Şimdi Ara

==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <== (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.477
Cevap
29
Favori
326.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güzel fotolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir düzenleme yapılmadı , ufak bi arı saldırısına maruz kaldım :)
     ==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <== ==> Nokia 808 | 41mp - 1/1.2''- Xenon - 1080p | 1.3ghz-512mb | 4''nHD-AMOLED | HDMI <==

• skydrive kullanılıyor mu 808de...!
    1020deki rehberimi aynen aktarabilirmiyim acaba...!
  • Yahu arkadaş tam diyorum telefonu elden çıkartayım iphone alayım sonra iki resim çekiyorum "satılırmı lan bu telefon diyorum" iyice depresyona girdim.

• Benimki hala duruyo yepyeni tertemiz satmak hacı video ve foto da çok lazım oluyo :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuda yaprak kımıldamıyorsa imzamdaki face grubuna gelin :)

• alicavush kullanıcısına yanıt
    Sakın öyle bir hata yapayım deme. 808 çok özel bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alicavush kullanıcısına yanıt
    2,5 sene bu efsaneyi kullandıktan sonra, iphone 6+ nın kamerası bile o kadar zorluyor ki insanı özellikle zoom gerektiren durumlarda yanımda olmadığına içerleniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicavush

Yahu arkadaş tam diyorum telefonu elden çıkartayım iphone alayım sonra iki resim çekiyorum "satılırmı lan bu telefon diyorum" iyice depresyona girdim.

İphone 6 kullanıyorum.808in yanında kamerası oyuncak gibi kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

güzel fotolar

Saolun hocam, fotoların güzelliği cihazdan ileri geliyor aslında, çevremde bile adını hala duyumayan var 808'nin..

Fotoları gören herkes de bir duraksama oluyor, daha dün xperia z1'ci bir arkadaşla yanyana çekimler yaptığımızda
    bir süre sonra benim çekimleri gören arkadaş çekim yapmaktan vaz geçti.
  • Son dedikodulara göre microsoft bağzı android telefonlara göre windows phone 10 işletim sistemi çıkaracakmış.
    Buradaki bağzı modellerden kasıt nokianın modellerimi yoksa samsung vs. gibi başka markalarmı olduğu çok açık değil.
    Acaba diyorum 808 e windows 10 portlanması çok şaşırtırmı bizi :) :) Bence yılın bombası olur.
    Windows 10 lu nokia 808 pureview !!!
  • rumuzumdur R kullanıcısına yanıt
    Samsung vs telefonlar hocam, xiaomi mi4 te deniyorlarmis,yakinda melez sisteme gecer gibime geliyor ureticiler, su anki blackberry z30 gibi bbos , android uygulamalar kurulmasi gibi.
    808 in yeri ayri bana gore :) Symbian ile kalir, vermezler oyle bisiyi.

• Üretilmeyen bir model için microsoftun zahmete gireceğini sanmıyorum, kapitalizmin ruhuna aykırı çünkü.

Benim gibi pil ömrü yavaşdan yavaşdan dolmaya başlayan var mı, ilerde muhtemelen batarya sorunu yaşayacağız gibi.
  • Şu fotoğrafları gördükçe içim gitmiyor değil hani
  • sanırım forumdan takip edenlerin haberi yok. Haritalara koca bir güncelleme geldi. Telefonun menüden harita yükleyiciye girip güncelleyin. 263 mb

• nodar kullanıcısına yanıt
    benim batarya bozuldu bile. Çin malı batarya kullanoyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

benim batarya bozuldu bile. Çin malı batarya kullanoyorum

Hocam hiç mi orjinal batarya yok? İyice araştırdınız mı? Eğer bulamazsak fotoğraf çekmek için yanımızda powerbank türü
    şeylerle dolaşmak zorunda kalacağız gibi.
  • Mugenin kendi üretimi 3000 mah bataryası var 90 dolara yanında arka kapağınıda veriyor ama onu da cebe sığdırmak zor.

Birde aşağıdaki yerli satıcıları buldum; Birisinin üzerinde kocaman "ORIGINAL" yazıyor ki tahminim Çin malı..

Sizin aldığınız hangisi?

http://www.n11.com/nokia-808-pureview-bv-4d-batarya-P22442467?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwxd6oBRCRoMrWmLOCvI4BEiQAYyZdkSAq_AbVa_cjV1tiAA7aaM2ZYEIZf32cPsK2QBxL_jkaAv218P8HAQ

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-pureview-808-batarya-pil-1400mah-bv-4d-123512300?gclid=Cj0KEQjwxd6oBRCRoMrWmLOCvI4BEiQAYyZdkWseo_CEfkOgrFm7PLJA4rVo8v3IsrlZt2PZe2SPWBoaAkKM8P8HAQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• nodar kullanıcısına yanıt
    orijinal batarya pahalıdır diye araştırmadım. 5 liraya n8 bataryası aldım onu kullanıyorum

• Hocam N8 bataryası kaç amper ve kaç volt? Bilgi verebilir misiniz, 808'e uyuyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.