S^1 - 3.2' - 3G - GPS - WLAN - GPS - İNCE TASARIM ##

CFW desen, telefona CFW yok. UPDATE desen %1 ihtimal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 24 Ağustos 2011; 1:51:49 >

• dokunmatik son birkaç gündür beni öldürüyor. tuş kilidini aç'a basıyorum, algılamıyor. deniyorum deniyorum sonra açılıyor. ekrandan komut vermek, herhangi bir menüyü seçmek, mesaj yazmak,numara yazmak çok zorlaştı. ben menüden bir seçenek seçmek istiyorum mesela, ekran yukarı kayıyor sanki elimle sürüklemişim gibi.
    telefon v.20 de, güya daha kararlı olacaktı ama düzelmedi.
  • Yüklediğiniz uyumsuz tema, program, oyun buna neden oluyor olabilir. Belki de virüs girmişte olabilir.

En kolay çözüm hard format atın.

quote:

Şu şekilde; telefon kapalıyken yeşil tuş, ses açma tuşu, kilit tuşu ve kırmızı tuşa aynı anda basın. Telefon açıldığında pin kodundan sonra; tarih ve ülke sorarsa format başarılı olmuş demektir. Ve ayrıca telefonunuz ilk aldığınız hale dönecek. Dosyalarınız gidecek. Bunun için yedekleme önerilir. Hard Format sim ve hafıza kartına dokunmaz. Sadece telefon hafızasına işler.

Eğer devam ederse hafıza kartını telefon üzerinden biçimlendirin; daha sonra tekrar hard format atın.

Kalibrasyonunuzu yaptınız mı?

Arkadaşlar lütfen! Konuya sorunuzu sorup gitmeyin. Bir cevap yazın bir şey yazın. Hortluyor sonra.

Dostlar; önerim Mobile SPB Shell'i yükleyin telefonunuza! Bildiğiniz Android oluyor yav!

Link: Mobile SPB Shell

Not: Bir arayüz programıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 25 Ağustos 2011; 13:57:54 >

• yok mu aşağıdaki soruna bir çözüm.
    Telefon bekleme konumunda iken tuş aç yapıyorum sonra menülerde dolaşmaya başladığım gibi ekran morarıyor çizgi çizgi oluyor ve kapanıyor.pin kodu güvenlik kodu sormadan kendi kendine yeniden açılıyor.Günde en az 20 defa oluyor böyle.Bazen de birisi arayınca kapanıp yeniden açılıyor.İnsanlar beni neden reddediyorsun doğal olarak soruyorlar.bir sürü sıkıntı.telefonu alalı daha 2 ay oldu.belki 100 defa hard format attım olmuyor.Formattan sonra azalma oluyor ama sonrası yine aynı.Bıktım sürekli kendini resetlemesinden.Yazılımın son sürümünü yükledim 3-4 gün kapanmadı sonra yine aynı.Dedim hafıza kartında sorun olabilir.çıkarttım kartı sadece telefon hafızasını kullandım yine resetliyor telefon kendini.Hart formattan sonra telefon hafızasında 64mb boş yer oldu.hafıza yönünden bir sıkıntı olmasa gerek.Bu ara telefonu bimeksten aldım.Aldığım ilk günden itibaren bu sorun zaman zaman az zaman zaman çok devam ediyor.Tekrardan söylemek gerekirse telefonun tuş kilidini açıyorum menüye girdiğim gibi telefon morarıp ekran reset atıyor.Her zaman olmuyor bu tabi ama günde 20yi geçiyor.Birde reset olayı olduktan sonra menüye giriyorsun saaterce gir daha kapanmıyor.Arka planda çalışan programlar bırakınca reset olayının daha az meydana geldiğini gördüm.Bana göre ram dan kaynaklanıyor sorun gibi.Ramblowu da kullandım sorunu halledemedim.Bilgisi olan yardımcı olabilicek önerisi olan arkadaşlar var mı acaba.

