Şimdi Ara

Nokia Asha 503 modeli ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sybian s40 kullanuyor ashalar arkadaşlar win phone diyenlere cok güldüm ama 501 kullanlar cok mennunlarmış akılsız diye geçiyo o telefonlar ama fazla bi fark yok akıllılarla falan diyolar ama bilmiyorum

• bunun 501'i veya bu 503 whatsapp ı kaldırırmı ?

• tam benlik telefon. takacaksdın 32 gb hafıza kartını gezn ette resim indir anime indir

• asha 503 android mi acaba ?

• dual sim he?
  • Kare telefon.
  • Whatsapp yükleniyor mu buna yav? Annem almış yeni telefon.Farklı illerde olduğumuz için bakamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Whatsapp yükleniyor mu buna yav? Annem almış yeni telefon.Farklı illerde olduğumuz için bakamadım.

http://www.whatsapp.com/s40/
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Whatsapp yükleniyor mu buna yav? Annem almış yeni telefon.Farklı illerde olduğumuz için bakamadım.

http://www.whatsapp.com/s40/

Bunu ben de söyledim de şimdi yüklenemiyor lütfen sonra tekrar deneyiniz yazmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yeni aldim bu telefonu ama arka kapağını açamadim bunun kolay yolu yokmu ya.

• Ya harbi bu nokia tasarımları gerçekten bi harika.küçük,işe yarar,kare ve şık bi tasarım yapmış.ekran ortada küçük kalmış diyenler bence yanılıyor.böylesi daha güzel bence sonuçta zevk meselesi.onlara göre öyle bana göre böyle.bi tanede ben alıcam bundan.iphone kullanıyoruzda noluyo başım göğe filan ermedi.zevkli farklı hoş telefonlar hep ilgimi çekmiştir :)

• BEN NOKİA ASHA 503 KULLANIYORUM VE WHATSAPP UYGULAMASIN EKRANDA GÖRÜNÜYOR AMA YÜKLENEN UYGULAMALARDA YOK VE GİRİLMİYOR ????

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.