Şimdi Ara

NOKIA C3 MÜ SAMSUNG S3353 MÜ?? ACİLL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende bu iki telefon arasında sürekli gidip geliyorum bi türlü karar veremiyorum.. ben telefonun pek fazla özelliğini kullanmam kamerası falan pek önemli değil. merak ettiğim konular:

ses çıkışı seviyesi (benim alarm sesi çoook yüksek olmalı :))
    mesaj yazma kolaylığı

bi de c3 ün tuşları düz ama samsungunkiler hafif çıkıntılı. bunun farkını çok merak ediyorum! hangisi daha rahat mesaj yazarken sizce?

bi de trackpad kullanımı c3 ün tuşlarına göre daha kolay oluyor mu gerçekten?

son olarak samsungda msj yazarken türkçe karakterleri yazmak kolay mı, sorun çıkarıyor mu? samsung kullandım bi ara. msj yazarken bi tane bile türkçe karakter yazdığında, iki kelime de yazmış olsan 2 msj hatta 3 msj yazmış gibi oluyodu, ondan sonraki her karakteri 2 karakter sayıyodu. kartı herhangi bi nokia tel e taktığımda böyle bişeyle karşılaşmıyordum.. çok saçma bişey o yüzden msj yazmak zordu.. modeli merak edenler varsa samsung L760.

forumlarda genelde samsung anlatılmış biraz da c3 ü tanısak iyi olur :)

kullanan arkadaşlar bu konularda bilgi verirse çok sevinirim.

şimdiden çok teşekkürler..

• yok mu bilen ya?
  • samsung S3353 derim sadece tek kelimeyle hocam sana
  • samsung bu saydıklarımızın hepsinde üstünmüdür hocam?
  • evet hocam üstündür ben kendım kullanıyorum cunku suan
  • İkiside degil e65 50 tl fazla ver tam al telefonu o samsungta ve c3 te isletim sistemi bile yok
  • işletim sistemi önemli degil gidip nokia alcagina işletim sistemi olmayan telefon alsın ne kasar ne birsey olur ben memnunum kullanıyorum cokta güzel arkadasinda tam istedikleri s3353 i gösteriyor
  • samsung c335, ayrıca biraz daha uygun tasarımıda hoş gözüküyor bence.

Edit: Arkadaş yukarda arkadaş e63 demek istedi galiba, valla beğenilen bir cihaz.Ama tasarımı güzel değil bence kendi görüşürüm ve 2008 dördüncü çeyreğinde piyasaya girdi diye biliyorum, ama yinede ana konusunu takip etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 2 Ağustos 2011; 17:46:43 >
  • yaw lanet olsun bu samsungda mesaj yazarken 5 sene önce de türkçe karakterler sıkıntıydı şimdi hala aynı!!! s3353 kullanan arkadaşlar bi denesin yeni mesaj yazmayı sadece bi "ş" harfi yazın bakalım direk 1 harfi 80 karakter falan sayıyor!!!! ne saçma bişeydir bu ya :S:S:S
  • ben qwerty klavyeli telefon bakıyorum arkadaşlar yine de tavsiyeleriniz için teşekkürler :)
  • Türkçe karakter sorunu bilmiyordum, ama geç kalmadıysak blackberry 8520 curveyi inceleyin.
  • vodafone da 399 tl curve
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoSePH20

yaw lanet olsun bu samsungda mesaj yazarken 5 sene önce de türkçe karakterler sıkıntıydı şimdi hala aynı!!! s3353 kullanan arkadaşlar bi denesin yeni mesaj yazmayı sadece bi "ş" harfi yazın bakalım direk 1 harfi 80 karakter falan sayıyor!!!! ne saçma bişeydir bu ya :S:S:S

evet aynen öyle hocam hala ayni
  • samsung ch@t tercih ederim c3 de problem yaşayanlar var forumlarda özellikle boş mesaj sorunu ve yazılım sorunu gibi...telefonun kutusunda türkçe karakterleri tamamen destekler yazıyor...mesajlarda türkçe karakter kullanıyorum herhangi sorun yok ? normal mesaj olarak devam ediliyor ?

demin denedim rastgele 1 mesajlık yazdım tam 2-3 karakter kala ş ye bastım gene aynı üzerine 2 normal yazınca 2.ci mesaja geçti ? benmi yanlış yaptım sorun yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 6 Ağustos 2011; 10:46:37 >
  • 2 sinide alma bence.Şekilleri itibariyle bayan telefonu gibi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

samsung ch@t tercih ederim c3 de problem yaşayanlar var forumlarda özellikle boş mesaj sorunu ve yazılım sorunu gibi...telefonun kutusunda türkçe karakterleri tamamen destekler yazıyor...mesajlarda türkçe karakter kullanıyorum herhangi sorun yok ? normal mesaj olarak devam ediliyor ?

demin denedim rastgele 1 mesajlık yazdım tam 2-3 karakter kala ş ye bastım gene aynı üzerine 2 normal yazınca 2.ci mesaja geçti ? benmi yanlış yaptım sorun yok gibi

hocam işte belli bi sistematiği de yok bazen senin dediğin gibi de oluyor bazen tek harfe 120 karakter atıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.