• AzRock

Yazıyorum siliyor aynı harfe basıyorum boşluk yapıyıorum yine siliyor es geçip sonra düzeltme yapıyorum. Eğer nokta koyarsam bazen silmiyor garip çözemedim :)

Telefonun kamerasından resim çekip yakınlaştırdığında görüntü baya bozuluyor bunun çözümü var mı ?
    Sony ericsson K750i vardı bundan önce taş gibi telefondu kamerasında odaklanmada vardı x16 ya kadar yakınlaştırıyordum bozulmuyordu bunda 4xte direk bozuluyor bunun çöüzümü nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Dostlar; önerim Mobile SPB Shell'i yükleyin telefonunuza! Bildiğiniz Android oluyor yav!

Bu programı nasıl yüklüycez ben anlamam çünkü detaylı tarif ederseniz yüklüyebilirim :)
    Bu programı yüklüyünce yeterli hafıza yok olayı ortadan kalkcak mı? Galeriye girdiğimde 10 saniye yine bekliycek miyim :)

• Dostlar; önerim Mobile SPB Shell'i yükleyin telefonunuza! Bildiğiniz Android oluyor yav!

var ya ıyıkı soyledın bu programı harıka bır sey ya koskoca nokıa nın bu telefona yapamadıgını adamlar cok ıyı yapmıs bence nokıa bunu satın almalı ve menusu nu buna yaptırmalı kendı orjınal menusunden hızlı tavsıye ederım herkese

• quote:

Orijinalden alıntı: 34 dm 0958

AzRock

Yazıyorum siliyor aynı harfe basıyorum boşluk yapıyıorum yine siliyor es geçip sonra düzeltme yapıyorum. Eğer nokta koyarsam bazen silmiyor garip çözemedim :)

Telefonun kamerasından resim çekip yakınlaştırdığında görüntü baya bozuluyor bunun çözümü var mı ?
    Sony ericsson K750i vardı bundan önce taş gibi telefondu kamerasında odaklanmada vardı x16 ya kadar yakınlaştırıyordum bozulmuyordu bunda 4xte direk bozuluyor bunun çöüzümü nedir ?

Onda AF (oto fokus vb.) var. ayrıca zoomu daha iyi C5'e göre..

quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

yok mu aşağıdaki soruna bir çözüm.
    Telefon bekleme konumunda iken tuş aç yapıyorum sonra menülerde dolaşmaya başladığım gibi ekran morarıyor çizgi çizgi oluyor ve kapanıyor.pin kodu güvenlik kodu sormadan kendi kendine yeniden açılıyor.Günde en az 20 defa oluyor böyle.Bazen de birisi arayınca kapanıp yeniden açılıyor.İnsanlar beni neden reddediyorsun doğal olarak soruyorlar.bir sürü sıkıntı.telefonu alalı daha 2 ay oldu.belki 100 defa hard format attım olmuyor.Formattan sonra azalma oluyor ama sonrası yine aynı.Bıktım sürekli kendini resetlemesinden.Yazılımın son sürümünü yükledim 3-4 gün kapanmadı sonra yine aynı.Dedim hafıza kartında sorun olabilir.çıkarttım kartı sadece telefon hafızasını kullandım yine resetliyor telefon kendini.Hart formattan sonra telefon hafızasında 64mb boş yer oldu.hafıza yönünden bir sıkıntı olmasa gerek.Bu ara telefonu bimeksten aldım.Aldığım ilk günden itibaren bu sorun zaman zaman az zaman zaman çok devam ediyor.Tekrardan söylemek gerekirse telefonun tuş kilidini açıyorum menüye girdiğim gibi telefon morarıp ekran reset atıyor.Her zaman olmuyor bu tabi ama günde 20yi geçiyor.Birde reset olayı olduktan sonra menüye giriyorsun saaterce gir daha kapanmıyor.Arka planda çalışan programlar bırakınca reset olayının daha az meydana geldiğini gördüm.Bana göre ram dan kaynaklanıyor sorun gibi.Ramblowu da kullandım sorunu halledemedim.Bilgisi olan yardımcı olabilicek önerisi olan arkadaşlar var mı acaba.

Garantilik gibi duruyor telefon. Garantide yazılım atıp vereceği için... Çok tuhaf bir sorun..

• quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

Ya bu nedir? V40?

Biz V20'yi daha yeni gördük elalem V40 ta takılıyor...

Resimdeki mesajı atan arkadaşın imzasına bakın!

## Nokia C5-03 İncelemesi | S^1 - 3.2' - 3G - GPS - WLAN - GPS - İNCE TASARIM ##

CFW desen, telefona CFW yok. UPDATE desen %1 ihtimal...

Fake te olabilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: vancatak

-AF ve FLAS yok dıye dert yanıp bu para verılrımı dıyen arkadaslar; ben bu telı 16Gb Class10 hafıza akrtı ıle bırlıkte kvk garantılı olarak 423 Tl ye satın aldım, telefonda dıgerlerıne nazaran kat kat ozellık varlen bu fıyata bu kalıteyı alıp begenmıyorsanız kabahat sızdedır ha ılla begenmıyorum dıyorsanız gıdın flashlı AF lı aynı ozellıkte 3-5 uygulama yuklu olanı var adına ıpone4 dıyorlar 2 bın lıracık buyrun alın :))

sen bence birdaha iphone 4 hakkında yorum yazma
  • Aşağıdaki sorunun çaresini şöyle buldum:telefonun boşta kalan ram ı 3o mb civarına kadar düşünce reset sorunu olmuyor.Yalnız boşta olan Ram 50mb civarı olunca bekleme konumunda iken tuş kilidini açıp menü de dolaşmaya başladığım gibi telefon kendi kendine kapanıp pin kodo sormadan yine kendiliğinden açılıyor.Bir önerisi fikri olan arkadaş var mı.

• Ram ı ayarlama pogramı var mıki.Nasıl ben boşta olan ramı 30mb civarına kadar indireceğim.
  • bende dün aldım.. araştırmadım fiyat olarak biraz kazık yedik ama o satıcı arkadaşa derin sevgilerimi
    sizlerin huzurunda yolluyorum...

gayet kullanışlı duruyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: çakırkeyf

bende dün aldım.. araştırmadım fiyat olarak biraz kazık yedik ama o satıcı arkadaşa derin sevgilerimi
    sizlerin huzurunda yolluyorum...

gayet kullanışlı duruyor...

hayırlı olsun ne kadar a aldınız bugun vatan bılgısayarda 443 tl baktım

• Arkadaşlar bende bu modelden almayı düşünüyorum ya da sony ericssoon x10 mini mediamarkta şu anki fiyatları nedir bilgisi olan yardımcı olabilirmi ?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperbz

dokunmatik son birkaç gündür beni öldürüyor. tuş kilidini aç'a basıyorum, algılamıyor. deniyorum deniyorum sonra açılıyor. ekrandan komut vermek, herhangi bir menüyü seçmek, mesaj yazmak,numara yazmak çok zorlaştı. ben menüden bir seçenek seçmek istiyorum mesela, ekran yukarı kayıyor sanki elimle sürüklemişim gibi.

yetkili servise verdim telefonu ve ekranı değiştirmişler. şu an performansı iyi.
  • quote:

quote:

dokunmatik son birkaç gündür beni öldürüyor. tuş kilidini aç'a basıyorum, algılamıyor. deniyorum deniyorum sonra açılıyor. ekrandan komut vermek, herhangi bir menüyü seçmek, mesaj yazmak,numara yazmak çok zorlaştı. ben menüden bir seçenek seçmek istiyorum mesela, ekran yukarı kayıyor sanki elimle sürüklemişim gibi.

yetkili servise verdim telefonu ve ekranı değiştirmişler. şu an performansı iyi.

hadi gözünüz aydın..
  • teşekkür ederim
  • neden icinde oyun cıkmazki bu meletin,.
    100 tl lik nokiada bile birsürü oyun var..
    Aklımdayken sorayım güzel oyun tavsiyesi olan..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.